11 jaar lang ' ik wordt' en mijn mcdonald's avontuur onthoudenquote:Op donderdag 14 september 2017 21:49 schreef Toto69 het volgende:
Eindelijk weer het goede oude forum terugnostalgisch bijna, was een -relatief- gezellig forum in 2013/2014.
(ik zal je nooit helemaal serieus kunnen nemen na dat topic "ik wordt zo beroofd" in de McDonald's in Lyon) (al is het alleen al vanwege ik wordt)
Done.quote:Op donderdag 14 september 2017 23:20 schreef Arcee het volgende:
BTC / [Bitcoin] Het grote Bitcointopic #77 | Topic revival
Mag deze reeks naar BTC?
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragenquote:Op zondag 24 september 2017 16:13 schreef Ridocar het volgende:
Zou het misschien een idee zijn om een topic (eventueel sticky) te plaatsen met een FAQ en een begrippen/termenlijst? Ik ben een enorme noob op zowel het gebied van cryptocurrencies als financiën en ik kan me niet voorstellen dat ik de enige ben.
In sommige topics krijg ik behoorlijk wat vraagtekens, maar ik vind het ook niet tof om zo'n topic te vervuilen met vragen waarvan iedereen het antwoord natuurlijk allang weet.
En aangezien het FOK! is en niet die andere site waar iedere vraag wordt neergesabeld met "zoek zelf maar op" denk ik dat zo'n naslagwerk wel past. Denk ik.
Die had ik ook al gezien. Maar ik mis nog een FAQ en een begrippenlijst.quote:Op zondag 24 september 2017 16:19 schreef Typisch het volgende:
[..]
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen
Je kunt hier alle vragen stellen zonder je er voor te hoeven schamen.De moeite waard om eens door te scrollen.
Zal hem doorplaatsen. Moeten we hem wel even snel vol posten.quote:Op maandag 2 oktober 2017 07:51 schreef dimmak het volgende:
Topic voor BTC: DIG / [MINE] Centraal mining topic #37 Een nieuw topic
Verplaatsen, doorplaatsen. Hoe je het noemen wil. Hij staat nu in dit forum.quote:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragenquote:Op dinsdag 14 november 2017 20:52 schreef Greys het volgende:
Kan het Beginnerstopic aan het vorige deel worden gekoppeld ajb
Dankjewel!quote:Op dinsdag 14 november 2017 22:59 schreef Typisch het volgende:
[..]
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen
gedaan
Ik niet. Waarom wordt er nooit tegen randdebielen als klaas of xminator opgetreden?quote:Op woensdag 29 november 2017 12:15 schreef EggsTC het volgende:
Ik vind dat de mods het uitmuntend doen hier
Als iedereen blijft reageren op Klaas, dan helpt dat niet echt he.quote:Op dinsdag 26 december 2017 11:10 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik niet. Waarom wordt er nooit tegen randdebielen als klaas of xminator opgetreden?
Wat wil je dan precies dat er gaat gebeuren?quote:Op dinsdag 26 december 2017 11:10 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik niet. Waarom wordt er nooit tegen randdebielen als klaas of xminator opgetreden?
Oke duidelijk.quote:Op dinsdag 26 december 2017 11:26 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat wil je dan precies dat er gaat gebeuren?
Ben niet van de gedachtenpolitie. Zolang er niets ernstigs gebeurt kan elke user gewoon meeposten.
Eens met bovenstaande, alleen een apart topic hebben we al een aantal keer geprobeerd.quote:Op donderdag 4 januari 2018 15:43 schreef dimmak het volgende:
De SC is één grote schreeuwboel geworden. Ik mis een plek waar we inhoudelijk kunnen discussiëren over potentie en lange termijn investeringen. Is er plaats voor een 2e slowchat waar gemodereerd gaat worden? Of het huist niet onder de noemer slowchat zetten?
De SC is op deze manier verpest. 5 topics per dag en het gaat helemaal nergens over.quote:Op donderdag 4 januari 2018 16:05 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Eens met bovenstaande, alleen een apart topic hebben we al een aantal keer geprobeerd.
Ja ik ben het ermee eens... Maar ik weet geen alternatief.quote:Op donderdag 4 januari 2018 16:14 schreef dimmak het volgende:
[..]
De SC is op deze manier verpest. 5 topics per dag en het gaat helemaal nergens over.Helemaal prima, maar voor mij is de lol er zo af.
Zo werkt het niet. FOK! is FOK! en in elk forumdeel mag je hetzelfde posten.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 18:13 schreef de_boswachter het volgende:
Waarom stellen ze dan ook niet wat van die ‘oldbies’ zoals ze zichzelf zo graag noemen aan als mod. Dan modden hun toch de SC? Zouden weinig mensen problemen mee hebben lijkt me.
Want de mods die hier nu zitten doen die uberhaupt wel iets? Die zijn hier neergezet omdat ze wat ervaring hebben, maar verder ook niet.
En ik hou forumbreed ook wel van een beetje onzin, maar een fora als crypto moeten lekker serieus blijven. Is denk ik ook voor Fok de enige manier om nog te overleven.
Dan kom zelf eens met ideeen, grote jongen.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 18:27 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zo werkt het niet. FOK! is FOK! en in elk forumdeel mag je hetzelfde posten.
Bovendien vind ik je conclusie dat de huidige mods niet zoveel zouden doen bizar en nogal ondankbaar. Wat weet jij er nou helemaal van?
Ik kanker niet, dat doe jij, ik wil niets opgelost zien.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 19:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dan kom zelf eens met ideeen, grote jongen.
Veel kankeren maar oplossingen aandragen ho maar.
En dat je in ieder forumdeel hetzelfde mag posten is natuurlijk de reinste onzin. Maar dat weet je zelf ook.
Volgens mij is dat vaak een begin en kan je het vanzelf 'ontgroeien' als forum.quote:Op donderdag 4 januari 2018 23:04 schreef Scrummie het volgende:
Is BTC nog steeds een tijdelijk forum?
FOK! is geen plek waar mods als een maniak alle posts die een beetje uit de bocht schieten moeten gaan aanpassen of verwijderen, dan ben je hier niet op de juiste plek. In elk ander topic dan de SC zal er ook harder opgetreden worden tegen bagger, als daar aanleiding voor is. Een slow chat mag nou eenmaal gaan over alles, ook over ''MOON'' en ''HAHA LULZ NOOB'', dat zijn niet onze regels maar dat is forumbreed zo.quote:Op vrijdag 5 januari 2018 18:13 schreef de_boswachter het volgende:
Waarom stellen ze dan ook niet wat van die ‘oldbies’ zoals ze zichzelf zo graag noemen aan als mod. Dan modden hun toch de SC? Zouden weinig mensen problemen mee hebben lijkt me.
Want de mods die hier nu zitten doen die uberhaupt wel iets? Die zijn hier neergezet omdat ze wat ervaring hebben, maar verder ook niet.
En ik hou forumbreed ook wel van een beetje onzin, maar een fora als crypto moeten lekker serieus blijven. Is denk ik ook voor Fok de enige manier om nog te overleven.
Daar zou je denk ik niet te krampachtig over moeten doen. In de SC mag zo ongeveer alles. Maar je kunt degenen die heel enthousiast over zo ongeveer elke stijging en daling een post maken naar het Coinfliptopic verwijzen. Laat ze daar maar lekker gillen wat ze gaan kopen en verkopen etc.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 10:55 schreef Zith het volgende:
Een coin flip SC zou ik niet per se tegen zijn. De huidige slowchat is onleesbaar... Maar geen idee waar de originele slowchat dan over zou moeten gaan en hoe je die regels implementeert. Waar zou je het over moeten hebben?
Wat zou jij graag zien?quote:Op zaterdag 6 januari 2018 19:47 schreef ..-._---_-.- het volgende:
SC is echt een onleesbare reeks geworden, met vooral veel mensen die elkaar het licht in de ogen niet gunnen.
Ik hoop eigenlijk dat de mensen die zich aangesproken zouden moeten voelen hun gedrag wat aanpassen. Wat meer inhoudelijk en wat minder op elkaar hakken. Ik zie zo niet hoe je dit kan modden.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 20:09 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat zou jij graag zien?
Ik wil het best proberen met een 'serieuzere' topicreeks, a la Tweakers. Maar dat moet wel goed gedaan worden.
Kan er eens opgetreden worden tegen dit soort berichten ?quote:Op zondag 7 januari 2018 20:50 schreef alilami het volgende:
Mensen die geen coins shillen, hebben geen eigen mening, zijn meelopers.
quote:Op zondag 7 januari 2018 20:33 schreef Kyran het volgende:
Sommige mensen hebben echt niks beters te doen dan de hele dag 1 coin te shillen hier? De tering zeg ....
Dit soort gezeur is echt ontzettend vervelend. Ik erger me hier al tijden aan en ik ben vast niet de enige. Het is niet leuk, het is niet grappig en het voegt niets interessants toe. Het is alleen maar ontzettend vervelend en kinderachtig. Het verziekt deze reeks. Kap daar eens mee.quote:Op zondag 7 januari 2018 20:50 schreef alilami het volgende:
Mensen die geen coins shillen, hebben geen eigen mening, zijn meelopers.
Ik denk dat een serieus topic wel een goede toevoeging zou zijn. De SC is geheel inhoudsloos geworden. Een topic waarbij men wat dieper op coins en dergelijke kan ingaan lijkt me veel boeiender dan een loze SC. Gevaar is alleen wel dat dan niemand meer in de SC komt en het serieuze topic rap afglijdt, wat weer veel moderatietijd kan kosten voor jullie.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 20:09 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat zou jij graag zien?
Ik wil het best proberen met een 'serieuzere' topicreeks, a la Tweakers. Maar dat moet wel goed gedaan worden.
Deze user blijft maar doorgaan.quote:Op zondag 7 januari 2018 21:36 schreef alilami het volgende:
Poll: Wie zijn de meest vervelende groep users in dit topic?
• Users die janken om mod-ingrijpen
• XRP FUD'ers
• XRP shillers
• N00bs
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
En er dan nog 10 baggerposts achteraan verwijderen van overige users?quote:Op woensdag 31 januari 2018 08:57 schreef Faeroer het volgende:
Kan men die Banshee eens bannen uit het VeChain topic? Bedankt. Praat alleen maar poep.
Maak dan iemand mod voor alleen het VeChain topic, dan ruimt het lekker op.quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:43 schreef Typisch het volgende:
[..]
En er dan nog 10 baggerposts achteraan verwijderen van overige users?
Wees eens eerlijk en kijk het VEN topic eens na. Hoeveel goede posts staan daar nou daadwerkelijk in? Het is niet één user die een topic verziekt.
Verder is een topic ban niet echt een ding op de foks.
Die zogenaamde baggerposts zijn meestal reacties op hem.quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:43 schreef Typisch het volgende:
[..]
En er dan nog 10 baggerposts achteraan verwijderen van overige users?
Wees eens eerlijk en kijk het VEN topic eens na. Hoeveel goede posts staan daar nou daadwerkelijk in? Het is niet één user die een topic verziekt.
Verder is een topic ban niet echt een ding op de foks.
Een verzameling van één pagina:quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:47 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Die zogenaamde baggerposts zijn meestal reacties op hem.
En een baggerpost vind ik een nutteloze oneliner die geen discussie aanwakkert en die ook niet aansluit bij de rest van het topic.
Reacties van mensen op elkaar zie ik niet als bagger, maar jij blijkbaar wel.
quote:
quote:Op maandag 29 januari 2018 12:18 schreef MichaelScott het volgende:
Zal ik alvast mijn Lambo bestellen of wacht ik daar het beste nog een maandje mee?
quote:Op maandag 29 januari 2018 12:29 schreef Hoffman24 het volgende:
[..]
Wacht nog een maandje, en bestel er meteen twee
quote:Op maandag 29 januari 2018 13:02 schreef BansheeBoy het volgende:
Wil ik net VEN gaan buyen zie ik hem alleen maar dalen. Inkoop momentje of instortmomentje?
Jackson²
quote:Op maandag 29 januari 2018 13:21 schreef Kerol het volgende:
[..]
In plaats van dit iedere dag te vragen, doe het gewoon.
quote:Op maandag 29 januari 2018 13:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Done! Ik heb 30 verse VEN dukaten op mijn chest liggen.²
quote:
quote:Op maandag 29 januari 2018 15:07 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Kutcoin met zijn daling. Alles verkocht.
quote:Op maandag 29 januari 2018 15:59 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Morgen naar de voedselbank, dit komt nooit meer goed
quote:
quote:Op maandag 29 januari 2018 16:04 schreef Kyran het volgende:
Van Lambo street race, naar winkelwagen race bij de voedselbank
quote:Op maandag 29 januari 2018 16:52 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zo, je hebt er wel erg veel vertrouwen in. Why??????/²
Dat kan dan allemaal de prullenbak in, als je posts van het niveau van BansheeBoy niet wil in dat topic.quote:
Nou precies, je weet dus wel wat je moet verwijderen en wat niet.quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:50 schreef Typisch het volgende:
[..]
Een verzameling van één pagina:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Dat kan dan allemaal de prullenbak in, als je posts van het niveau van BansheeBoy niet wil in dat topic.
Meer dan de helft van de posts passen in hetzelfde straatje als Bansheeboy's posts. Ook van users die er over klagen dus. Dan zou er, heel misschien, ook wel wat door de andere users in het topic gedaan kunnen worden. Bijvoorbeeld zelf wel de beoogde inhoud bieden in de posts.quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:53 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Nou precies, je weet dus wel wat je moet verwijderen en wat niet.
Het zijn overigens vrijwel allemaal reacties op die stompzinnige post van bansheeboy
Omdat vele andere users meer semi-grappige posts plaatsen (lambo, moonplaatjes, dat niveau) die weliswaar niet heel vervelend zijn, wel het topic vervuilen en niet bijdragen aan een hoogstaand niveau. Dat is dus wel iets anders als Bansheeboy's posts.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:05 schreef Rossdale het volgende:
En waarom wordt er dan niet of nauwelijks over die andere users geklaagd? Kijk eens naar de oorzaak en niet het gevolg.
En hoezo je moet niks? Jij wilde toch mod worden? Volgens mij dien je dan ook wat te doen. Of geldt dat tegenwoordig niet meer, al kan ik me niet voorstellen dat het veranderd is sinds ik crew was maargoed.
Ik denk dat die aandachtsgeile kutsmiley van je bij deze of gene ook enige irritatie opwekt.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:24 schreef BansheeBoy het volgende:
Met alle respect. Maar ik speel niet op de man, ik beledig niemand, ik kijk op niemand neer, ben grootste gedeelte juist inhoudelijk. Ja, ik stel vragen en ben enorm leergierig. Er kan voor een ander weleens domme vraag tussen zitten. Maar dit is een community! Een grapje mag natuurlijk, maar reacties op mij dat ik word uitgelachen omdat ik blijkbaar 200 euro veel geld zou vinden.²
De betreffende jongen begint een karikatuur van zichzelf te worden.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:32 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik denk dat die aandachtsgeile kutsmiley van je bij deze of gene ook enige irritatie opwekt.
Misschien moet jij mod worden als je het allemaal zo goed weetquote:Op woensdag 31 januari 2018 11:09 schreef de_boswachter het volgende:
Typisch is kampioen zichzelf verschuilen achter diverse excuses. Je bent mod, dus je taak is om te modden. Lever anders dat blauwe kleurtje gewoon in als het je toch niet boeit. Voor jou 10 anderen en waarschijnlijk 10 betere die dit subforum bij kunnen houden.
Mod worden betekend niet dat je je oren moet laten hangen naar users die denken te weten hoe het moet. Zou je toch moeten weten als ex crew zijnde.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:05 schreef Rossdale het volgende:
En waarom wordt er dan niet of nauwelijks over die andere users geklaagd? Kijk eens naar de oorzaak en niet het gevolg.
En hoezo je moet niks? Jij wilde toch mod worden? Volgens mij dien je dan ook wat te doen. Of geldt dat tegenwoordig niet meer, al kan ik me niet voorstellen dat het veranderd is sinds ik crew was maargoed.
Geen behoefte aan.quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:07 schreef Scrummie het volgende:
Misschien moet jij mod worden als je het allemaal zo goed weet.
Mooie paradox van jequote:Op woensdag 31 januari 2018 12:07 schreef Scrummie het volgende:
Mod worden betekend niet dat je je oren moet laten hangen naar users die denken te weten hoe het moet. Zou je toch moeten weten als ex crew zijnde.
Echt eh. Hij zou het geen dag overleven in actievere communities.quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Geen behoefte aan.
En wat betreft je reactie op Rossdale: je hoeft je oren niet te laten hangen, maar lekker doen waar je zelf zin in hebt zonder daarbij het ‘belang’ van het subforum in je achterhoofd te houden is ook waanzin. Een KLB of ONZ zal anders gemod moeten worden dan dit cryptoforum. Als typisch dat niet begrijpt moet hij gauw leuke dingen gaan doen ipv modden.
Goede analyse, deden ze er maar wat mee.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:20 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Oke, ik wil me zegje ook even doen.
Ik heb het Huidige VEN topic even geanaliseerd tot en met pagina 9. Tot en met pagina 9 is een represenatieve weergave van de normale gang van zaken binnen dat topic. Daarna is een discussie waar het niet meer om VEN draait maar om het modden. Daarom tel ik deze niet mee.
Uit deze 9 pagina's heb ik het volgende geconcludeerd.
- 225 comments door alle users
- 17 comments door Banshee
- 30 comments door users op Banshee (Dit zijn niet inhoudelijke posts)
47/225 = +/- 21%
deze 21% is dus bende waarin verwijten worden gemaakt. Ik vind zelf dit percentage te hoog. één user veroorzaakt gewoon heel veel ruis. Tuurlijk veroorzaken andere users ook ruis met 'When Lambo' etc. Ik doe hier zelf ook wel eens aan mee, maar probeer het toch beperkt te houden.
Mijn conclusie: 20% vervuiling veroorzaakt door één user is mij te veel.
Doe er maar mee wat je wil.
Even achter nagevraagd en het is geen kloon van een een gebande dus kan niet zoveel doen, kloons zijn toegestaan.quote:Op zondag 18 februari 2018 19:29 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Hoi,
Treed eens op tegen manzonderhersens, de relkloon van vigen98.
Dank
Mag je in de SC dan ook mensen beschuldigen van dingen die ze niet gezegd hebben? Want dan gaat het smullen wordenquote:Op zondag 18 februari 2018 19:30 schreef Typisch het volgende:
[..]
Even achter nagevraagd en het is geen kloon van een een gebande dus kan niet zoveel doen, kloons zijn toegestaan.
Vooral TR'en graag.
Post ook vooral mee in:
BTC / Algemeen Cryptopique #1 Op veler verzoek..
In de SC mag nou eenmaal wat meer. Is een FOK!policy..
Reactie svp.quote:Op zondag 18 februari 2018 12:21 schreef pnxsinned het volgende:
Hoi Lieve Mods,
Het blijkt dat ik geen PM/DM's kan sturen. Maar wel DM's ontvangen! Dus ik reageerde vaker daar, maar blijkt dat al mijn reacties nooit verzonden zijn.
Kan dit fixed worden?
Je kunt dus Feedback hier terecht. Mods van een subforum kunnen daar niks mee.quote:Op zondag 18 februari 2018 19:55 schreef pnxsinned het volgende:
[..]
Reactie svp.
Wordt anders gewoon geen mod.
quote:Op zondag 18 februari 2018 20:08 schreef pnxsinned het volgende:
Kerel,
Help me dan met de shit.
Ipv simpelweg feiten removen.
Bah.
Ben mod status niet waard. Ook doorgegeven aan Feedback.
Oh dat kan wel. Maar dat kunnen mods ook niet, dat moet bij een Forum Admin aangevraagd worden. En daar hoort dan een dosis aan vervelende notes bij. Dus ook dat is niet zo van één, twee, drie.quote:Op maandag 19 februari 2018 10:39 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Waarom zou je iemand geen subforum ban kunnen geven bij continu bewezen trollgedrag
Ja allemaal leuk en aardig, maar het gaat niet over Banshee, het gaat over die andere user waar je je schouders bij ophaalt en zegt 'mwoah, moet kunnen'. Dus die notes krijgt hij niet van jou, dus dat dossier komt er niet, en dus ga je geen subforum ban voor die kloon en zijn oorspronkelijke account geven.quote:Op maandag 19 februari 2018 10:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Oh dat kan wel. Maar dat kunnen mods ook niet, dat moet bij een Forum Admin aangevraagd worden. En daar hoort dan een dosis aan vervelende notes bij. Dus ook dat is niet zo van één, twee, drie.
Je weet wel, zoals ze vroeger op de middelbare school ook een dossier hadden als je een vervelende jongen was. Haalde ze zo'n map uit de kast met alles wat je had fout gedaan. Dan werd je ook niet na 2 of 3 keer uit de klas te worden gestuurd al geschorst, terwijl je alleen zat te vervelen.
Ik vind mensen ook wel een beetje overreageren op bijvoorbeeld een Banshee. Men schreeuwde moord en brand over zijn aanwezigheid in het VEN topic. Moet je dat topic nu eens kijken, dan vallen een paar posts over dukaten en lekkere dijen best mee. Gaat nergens over. Dan kun je wel wijzen naar moderatie, maar een forum is vooral afhankelijk van de community.
Na de community komen factoren als trolls en mods pas kijken.
Dat weet jij niet.quote:Op maandag 19 februari 2018 10:48 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Ja allemaal leuk en aardig, maar het gaat niet over Banshee, het gaat over die andere user waar je je schouders bij ophaalt en zegt 'mwoah, moet kunnen'. Dus die notes krijgt hij niet van jou, dus dat dossier komt er niet, en dus ga je geen subforum ban voor die kloon en zijn oorspronkelijke account geven.
Ik zie een patroon waarin de rol die jij vervult als mod overbelicht is.
quote:
Je zegt het zelf.quote:Op zondag 18 februari 2018 19:30 schreef Typisch het volgende:
In de SC mag nou eenmaal wat meer. Is een FOK!policy..
Wat maken notes uit als je kloon op kloon op kloon kan maken?quote:Op maandag 19 februari 2018 10:51 schreef Typisch het volgende:
[..]
Waar lees je dat ik vervelende users niet note?
Wat zou je willen horen? Ik kan niet vertellen wie en wanneer ik note.quote:Op maandag 19 februari 2018 10:57 schreef Raskolnikow het volgende:
Beetje moeizame communicatie hier. Waarom geef je die uitleg dan niet, Typisch? Dan weten mensen dat er iets gebeurd.
Daar is dus dat nieuwe topic voor: BTC / Algemeen Cryptopique #1 Op veler verzoek... Daar kan strenger worden opgetreden. Kun je precies hetzelfde doen als in de SC, maar dan zonder losser gepraat.quote:Op maandag 19 februari 2018 10:58 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Wat maken notes uit als je kloon op kloon op kloon kan maken?
Effectief banbeleid is het niet. Maar goed, laten we dat maar rusten, die user gaat toch nevernooitniet geband worden.
Een veel betere stap zou zijn als er gewoon veel strenger gemodereerd gaat worden in de SC. Persoonlijke aanval? Hop, weg die post. Uitmaken voor troll? Hop weg ermee.
Begin daar eens mee zou ik zeggen.
Je snapt toch wel het verschil tussen een SC zonder persoonlijke aanvallen en een inhoudelijk cryptotopic he? Ik wil losjes kunnen praten zonder die debiele aanvallen van een user. Dat kan dus NIET in het serieuze topic.quote:Op maandag 19 februari 2018 11:01 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat zou je willen horen? Ik kan niet vertellen wie en wanneer ik note.
[..]
Daar is dus dat nieuwe topic voor: BTC / Algemeen Cryptopique #1 Op veler verzoek... Daar kan strenger worden opgetreden. Kun je precies hetzelfde doen als in de SC, maar dan zonder losser gepraat.
Je had eerder kunnen zeggen dat je wel degelijk actie onderneemt door notes te geven, en dat je helaas niet kan zeggen bij wie en wanneer je dat doet. En dat je de klachten hebt gehoord en je best doet om het voor iedereen prettig posten is. Zoiets?quote:Op maandag 19 februari 2018 11:01 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat zou je willen horen? Ik kan niet vertellen wie en wanneer ik note.
Nou, bij deze.quote:Op maandag 19 februari 2018 11:04 schreef Raskolnikow het volgende:
[..]
Je had eerder kunnen zeggen dat je wel degelijk actie onderneemt door notes te geven, en dat je helaas niet kan zeggen bij wie en wanneer je dat doet. En dat je de klachten hebt gehoord en je best doet om het voor iedereen prettig posten is. Zoiets?
Kijk Zith, Typisch weer een voorbeeld van iets wat er dus niet gebeurt is maar meneer wel overal loopt te blaten. Kan hier eens tegen worden opgetreden?quote:Op woensdag 21 februari 2018 00:01 schreef Manzonderschouders het volgende:
[..]
Bedankt. En dat ‘ik heb het gelezen..’ was wat Droppie als argument heeft gebruikt om mijn 12 usd voorspelling onderuit te willen halen
Ik ga mij niet bemoeien met zijn voorspellingen en die van jouw en wie wat gezegd heeft over een prijs van een coin. "Treedt op omdat hij zegt dat ik iets gezegd heb!!1"quote:Op woensdag 21 februari 2018 00:03 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Kijk Zith, Typisch weer een voorbeeld van iets wat er dus niet gebeurt is maar meneer wel overal loopt te blaten. Kan hier eens tegen worden opgetreden?
Prima joh, dan schuif ik hem ook gezellig wat dingen in zijn schoenen. Blijkbaar mag je dingen over elkaar beweren zonder consequenties in de SC want daar mag nu eenmaal meer. Ik heb de hint begrepen.quote:Op woensdag 21 februari 2018 00:23 schreef Zith het volgende:
[..]
Ik ga mij niet bemoeien met zijn voorspellingen en die van jouw en wie wat gezegd heeft over een prijs van een coin. "Treedt op omdat hij zegt dat ik iets gezegd heb!!1"![]()
Persoonlijke aanvallen haal ik weg. Of dat die van MzS is of die van jou. Of hij nou begon of niet. Alle boze, persoonlijke posts in de SC Fêtetussen jullie haal ik weg. Omdat het de sfeer verziekt en omdat de hele topic dan voor 90% uit jullie posts bestaat. Als voorbeeld: na mijn waarschuwing 2-3 posts verwijderd (van jullie beiden) en nu is men de SC weer voor SC dingen aan het gebruiken.
DM elkaar anders.
Dat gezegd hebbende bouwt MzS wel een aardige note geschiedenis op.
Het was toch de bedoeling dat het puur over de coin zou gaan. Nu is het een verkapte SC. Dat werkt niet. Gewoon strikter modden behalve in de SC, daar moet alles wel kunnen (tot bepaalde hoogte uiteraard).quote:Op donderdag 22 februari 2018 21:59 schreef Typisch het volgende:
Wat willen jullie in de coin topics? Wat minder SC en dus meer gemod? Of zo laten?
Ik zie bijvoorbeeld in het VEN topic dat het een halve SC is geworden.
Eigenlijk moet het in de coin topics wel in ieder geval on topic blijven, dus SC is geen ramp, maar dan moet het wel over VEN gaan in VEN topic en over ENJ in ENJ topic. Ook trollen mogen harder geweerd worden uit dat soort topics. Zal er zelf meer op letten in ieder gevalquote:Op donderdag 22 februari 2018 21:59 schreef Typisch het volgende:
Wat willen jullie in de coin topics? Wat minder SC en dus meer gemod? Of zo laten?
Ik zie bijvoorbeeld in het VEN topic dat het een halve SC is geworden.
Dit.quote:Op donderdag 22 februari 2018 22:02 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Het was toch de bedoeling dat het puur over de coin zou gaan. Nu is het een verkapte SC. Dat werkt niet. Gewoon strikter modden behalve in de SC, daar moet alles wel kunnen (tot bepaalde hoogte uiteraard).
Geef ze een vinger en ze vreten je met huid en haar op...quote:Op donderdag 22 februari 2018 21:59 schreef Typisch het volgende:
Wat willen jullie in de coin topics? Wat minder SC en dus meer gemod? Of zo laten?
Ik zie bijvoorbeeld in het VEN topic dat het een halve SC is geworden.
Het zou helpen als je je neus wat vaker laat zien en dan ook ingrijpt als het uit de hand loopt. Het hele ven topic is bv nu alweer om zeep geholpen, daar gaan die drie berichten die je hebt verwijderd niet zoveel aan helpen.quote:Op donderdag 22 februari 2018 22:10 schreef Typisch het volgende:
Prima, had al zo'n vermoeden.
Minder slow chat, meer coin talk in de coin topics. Vergeet vooral niet te TR'en.
We gaan niet a-la telegram users bannen die negatief zijn over je coin.quote:Op vrijdag 2 maart 2018 19:33 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Nog een gouden tip trouwens; de coin topics net zo streng modereren als de telegram channels van de coins dat doen. Strak, geen domme uitspraken, alles met onderbouwing en zo niet gewoonweg wieberen. Dan tyf je de kutusers bij elkaar in de SC en hou je nog enigzins controle over de aids die ze verspreiden.
Deal, alles met onderbouwing en relevante bronnen. Laten we het een week uitproberen. Alle aids gaat in de SC.quote:Op vrijdag 2 maart 2018 20:43 schreef Zith het volgende:
[..]
We gaan niet a-la telegram users bannen die negatief zijn over je coin.
Als de grens "domme uitspraken" is dan blijft er weinig over - ook van de pro-VEN kant.
Als de grens "alles moet met onderbouwing" is dan zijn al jouw posts in het huidige topic weg.
Maar, als je wil, kunnen we het zo een uurtje uitproberen: elke post zonder onderbouwing gaat weg, is dat OK?
Besef ook dat fok geen telegram is. Wij zijn geen betaalde VEN Community managers. De coin topics zijn ook niet shill topics. In de FOK AJAX topics mogen ook feyenoorders praten, in de FOK Apple reeks mogen ook android lovers komen haten.
Je hebt nog 2 spartelende figuren. De rest snapt het al. Even tandjes op elkaar en doorbijten.quote:Op vrijdag 2 maart 2018 23:37 schreef Typisch het volgende:
Groot succes zo dat strakke modden in het VEN topic.
Nu onleesbaar vanwege de knips, maar wat er staat is goedquote:Op vrijdag 2 maart 2018 23:37 schreef Typisch het volgende:
Groot succes zo dat strakke modden in het VEN topic.
SC topics hebben een speciale status binnen fok. Het is een plek waar je kan aangeven dat je een lekker bakje koffie hebt gezet, dat je luizenmoeder hebt gekeken en dat je er toe doet.quote:Op zaterdag 3 maart 2018 09:06 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Mooi initiatief.
Ik zie ook graag dat de bende in het SC topic tot een minimum wordt gehouden.
Voor echte onzin heb je een andere sub fok.
Het is natuurlijk ook gewoon even wennen dat er (weer) meer ruimte is om over crypto te praten dan alleen in die SC. Bijna alle vaste users zijn via de SC naar dit subforum gekomen.quote:Op maandag 5 maart 2018 12:35 schreef Zith het volgende:
[..]
SC topics hebben een speciale status binnen fok. Het is een plek waar je kan aangeven dat je een lekker bakje koffie hebt gezet, dat je luizenmoeder hebt gekeken en dat je er toe doet.
Dat is zo hier in BTC, maar ook in Voetbal, Politiek, enz.
forum@fok.nl kun je terecht voor zulke zakenquote:Op woensdag 7 maart 2018 21:19 schreef pnxsinned het volgende:
Hoi!
Ik wil graag mod worden van de SC.
Ja ik ga die shit 90% bijhouden.
Ik verneem het graag.
PM for more info.
Iemand dood wensen mag op de gehele foks niet.quote:Op zondag 11 maart 2018 22:05 schreef Weissmania het volgende:
waarom is mijn post geedit?
alles mocht toch in de SC?
maar een complete SC naar de bcash helpen mag welquote:Op zondag 11 maart 2018 22:07 schreef Typisch het volgende:
[..]
Iemand dood wensen mag op de gehele foks niet.
Ook niet.quote:Op zondag 11 maart 2018 22:08 schreef Weissmania het volgende:
[..]
maar een complete SC naar de bcash helpen mag wel
goed beleid G
Wel elke keer mijn posts editten maar die shitcoin in de SC aanpakken, ho maarquote:
Komt die poll nog?quote:Op vrijdag 2 maart 2018 20:53 schreef Zith het volgende:
Ik ga het een avondje proberen en haal daarna een poll erbij
Ja het is goed.quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:18 schreef Zith het volgende:
[..]
[..]
De hele tijd uitdagen helpt ook niet. Net zoals het niet helpt om op zijn uitdagingen in te gaan.
Steeds maar zeuren over zijn voorspellingen bijv. (wat prima SC materiaal is) en dan boos doen en om bans vragen als hij erop in gaat....![]()
MzS post een voorspelling, jullie plagen hem, hij plaagt terug, ik moet MsZ laten bannen? Werkt dat zo ja?quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:26 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja het is goed.
Weet je wat niet helpt? Jezelf verschuilen achter een policy om de boel hier naar de tering te laten gaan.
Prima. Duidelijk.quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:30 schreef Zith het volgende:
[..]
MzS post een voorspelling, jullie plagen hem, hij plaagt terug, ik moet MsZ laten bannen? Werkt dat zo ja?
Zie het dikgedrukte in de post hieronder. Ik snap namelijk wel wat je bedoelt, maar sta hier ook even eerlijk bij stil ajb.quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:26 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja het is goed.
Weet je wat niet helpt? Jezelf verschuilen achter een policy om de boel hier naar de tering te laten gaan.
quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Joe, ik ben hier geen officiële mod he. Probeer ook maar te helpen met mijn gedachten hierover.
Maar ook voor mij als user is dat arrogante gedoe van MzS schijtirritant maar net zo goed ook elke keer dat gepiep en gezuig over zijn voorspellingen door anderen. HET IS EEN SC. DAAR MOGEN OOK VOORSPELLINGEN. Dus als iedereen nou eens ophoudt daarover te vallen en MzS blijft daarna alsnog de boel lekker frustreren en opstoken kunnen mods hem daar in z'n eentje op aankijken en maatregelen nemen. Nu komt het nogal van twee kanten.
Wat moet je als BTC mod nu doen, even praktisch, MzS noten of bannen omdat ie net binnen de grenzen blijft maar soms schijtirritant is en anderen die roepen dat ze kanker van hem krijgen lekker laten zitten? Is dat eerlijk? Mwah.
Nogmaals. Dit zeg ik als user. Ik postte hier al voordat ik blauw was. Dus probeer het in die hoedanigheid te lezen.
Als iedereen nou zelf even bedenkt hoe hij/zij de sfeer wat kan verbeteren door niet te zuigen en stoken of ergens boven op te duiken wat allemaal niet zo'n ramp is op zich en gewoon ergens langs te scrollen. We zijn volwassenen. Kom op zeg.
Het gaat niet om een persoon. Het gaat om een etterende wond waar niks aan gedaan wordt. Dan kom jij ff langs om te ranten en iederen is 2 uur braaf en het patroon begint weer van vooraf aan.quote:Op woensdag 28 maart 2018 14:33 schreef Greys het volgende:
[..]
Zie het dikgedrukte. Ik snap wel wat je bedoelt, maar sta hier ook even eerlijk bij stil ajb.
[..]
Ranten? Ik vond het meer dan fatsoenlijk wat ik schreefquote:Op woensdag 28 maart 2018 14:35 schreef fathank het volgende:
[..]
Het gaat niet om een persoon. Het gaat om een etterende wond waar niks aan gedaan wordt. Dan kom jij ff langs om te ranten en iederen is 2 uur braaf en het patroon begint weer van vooraf aan.
Ik zal ook eens een voorspelling doen. Nog geen 24h gaat het goed.
Er wordt gewoon genote als het irritant is, geloof me nou gewoon. Een mod kan nou eenmaal niet bannen. En een mod kan ook niet aan de andere users uitgebreid gaan melden wat er wel en niet genote is. Daar zal je hem op moeten vertrouwen. De FA's kijken oa naar of iemand regels overtreedt en dat doen ze beiden niet in de SC. Daar kunnen de mods echt niks aan doen.quote:Op woensdag 28 maart 2018 15:59 schreef Rossdale het volgende:
Pardon? Banshee is nog steeds een irritante troll die alleen maar zit te zuigen en uitlokken.
MzS is als een klein kind wat zijn vinger continu 1 cm van je gezicht vandaan houdt en dan maar blijft roepen "Ik raak je niet aan hoor! Ik raak je niet aan hoor! Vind je dit vervelend? Vind je dit vervelend? Ik raak je niet aan hoor!".
Vervolgens krijg je als user van de mods te horen... "tsja het hoort er nou eenmaal bij, het is een SC he... en tsja hij raakt je inderdaad niet aan, dus ik kan er ook weinig aan doen. Weet je wat, probeer hem maar te negeren."
Niet om hem gelijk in de slachtofferrol te zetten maar ook als hij normaal post springt er gelijk hetzelfde groepje users op hem om hem voor alles uit te maken. Heeft hij het wellicht zelf naar gemaakt maar die users doen precies hetzelfde 'ik raak je niet aan' truckje en gaan vervolgens bij de mods huilen als MzS erop reageert.quote:Op woensdag 28 maart 2018 15:59 schreef Rossdale het volgende:
Pardon? Banshee is nog steeds een irritante troll die alleen maar zit te zuigen en uitlokken.
MzS is als een klein kind wat zijn vinger continu 1 cm van je gezicht vandaan houdt en dan maar blijft roepen "Ik raak je niet aan hoor! Ik raak je niet aan hoor! Vind je dit vervelend? Vind je dit vervelend? Ik raak je niet aan hoor!".
Vervolgens krijg je als user van de mods te horen... "tsja het hoort er nou eenmaal bij, het is een SC he... en tsja hij raakt je inderdaad niet aan, dus ik kan er ook weinig aan doen. Weet je wat, probeer hem maar te negeren."
Als de users zich maar een beetje gedragen wordt het nog wel een keer iets hier.quote:Op dinsdag 24 april 2018 12:05 schreef fathank het volgende:
Ik wil bij deze even melden dat Kyran tot nog toe een uitstekend mod is gebleken.
Waarvoor hulde. Keep up the good work.
Gelukkig nog niet veel hoeven te modden, dus ook een bedankt aan de usersquote:Op dinsdag 24 april 2018 12:05 schreef fathank het volgende:
Ik wil bij deze even melden dat Kyran tot nog toe een uitstekend mod is gebleken.
Waarvoor hulde. Keep up the good work.
Terug in je hok wijsneusquote:
Baklava voor iedereen lanquote:Op woensdag 25 april 2018 22:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Gelukkig nog niet veel hoeven te modden, dus ook een bedankt aan de users.
Maar dit is altijd leuk om te lezen, bedankt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |