Ecuador is moeilijk te verslaan thuisquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 03:41 schreef Koffieplanter het volgende:
Behoorlijk nutteloos om nu al naar dat soort dingen te gaan kijken. Laat Argentinië eerst zelf maar winnen van Ecuador, want dat wordt ook al moeilijk genoeg. Er zijn altijd wel leuk van die La Paz schreeuwers, maar Quito ligt ondertussen ook gewoon op drie kilometer hoogte en Argentinië laat in dat soort omstandigheden al genoeg steken vallen.
Maar ik denk nou al vier wedstrijden dat ze het gaan fixen, maar telkens stellen ze teleur. Het wordt wel penibel nu hoor.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 07:29 schreef de_boswachter het volgende:
Die hype dat ze zich niet gaan kwalificeren
Ze hebben gewoon alle kans.
Naar welke wedstrijd heb jij gekeken? Er was er toch echt maar eentje die grote kansen creëerde voor Benedetto en Papu Gomez en dat was toch echt Messi. Ook die grote kans die hij vlak na rust miste heeft hij zelf opgezet. Je kan eerder je vraagtekens zetten bij de opstelling van Sampaoli, al kan je niet alles op hem afschuiven omdat hij op een heel vervelend moment is in gestapt en de problemen in dit elftal heel groot zijn.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 03:21 schreef PowerLoungen het volgende:
Argentinië gaat terecht weer pissen op Messi
De wens is de vader van de gedachte bij veel Nederlanders zodat we niet de enige grote naam zijn die er niet bij zijnquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 07:29 schreef de_boswachter het volgende:
Die hype dat ze zich niet gaan kwalificeren
Ze hebben gewoon alle kans.
Als Chili van Brazilië verliest, Peru en Colombia spelen gelijk, Argentinië wint, dan valt Chili af.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 03:43 schreef Anonymousz het volgende:
Argentinië heeft geluk dat Colombia - Peru tegen elkaar moeten maar ze moeten wel van Ecuador!!!!!! (Tututututu) winnen
Messi wil dat niet.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 11:19 schreef Afhaalchinees het volgende:
Waarom speelden Higuain en Dybala niet gewoon
quote:
Ga er anders even serieus op in Hans.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 11:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]. Higuain is niet geselecteerd, dat heeft weinig met Messi te maken. Dybala en Messi kunnen best samen, is ook uitgeprobeerd.
Die hebben hele goede papieren zelfs. Als Chili verliest of Argentinië maximaal gelijk speelt ligt de rode loper uit, want Peru of Colombia gaat sowieso puntverlies lijden. Moeten ze zelf ook eerst maar eens winnen natuurlijkquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 10:35 schreef Slobeend het volgende:
Oh wacht Paraguay is er ook nog natuurlijk. #knotsgek
Chili heeft een groot probleem.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 11:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die hebben hele goede papieren zelfs. Als Chili verliest of Argentinië maximaal gelijk speelt ligt de rode loper uit, want Peru of Colombia gaat sowieso puntverlies lijden. Moeten ze zelf ook eerst maar eens winnen natuurlijk
Ze hebben 99% zeker genoeg aan een gelijkspel, dat zou moeten kunnen tegen een geplaatst Brazilië. Ik zou zeggen dat Argentinië een groter probleem heeft, die lijken niet meer te kunnen winnen en moeten gewoon tegen een erg lastige ploeg op hoogte.quote:
Ik zie Brazilië thuis wel gewoon winnen. Laatste wedstrijd voor thuispubliek, ze gaan echt geen cadeautjes geven aan Chili. Daarnaast is Chili niet zo goed meer.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 11:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze hebben 99% zeker genoeg aan een gelijkspel, dat zou moeten kunnen tegen een geplaatst Brazilië. Ik zou zeggen dat Argentinië een groter probleem heeft, die lijken niet meer te kunnen winnen en moeten gewoon tegen een erg lastige ploeg op hoogte.
Waarom niet? Als ze argentinie kunnen naaien zie ik ze nog expres verliezenquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 11:42 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik zie Brazilië thuis wel gewoon winnen. Laatste wedstrijd voor thuispubliek, ze gaan echt geen cadeautjes geven aan Chili. Daarnaast is Chili niet zo goed meer.
En dan compleet belachelijk gemaakt worden als Argentinië zich alsnog plaatst? Denk niet dat ze dat willen riskerenquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 12:00 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Waarom niet? Als ze argentinie kunnen naaien zie ik ze nog expres verliezen
Door wie worden ze precies belachelijk gemaakt? Ze zijn met afstand de beste van ZA. Desnoods stuur je een B teamquote:Op vrijdag 6 oktober 2017 12:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En dan compleet belachelijk gemaakt worden als Argentinië zich alsnog plaatst? Denk niet dat ze dat willen riskeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |