Toevallig bij mijn laatste date ging het wat mis , maar ik probeer het goed te maken door excuses aan te bieden en veel over liefde te praten.quote:
Ik denk dat ze je eerder accepteert omdat ze bang van je begint te worden.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 10:50 schreef herenschoenen het volgende:
Ik ga dan vaak achter haar aan , en blijf met haar praten en praat veel over liefde. Dat mijn hart pijn doet en dat ik haar heel veel mis. En dat ze alles is van mij en dat ik niet zonder haar kan. Dat ik haar heel veel mis. Dat ik heel veel van haar hou.
Ik zeg telkens zulke dingen tot ze me weer accepteert.
Over liefde beginnen terwijl je net aan het daten bent...quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 10:56 schreef herenschoenen het volgende:
[..]
Toevallig bij mijn laatste date ging het wat mis , maar ik probeer het goed te maken door excuses aan te bieden en veel over liefde te praten.
In jouw geval: niet goed, geld kwijt.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 10:50 schreef herenschoenen het volgende:
Wat voor tactieken gebruiken jullie om een vrouw over te halen om weer met je om te gaan met wie je ruzie kreeg?
Ik ga dan vaak achter haar aan , en blijf met haar praten en praat veel over liefde. Dat mijn hart pijn doet en dat ik haar heel veel mis. En dat ze alles is van mij en dat ik niet zonder haar kan. Dat ik haar heel veel mis. Dat ik heel veel van haar hou.
Ik zeg telkens zulke dingen tot ze me weer accepteert.
Ruik eens schat; denk je dat er genoeg chloroform op dit doekje zit?quote:Makkelijkste manier om een vrouw over te halen?
Niet goed geld kwijt? Ik heb niks betaald aan haar hoor.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:22 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
In jouw geval: niet goed, geld kwijt.
Ja tuurlijk. Ze gelooft zelfs dat ik iets voor haar voel omdat ik het telkens herhaal en dat ik oh zoveel pijn heb in me hartje. Vrouwen zijn best wel gevoelig voor zulke shit.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:15 schreef karr-1 het volgende:
En er zijn serieus vrouwen die daar nog op ingaan ook?
Grapjas.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:30 schreef herenschoenen het volgende:
[..]
Niet goed geld kwijt? Ik heb niks betaald aan haar hoor.
Nee ze kan me net zo goed blokkeren en verwijderen. Ik weet niet eens waar ze precies woont. Alleen welke stad maar dat is dan ook alles. Vrouwen vinden het leuk als een man over liefde spreekt. Beetje romantisch is wel ok. Ookal heb je ruzie dan kan hetzo zijn dat ze je toch opnieuw accepteert.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:14 schreef 75020 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze je eerder accepteert omdat ze bang van je begint te worden.
Je komt nogal gefrustreerd en claimerig over. Beetje psychopathisch zelfs.
Denk je dat ik een vrouw geld ga geven? Ben je helemaal besodemieterd. Facebook is het wondermiddel. Zonder geld , daten met vrouwtjes. Veel prive berichten aan veel verschillende vrouwen sturen is een goudentip.quote:
Hoe gaat het carrièregewijs met je?quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:34 schreef herenschoenen het volgende:
[..]
Denk je dat ik een vrouw geld ga geven? Ben je helemaal besodemieterd. Facebook is het wondermiddel. Zonder geld , daten met vrouwtjes. Veel prive berichten aan veel verschillende vrouwen sturen is een goudentip.
Dat geldt alleen voor labiele vrouwen.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:32 schreef herenschoenen het volgende:
[..]
Nee ze kan me net zo goed blokkeren en verwijderen. Ik weet niet eens waar ze precies woont. Alleen welke stad maar dat is dan ook alles. Vrouwen vinden het leuk als een man over liefde spreekt. Beetje romantisch is wel ok. Ookal heb je ruzie dan kan hetzo zijn dat ze je toch opnieuw accepteert.
Zichzelf weggooien lijkt me beter voor alle partijen.quote:Op zaterdag 12 augustus 2017 11:41 schreef 8777 het volgende:
Dat je hier überhaupt nog tijd voor hebt met 3 kleine kinderen.
On topic: meestal zeg ik in zo'n geval dat ik er erg veel spijt van heb maar in jouw geval zou ik me te hard schamen en mezelf richten op mijn gezin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |