Tja... Zakelijk inzicht is ver te zoeken.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:09 schreef TigerXtrm het volgende:
"We zijn met de zalen begonnen want daar was de omzet het laagst."
WAT IS DAT VOOR LOGICA GODVERDOMME!!
Totaal niet zuinig in gebruik. Domme investering als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:16 schreef ikweethetookniet het volgende:
HJ-598-S
Mercedes G klasse uit 1998 in 2015 geïmporteerd![]()
Leeg weegt dat al 2200 kg
Met familie erin zit je zo aan de 3000
En dat met 212 pk
Heb nu al medelijden met de auto
Beetje onhandig inderdaad van de regie. Laat die school er lekker buiten, daar heeft een cameraploeg niks te zoeken. Niet de kinderen worden geportretteerd.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:24 schreef TigerXtrm het volgende:
Al die kinderen: Wat de fuck camera wat is dit.
Met die instelling, de makeup en dat kapsel zou ze zo in Geordie Shore kunnen.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:26 schreef ikweethetookniet het volgende:
Dicht geplamuurde chick is er ook bij
Niet teveel inspanning want daar heb ik geen zin in![]()
Dit soort programma's draait om ophef, drama en confrontaties. Dat trekt kijkers.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:32 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik vraag me af waarom RTL er voor kiest het alsnog uit te zenden terwijl ze zo duidelijk misbruik maken van die hele deal.
Het levert goede kijkcijfers op en waarschijnlijk kan het rtl geen barst intresseren.quote:Op woensdag 29 november 2017 22:32 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik vraag me af waarom RTL er voor kiest het alsnog uit te zenden terwijl ze zo duidelijk misbruik maken van die hele deal.
Omdat het is gemaakt door de dochter van Joop van de Endequote:Op woensdag 29 november 2017 22:32 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik vraag me af waarom RTL er voor kiest het alsnog uit te zenden terwijl ze zo duidelijk misbruik maken van die hele deal.
quote:Op woensdag 29 november 2017 23:30 schreef golfer het volgende:
Wat een achterbakse rat is die Rob.![]()
Hoogtepunt was wel weer die charlatan met z'n tarotkaarten en vooral z'n moderne bril.![]()
Verder een hopeloze missie voor Den Blijker en Reimers, maar dat was al vanaf het begin duidelijk. Kijkcijfers voor RTL en extra bezoek voor de familie in de Duiventros.
win-win.
Wel een porno lichaamquote:Op donderdag 30 november 2017 21:36 schreef Vault-Boy het volgende:
Ik vind die Janny echt akelig. De manier waarop zij praat brrr. Ook die moeder trouwens.
Met die bril kan die waarzegger niet alleen in de toekomst kijken maar ook in het heelalquote:Op donderdag 30 november 2017 20:58 schreef praadje het volgende:
https://twitter.com/hashtag/herrieindedruiventros?src=hash
quote:Op donderdag 30 november 2017 21:51 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Met die bril kan die waarzegger niet alleen in de toekomst kijken maar ook in het heelal
Wat lult die Herman toch altijd over vers met zn reclame voor bonen uit een zak van Hak.
Die "vette proppen" rijden wel in een G-Wagon van een ton maar geen geld om de verbouwing te voltooien! Tokkie's!
Je kan die flamingo ook leeg laten lopen en opvouwen. Dan hoef je hem niet bovenop het dak van je auto te knopen, slimmerik
Met zo'n bril betwijfel ik of hij wel echt een helderziende is
[ afbeelding ]
Ik vroeg me al af waar ik Rob op vond lijken maar ik ben eruit hoor.
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Buikpijn van het lachen nu hier
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |