De wedstrijden kunt u volgen via het schitterende Eurosport, en de NOS
Poule-indelingPoule A1 2 3 4 5 6 | nr. Land g w d v pt ds 1. NEDERLAND 3 3 0 0 9 +3 2. Denemarken 3 2 0 1 6 +1 3. België 3 1 0 2 3 0 4. Noorwegen 3 0 0 3 0 -4 *g=gespeeld, w=gewonnen, d=gelijk, v=verloren, pt=punten, ds=doelsaldo |
Poule B1 2 3 4 5 6 7 | nr. Land g w d v pt ds 1. Duitsland 3 2 1 0 7 +3 2. Zweden 3 1 1 1 4 +1 3. Italië 3 1 0 2 3 -1 4. Rusland 3 1 0 2 3 -3
*g=gespeeld, w=gewonnen, d=gelijk, v=verloren, pt=punten, ds=doelsaldo |
Poule C1 2 3 4 5 6 | nr. Land g w d v pt ds 1. Oostenrijk 3 2 1 0 7 +4 2. Frankrijk 3 1 2 0 5 +1 3. Zwitserland 3 1 1 1 4 0 4. IJsland 3 0 0 3 0 -5 *g=gespeeld, w=gewonnen, d=gelijk, v=verloren, pt=punten, ds=doelsaldo |
Poule D1 2 3 4 5 6 | nr. Land g w d v pt ds 1. Engeland 3 3 0 0 9 +9 2. Spanje 3 1 0 2 5 -1 3. Portugal 3 1 0 2 3 -2 4. Schotland 3 1 0 2 3 -6 *g=gespeeld, w=gewonnen, d=gelijk, v=verloren, pt=punten, ds=doelsaldo |
ProgrammaZondag 16 juli
18.00 uur: NEDERLAND 1-0 Noorwegen, De Galgenwaard, Utrecht
20.45 uur: Denemarken 1-0 België, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
Maandag 17 juli
18.00 uur: Italië 1-2 Rusland, Sparta Stadion, Rotterdam
20.45 uur: Duitsland 0-0 Zweden, Rat Verlegh Stadion, Breda
Dinsdag 18 juli
18.00 uur: Oostenrijk 1-0 Zwitserland, De Adelaarshorst, Deventer
20.45 uur: Frankrijk 1-0 IJsland, Willem II Stadion, Tilburg
Woensdag 19 juli
18.00 uur: Spanje 2-0 Portugal, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
20.45 uur: Engeland 6-0 Schotland, De Galgenwaard, Utrecht
Donderdag 20 juli
18.00 uur: Noorwegen 0-2 België, Rat Verlegh Stadion, Breda
20.45 uur: NEDERLAND 1-0 Denemarken, Sparta Stadion, Rotterdam
Vrijdag 21 juli
18.00 uur: Zweden 2-0 Rusland, De Adelaarshorst, Deventer
20.45 uur: Duitsland 2-1 Italië, Willem II Stadion, Tilburg
Zaterdag 22 juli
18.00 uur: IJsland 1-2 Zwitserland, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
20.45 uur: Frankrijk 1-1 Oostenrijk, De Galgenwaard, Utrecht
Zondag 23 juli
18.00 uur: Schotland 1-2 Portugal, Sparta Stadion, Rotterdam
20.45 uur: Engeland 2-0 Spanje, Rat Verlegh Stadion, Breda
Maandag 24 juli
20.45 uur: België 1-2 NEDERLAND, Willem II Stadion, Tilburg
20.45 uur: Noorwegen 0-1 Denemarken, De Adelaarshorst, Deventer
Dinsdag 25 juli
20.45 uur: Rusland 0-2 Duitsland, De Galgenwaard, Utrecht
20.45 uur: Zweden 2-3 Italië, Stadion de Vijverberg, Doetinchem
Woensdag 26 juli
20.45 uur: Zwitserland 1-1 Frankrijk, Rat Verlegh Stadion, Breda
20.45 uur: IJsland 0-3 Oostenrijk, Sparta Stadion, Rotterdam
Donderdag 27 juli
20.45 uur: Portugal 1-2 Engeland, Willem II Stadion, Tilburg
20.45 uur: Schotland 1-0 Spanje, Stadion De Adelaarshorst, Deventer
KNOCK-OUTS!
Zaterdag 29 juli
18.00 uur, Kwartfinale 1: NEDERLAND 2-0 Zweden, Doetinchem
20.45 uur, Kwartfinale 2: Duitsland 1-2 Denemarken, Rotterdam
Zondag 30 juli
18:00 Kwartfinale 3: Oostenrijk 0-0 Spanje (Oostenrijk door na penalties), Tilburg
20:45 Kwartfinale 4: Engeland 1-0 Frankrijk, Deventer
Donderdag 3 augustus
18:00 Halve finale 2: Denemarken 0-0 Oostenrijk (Denemarken door na penalties), Breda
20:45 Halve finale 1: NEDERLAND 3-0 Engeland, Enschede
Zondag 6 augustus
17.00 uur FINALE: NEDERLAND - Denemarken, FC Twente Stadion, Enschede.
[ Bericht 1% gewijzigd door Tagliano op 03-08-2017 23:19:46 ]