Dit. En gooi dan de toetsenbordindeling die je niet gebruikt weg.quote:Op zaterdag 23 december 2017 03:21 schreef hugecooll het volgende:
Alt+shift en dan nog eens proberen
maar wel de rechter alt héquote:Op zaterdag 23 december 2017 03:21 schreef hugecooll het volgende:
Alt+shift en dan nog eens proberen
Krijg juist een raar menu op mijn scherm van google chrome:quote:Op maandag 25 december 2017 19:13 schreef hugecooll het volgende:
[..]
nee, linker alt + shift
en daarna gewoon "i
........quote:Op maandag 25 december 2017 19:54 schreef liedetector het volgende:
volgens mij is het ook ctrl+shift
Ja niemand zegt toch dat je dat samen met de i moet indrukken?quote:Op maandag 25 december 2017 20:12 schreef Hdero het volgende:
Krijg juist dit:
[..]
........
****Quote mij, dan zie je het.
samen was het niet, kort daarop welquote:Op maandag 25 december 2017 20:26 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja niemand zegt toch dat je dat samen met de i moet indrukken?
Daarmee switch je het toetsenbord van Nederlands naar Amerikaans en vv.quote:Op maandag 25 december 2017 19:54 schreef liedetector het volgende:
volgens mij is het ook ctrl+shift
ja precies en soms hangt er dus gewoon geen US international achter een van die dingen, waardoor je dus geen trema's etc meer krijgtquote:Op maandag 25 december 2017 20:56 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Daarmee switch je het toetsenbord van Nederlands naar Amerikaans en vv.
Maar dat is niet waar ik naar vroeg en ik werd zelfs misleid tijdens het proberen daarvan, denkende dat het heel misschien zou werken.quote:Op dinsdag 26 december 2017 05:14 schreef liedetector het volgende:
[..]
ja precies en soms hangt er dus gewoon geen US international achter een van die dingen, waardoor je dus geen trema's etc meer krijgt
als je toetsenbord op NL staat (waarom trouwens?) en je wil een trema dan switch je ff en meteen daarna toch weer? maakt het uit, gewoon omdat het kanquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:31 schreef Hdero het volgende:
[..]
Maar dat is niet waar ik naar vroeg en ik werd zelfs misleid tijdens het proberen daarvan, denkende dat het heel misschien zou werken.
Ik kan geen trema doen oo het US toetsenbord en nee, het staat hier gewoon op US want ik krijg anders al die rare tekens bij de -/?/+ etc. Oftewel ik begrijp er geen snars van.quote:Op dinsdag 26 december 2017 05:33 schreef liedetector het volgende:
[..]
als je toetsenbord op NL staat (waarom trouwens?) en je wil een trema dan switch je ff en meteen daarna toch weer? maakt het uit, gewoon omdat het kan
moet ook op US international que eigenschappen...de taal maakt dan weer niet uitquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:40 schreef Hdero het volgende:
[..]
Ik kan geen trema doen oo het US toetsenbord en nee, het staat hier gewoon op US want ik krijg anders al die rare tekens bij de -/?/+ etc. Oftewel ik begrijp er geen snars van.
Als je geen trema's krijgt, switch je dus naar de Nederlandse instellingen met ctrl+shift en probeer je het nog een keer met je trema.quote:Op dinsdag 26 december 2017 05:31 schreef Hdero het volgende:
[..]
Maar dat is niet waar ik naar vroeg en ik werd zelfs misleid tijdens het proberen daarvan, denkende dat het heel misschien zou werken.
de taal maakt geen snars uit, het gaat erom dat de eigenschappen op US international staan ipv op dvorak oid, anders werkt het niet, al zet je m op hebreewsquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:44 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Als je geen trema's krijgt, switch je dus naar de Nederlandse instellingen met ctrl+shift en probeer je het nog een keer met je trema.
Als dat niet de oplossing is, dan is er iets anders aan de hand.
Bijvoorbeeld dat de Nederlandse toetsenbordinstelling niet geïnstalleerd is.
Ergens rechtsonder bij de tijd staat een blokje met de taal. Wat staat daar? NL? Iets anders?
Hom kom je op dat menu uit dan om het te wijzigen?quote:Op dinsdag 26 december 2017 05:42 schreef liedetector het volgende:
[..]
moet ook op US international que eigenschappen...de taal maakt dan weer niet uit
Gewoon een Qwerty toetsenbord dusquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:44 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Als je geen trema's krijgt, switch je dus naar de Nederlandse instellingen met ctrl+shift en probeer je het nog een keer met je trema.
Als dat niet de oplossing is, dan is er iets anders aan de hand.
Bijvoorbeeld dat de Nederlandse toetsenbordinstelling niet geïnstalleerd is.
Ergens rechtsonder bij de tijd staat een blokje met de taal. Wat staat daar? NL? Iets anders?
Wat is een Amerikaans toetsenbord als hardware? Welke tekens staan er boven de 8, 9 en 0?
in je control panel bij je taal instellingen en verder hangt het af welke versie windows je draait hoe het eruit zietquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:53 schreef Hdero het volgende:
[..]
Hom kom je op dat menu uit dan om het te wijzigen?
en aan 1 van de twee hangt dus verkeerde eigenschappen en die moet je aanpassenquote:Op dinsdag 26 december 2017 05:54 schreef Hdero het volgende:
Er staat normaal in dat vakje EN maar als tweede taal om af te wisselen heb ik NL
Aha ik moet dus bij Taal/Regio zijn en niet Toetsenbord?quote:Op dinsdag 26 december 2017 05:55 schreef liedetector het volgende:
[..]
in je control panel bij je taal instellingen en verder hangt het af welke versie windows je draait hoe het eruit ziet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |