FOK!forum / Muziek / Drum Rhythm Festival gaat niet door
calvobbesdinsdag 17 december 2002 @ 09:13
Het zat er al aan te komen, maar nu is het zeker:
quote:
Het Drum Rhythm Festival gaat volgend jaar niet door. Organisator Mojo heeft geen nieuwe hoofdsponsor kunnen vinden, zo maakte hij dinsdag bekend.

Sponsor Drum trok zich eerder gedwongen terug, omdat tabaksfabrikanten door de nieuwe tabakswet geen muziekevenementen meer mogen sponsoren. ,,Dit is een dramatisch gevolg van de nieuwe wetgeving'', aldus directeur T. van den Hoek van Mojo. Het bedrijf probeert voor 2004 nog wel een hoofdsponsor te vinden. ,,We hebben in ieder geval nog hoop dat er zich een goede partij meldt. Misschien kan de overheid de helpende hand toesteken. Ze verdienen tenslotte aan tabaksaccijnzen.''

Drum Rhythm werd dit voorjaar voor de elfde keer gehouden. Het Amsterdamse festival bood een mix van zwarte muziek als hiphop, r&b, reggae en jazz en hedendaagse dance. Het festival trok in mei ongeveer 12000 bezoekers.

bron


Erg jammer dat er voor een dergelijk festival geen sponsor gevonden kan worden. Wel een beetje naief om te denken dat de overheid bij zou gaan springen omdat ze "tenslotte aan tabaksaccijnzen" geld verdienen.
#ANONIEMdinsdag 17 december 2002 @ 09:15
Jammer.

Ik heb er erg van genoten toen het afgelopen zomer op de radio was.

Ik had volgend jaar graag nòg zo'n avondje gehoord.

(Erbij zijn is vast nog leuker, maar ik woon te ver weg.)

Seborikdinsdag 17 december 2002 @ 18:13
Sorry, er is inmiddels een ander topic met meer replies, ik had over deze heen gekeken.

Slotje.