Ja daar heb ik ook veel last van.... vind litebit het fijnste ivm iDeal.quote:Op donderdag 14 december 2017 07:59 schreef JupilerXL het volgende:
Nog meer mensen die vaak problemen hebben met litebit.eu? Vaak 0 beschikbaar en niks te koop. Of gebruiken jullie een beter alternatief dat ik nog niet ken?
moet je dit opnieuw downloaden?quote:Op woensdag 13 december 2017 23:16 schreef AlsJeAllesWeet het volgende:
Beta bevalt mij wel. Véél duidelijker, ook lekker dat je de waarde in $ kunt zien en dat je meer transacties kunt terug vinden. Nieuwe logo is wel even wennen.
ja met de exchange. Werkt perfect. Andersom ook.quote:Op donderdag 14 december 2017 08:35 schreef giepen het volgende:
Is het met de waves client mogelijk om de BTC die ik daarop heb staan, om te zetten naar Waves?
Klopt. Gewoon even in de gaten houden. Ze worden redelijks snel weer aangevuld.quote:Op donderdag 14 december 2017 07:59 schreef JupilerXL het volgende:
Nog meer mensen die vaak problemen hebben met litebit.eu? Vaak 0 beschikbaar en niks te koop. Of gebruiken jullie een beter alternatief dat ik nog niet ken?
Ja, lekker hoor.quote:Op donderdag 14 december 2017 09:31 schreef Scrummie het volgende:
Jasses, die nieuwe UI is echt wel een plezier voor het oog he. Ook qua UX uitstekend. Impressed!
Nou met veel mensen gesproken over blockchain en bitcoin en alles eromheen. Interessante meningen gehoord en wat dingen opgestoken. Daarnaast heb ik wel vertrouwen in het pad dat Waves hierin neemt samen met Deloitte en anderen. Het begint serieuze vormen aan te nemen.quote:
wct en mrtquote:Op donderdag 14 december 2017 09:44 schreef MadMarine het volgende:
Hebben jullie nog tips voor leuke waves tokens om de komende tijd in de gaten te houden?
Dit is het Waves topic.quote:Op donderdag 14 december 2017 10:04 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Ik heb nog wat Ethereum op DEX staan. Die wil ik graag transferren. Komen hier nog vreemde taferelen bij kijken of gewoon easy als altijd?
Volgens mij was de gateway wel effe in onderhoud.quote:Op donderdag 14 december 2017 10:04 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Ik heb nog wat Ethereum op DEX staan. Die wil ik graag transferren. Komen hier nog vreemde taferelen bij kijken of gewoon easy als altijd?
Hmm dat zou balen zijn, want heb de ETH redelijk vlot nodig. Hoe snel is zo'n transactie over het algemeen vanaf DEX naar wallet?quote:Op donderdag 14 december 2017 10:11 schreef Typisch het volgende:
[..]
Volgens mij was de gateway wel effe in onderhoud.
Op de Dex heb je beiden niet nodig. Gata overigens vrijwel gelijk. Afhankelijk hoeveel sell/buy orders er zijn.quote:Op donderdag 14 december 2017 10:22 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Hmm dat zou balen zijn, want heb de ETH redelijk vlot nodig. Hoe snel is zo'n transactie over het algemeen vanaf DEX naar wallet?
En waarschijnlijk de domste vraag: Gebruik ik de 'send' of 'withdrawal' functie?
Ik heb ETH op Waves DEX staan en ik wil het naar MEW sturen, niet mee handelen op de Waves DEX. Denk dat ik daar voor toch send of withdraw moet gebruikenquote:Op donderdag 14 december 2017 10:34 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Op de Dex heb je beiden niet nodig. Gata overigens vrijwel gelijk. Afhankelijk hoeveel sell/buy orders er zijn.
Ow naar een andere wallet dus. Send dan lijkt me toch. Als je er op klikt staat het uitgelegd.quote:Op donderdag 14 december 2017 10:34 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Ik heb ETH op Waves DEX staan en ik wil het naar MEW sturen, niet mee handelen op de Waves DEX. Denk dat ik daar voor toch send of withdraw moet gebruiken
Haha geen idee. Je kunt bij zowel send als withdraw een wallet adres invoeren..quote:Op donderdag 14 december 2017 10:38 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Ow naar een andere wallet dus. Send dan lijkt me toch. Als je er op klikt staat het uitgelegd.
Nieuwe client heeft volgens mij alleen "Send" als optie en geen Withdraw.quote:Op donderdag 14 december 2017 10:53 schreef Rossdale het volgende:
Send is volgens mij alleen naar een andere Waves wallet. Withdraw als je naar een exchange wil sturen
https://beta.wavesplatform.com/quote:Op donderdag 14 december 2017 09:04 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
moet je dit opnieuw downloaden?
Dit is dus niet de lite client he?quote:Op donderdag 14 december 2017 12:35 schreef AlsJeAllesWeet het volgende:
[..]
https://beta.wavesplatform.com/
Ze openen kantoren in steden waarvan je de prijzen om goede accommodaties te huren waarschijnlijk liever niet wilt weten. Daarnaast laten ze alleen bedrijven/projecten toe die aan de blockchain zijn te relateren waardoor je een soort internationale blockchain-hubs creëert waardoor het best weleens kan uitgroeien tot één of ander statussymbool om daar ook bij te horen/toegang tot te hebben en dat is vrij gunstig voor een prijsontwikkeling.quote:Op woensdag 13 december 2017 20:13 schreef SMS303 het volgende:
[..]
huurprijs zal ie nooit overstijgen...
er zijn toch meer flexwerk accomodaties/bedrijven die dit zonder token aanbieden?
prijs op coinmarketcap blijft op $13.98 hangen....
Je argumenten zijn plausibel.... ik hoop voor je dat je er aan kan verdienenquote:Op donderdag 14 december 2017 17:12 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Ze openen kantoren in steden waarvan je de prijzen om goede accommodaties te huren waarschijnlijk liever niet wilt weten..... Ik heb i.i.g. wat lage buy orders gezet maar voorlopig is er nog geen enkele aangeraakt.
Moest helaas werken vandaagquote:
Oh ik had niet gelezen dat ze zo keken, dacht dat ze aan het einde van de pre ico prijs gingen bepalen.. Ik heb ingekocht op 486 per wave.quote:Op donderdag 14 december 2017 19:46 schreef SMS303 het volgende:
[..]
en nu weer iets anders:
Wie zijn er al in My Track Net ICO gestapt?
edit: gelukkig stond Waves bijna $14 toen ik instapte
Tot gistermiddag stond in de dashboard de prijs op $0.02 p/st..quote:Op donderdag 14 december 2017 20:39 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Oh ik had niet gelezen dat ze zo keken, dacht dat ze aan het einde van de pre ico prijs gingen bepalen.. Ik heb ingekocht op 486 per wave.
Als je omrekend betaal je ongeveer 0.022$ per token. Ik denk dat 0.039 de prijs is zonder 48hr en waves bonusquote:Op donderdag 14 december 2017 21:08 schreef SMS303 het volgende:
[..]
Tot gistermiddag stond in de dashboard de prijs op $0.02 p/st..
Nu op $0.039 zonder de bonus als je met Waves betaalt...![]()
Scheelt me 5Waves in m'n daytrade budget om een nieuw buffertje op te bouwen voor de volgende ICO....
M'n plan is om met een beperkt budget en zonder FIAT erin te steken, met daytraden zo rond de 20-30Waves binnen te harken en dit dan in ICO's te storten waar ik rond de 10k aan tokens voor krijg.... ooit zal er toch wel een hit bijzitten?!?!?
edit: ik ga de jongens van Wavesnode.net maar es met een pm lastigvallen over mijn visie op Rusland, wat dit voor Waves kan inhouden op termijn en wanneer Wavesnode.net op coinmarketcap komt te staan.
dat had ik nog niet gedaan....quote:Op donderdag 14 december 2017 22:13 schreef I.C.O.N. het volgende:
[..]
Als je omrekend betaal je ongeveer 0.022$ per token. Ik denk dat 0.039 de prijs is zonder 48hr en waves bonus
ehhhh dat zal wel 100Waves zijn vermoed ikquote:Op donderdag 14 december 2017 21:58 schreef MaGNeT het volgende:
Inmiddels ook aangemeld voor de MyTrackNet ICO !
Nu nog kijken wat ik er heen stuur...
Das kleingeld. Zal wel eerder 1000 zijn.quote:Op donderdag 14 december 2017 22:24 schreef SMS303 het volgende:
[..]
[..]
ehhhh dat zal wel 100Waves zijn vermoed ik
hehehehe .... als grote mensen spreken moet jij je mond houden zei mn moeder altijd ...quote:Op donderdag 14 december 2017 22:34 schreef Sosa het volgende:
[..]
Das kleingeld. Zal wel eerder 1000 zijn.
Volgens het ICO venster krijg ik 418.000 tokens straks, in totaal zo'n 850 Waves gestuurd uit verschillende wallets.quote:Op donderdag 14 december 2017 22:34 schreef Sosa het volgende:
[..]
Das kleingeld. Zal wel eerder 1000 zijn.
Netjes. Ik heb er slechts 38.000quote:Op donderdag 14 december 2017 22:41 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Volgens het ICO venster krijg ik 418.000 tokens straks, in totaal zo'n 850 Waves gestuurd uit verschillende wallets.
http://support.wavesplatf(...)date-on-eth-gateway/quote:Op woensdag 13 december 2017 19:29 schreef Grav1ty het volgende:
Ik probeer wat ethereum te withdrawen vanuit de waves lite wallet naar mijn bitrexx account maar krijg een Error! undefined. Heb rekening gehouden met de gateway fee en heb genoeg waves in mijn account. Ook geprobeerd met verschillende browsers. Weet iemand hoe dit werkt?
Dat is aardig wat! Heb je zoveel vertrouwen in mtnt?quote:Op donderdag 14 december 2017 22:41 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Volgens het ICO venster krijg ik 418.000 tokens straks, in totaal zo'n 850 Waves gestuurd uit verschillende wallets.
Als het ze lukt ga ik iig een paar van die trackers kopen voor in m'n laptop- en fototas.quote:Op donderdag 14 december 2017 23:58 schreef DaRealDeal het volgende:
[..]
Dat is aardig wat! Heb je zoveel vertrouwen in mtnt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |