Tip 2: aan je naam te zien houd je wel van punk, ga dan met plectrum spelen
Voor de rest oefen ze!
Is op 't begin lastig, maar oefening baart kunst
quote:Geen plectrum????
Op woensdag 18 december 2002 23:03 schreef Sneakie het volgende:
Ik speel nu ongeveer een half jaar gitaar en het begint nu al een beetje de goeie richting op te gaan ,ik heb het mezelf allemaal aangeleerd.
alleen heb ik soms het probleem als ik bv 3-5-5 of zoiets moet spelen dat ik per ongeluk ook nog de 4e snaar aanraak (of als ik van snaar wissel) dan klinkt het niet meer zo geweldig, ik speel trouwens zonder plectrum omdat ik deze ontzettend onhandig vind, hebben jullie misschien tips waardoor ik die 4e snaar niet meer aanraak?
Maar voor de topicopener heb ik maar 1 tip: oefenen!!! Het grote geheim van gitaarspelen is dat er geen geheim is. Gewoon vaak doen, veel spelen, goed luisteren, veel uitproberen en het gaat steeds beter.
dat was het, niet vergeten te oefenen.
quote:allebei kan ook, ik zelf heb driekwart van de tijd het plectrum in mijn mond en als ik hem nodig heb, pak ik hem snel en gebruik ik hem..
Op donderdag 19 december 2002 13:45 schreef Fixxxer het volgende:idd het eerste wat in me opkwam, wel met plectrum! als je ze onhandig vind ga dan eens naar de winkel want ze zijn er in vele soorten en maten, misschien heb je een de dikke nu....
quote:Idem. Er zijn nu eenmaal stukjes die niet makkelijk fingerstyle te spelen zijn, en er zijn stukjes die alleen maar fingerstyle te spelen zijn.
Op donderdag 19 december 2002 13:48 schreef Draughtsman het volgende:
allebei kan ook, ik zelf heb driekwart van de tijd het plectrum in mijn mond en als ik hem nodig heb, pak ik hem snel en gebruik ik hem..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |