Sigaartje | woensdag 30 augustus 2017 @ 16:59 |
![]() Ik ben een arme sloeber, dus ik heb vlak voor het einde van de maand boodschappen gedaan bij Aldi. Ik moet eerlijk zeggen, de afrekening was een verademing. Nog geen 15 euro. Daarbij zaten oma's gehaktballen. Voor een eurootje of 2,50. Zes stuks. Dus ik pleur die zooi in de oven en daarna even eentje proeven, met pindasaus van Aldi. Hmm, niet echt slecht, maar echt een snackbarbal. Maar wacht even... DIT is de exacte bal van de kantine van mijn werk met dezelfde saus! Onmiskenbaar. En daar betaal ik 2.50 euri voor. Wat een afzetters! Zelfs de vorm is hetzelfde! | |
RobjeGeus | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:04 |
Een gehaktbal moet in de pan, uren lang pruttelen in de jus. | |
RobjeGeus | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:05 |
Trouwens bij gehaktballen 6 voor 2.50 hoeft dat niet. | |
Fatoeman | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:05 |
In onze schoolkantine verkochten ze volgens mij de frikandelbroodjes van de agrimarkt | |
LurkJeRot | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:05 |
Geen wonder dat je arm bent als je 2.50 uitgeeft aan een bal van van 60 cent. | |
Sgas | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:14 |
| |
Sigaartje | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:16 |
Dat is als ik net salaris heb. ![]() Maar ik heb een idee: ik ga weer zo'n pak kopen met pindasaus en dan maak ik ze zelf voor het werk en dan geef ik ze aan mijn collega's. Eentje is voor de kantinekok, want ik ben heel link. | |
de_boswachter | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:17 |
Smullen van je moeders ballen was anders flink duurder!! | |
Pietverdriet | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:21 |
Gewoon gehakt kopen en zelf ballen maken als je zo een arme sloeber bent. | |
Sigaartje | woensdag 30 augustus 2017 @ 17:25 |
Een pond gehakt is duurder. |