nou ik heb zeer recent nog een time-outje op FOK! gehad dus blijkbaar is er hier minstens één iemand aan het moddenquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:38 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Mod 1 interesseert het kennelijk niet, hopelijk mod 2 ook niet
dit is gewoon iets wat hij gedaan heeft op stream dus als het een bash is dan basht hij zichzelf.quote:
Maar jij gedraagt je ook gewoon nietquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:39 schreef Toto69 het volgende:
[..]
nou ik heb zeer recent nog een time-outje op FOK! gehad dus blijkbaar is er hier minstens één iemand aan het modden
bashpets op zijn bradpensquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:40 schreef Elan het volgende:
[..]
dit is gewoon iets wat hij gedaan heeft op stream dus als het een bash is dan basht hij zichzelf.
3x gelezen, geen idee waar dit over gaat.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:39 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Dit is altijd het standaard antwoord van mensen, denken dat er een hele VBL clique mee komt.
begrijpend lezen is ook moeilijk voor Feyenoordersquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:41 schreef Elan het volgende:
[..]
3x gelezen, geen idee waar dit over gaat.
Houden zo.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:41 schreef Elan het volgende:
[..]
3x gelezen, geen idee waar dit over gaat.
Zo heyquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:41 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
begrijpend lezen is ook moeilijk voor Feyenoorders
Atletico Ananas.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:42 schreef Elan het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op donderdag 13 juli 2017 14:41 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
begrijpend lezen is ook moeilijk voor Feyenoorders
Zo hey![]()
Voor welke club is Braddie eigenlijk
moet je dit weekend belangrijke dingen doen ofzo? Je loopt zo te solliciteren naar een ban met je gebash op de crewquote:
Valt nu toch ook reuze mee? Jij bent ook een stuk rustiger bijvoorbeeldquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:41 schreef NoelGallagher het volgende:
Mensen die hier komen om De Braad belachelijk te maken mogen wegblijven. Zo niet... Helpen we daar graag een handje aan mee.
En niemand doet iets, al de hele dag niet.![]()
![]()
Hou toch op man
Was een grapje he vriend..quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Zo hey![]()
Voor welke club is Braddie eigenlijk
Zelfs dat niet eens. Voor mij is het puur het een zeggen, en het ander doen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:42 schreef isax het volgende:
Het gaat mij niet zo zeer om braddies gewicht, ben zelf ook niet skinny ofzo, maar zijn ongemotiveerde houding.
Ongezond snaaien hele dag en dan janken over pizza's die gestuurd werden enzo.
eerder Deportivo Durum ofzoquote:
Vast niet voor Adoquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:43 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
Was een grapje he vriend..
maaruh ik gok iig niet voor Club weightwatchers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |