Jou vertrouw ik ook nooit meerquote:Op donderdag 13 juli 2017 10:56 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Google eens Whatsapp faken. Heb je honderden sites waar je je batterijpercentage, provider en wat dan ook gewoon kan faken.
Vriend in jou zou ik voor het eerst mijn orgasme niet faken.quote:Op donderdag 13 juli 2017 10:57 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik zou alles in de wereld faken, behalve onze liefde.
Doe eens niet.quote:Op donderdag 13 juli 2017 10:59 schreef Stompzinnig het volgende:
Ook live krijgt hij het niet uit zijn strot om te vertellen dat hij de waarheid heeft gesproken over Peugeot.
Gewoon diep triest, blondje is ook nauwelijks op FOK! en ineens komt ze met dit.quote:Op donderdag 13 juli 2017 10:58 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Daarom zijn zulke posts zoals Blondje ze maakt (ervanuitgaand dat zij deze gesprekken heeft gefaked) zo kwalijk. Zo kan je dus nepnieuws voor waarheid aannemen. Ik vind het een behoorlijke beschuldiging die ze hier uit overigens.
Nee is geen trollaccount, maar wel iemand die zelf ook niet voor niets 'naam' heeft gemaakt hier op FOK!.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Gewoon diep triest, blondje is ook nauwelijks op FOK! en ineens komt ze met dit.
Zal wel een trollaccount zijn van iemand die hier regelmatig post dan wel meeleest.
hoe laat begint je dienst spetterquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:03 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Waarom post je privé gegevens van mij?
ik hou van jouquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:04 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik sta op stand-by. Heb niet de indruk dat ze vandaag nog gaan bellen.
Dat we elkaar vonden op Grindr was natuurlijk wel een 1e indicatie dat we naar App zouden gaan. Maar we hadden nog iets meer tijd nodig. Dat je mij vertelde dat je HIV positief was heeft mij wel een streep door die ambitie gezet. Sorryquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:04 schreef Sheffield het volgende:
[..]
Onze relatie bewoog wel in die richting. Langzaam maar zeker.
zou wel netjes zijn als je dat zou kunnen aangeven op je grindrprofielquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:06 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat we elkaar vonden op Grindr was natuurlijk wel een 1e indicatie dat we naar App zouden gaan. Maar we hadden nog iets meer tijd nodig. Dat je mij vertelde dat je HIV positief was heeft mij wel een streep door die ambitie gezet. Sorry
"Liever geen HIV-positieve kandidaten, uitzondering hierop alleen als je kanjerlekker bent"quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:06 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
zou wel netjes zijn als je dat zou kunnen aangeven op je grindrprofiel
Hij draait er omheen. Gewoon recht toe recht aan zeggen dat zijn kant van het verhaal helemaal juist is gaat niet lekker. En nu weer wat opvallende details die raar zijn, maar precies in het patroon van pathologische leugenaars passen.quote:
Lijkt me ook niet dat het zo gegaan is nee. Ik denk eerder dat die gozer ze alletwee even apart genomen heeft nadat ze alletwee wat klusjes gedaan hadden, en toen medegedeeld heeft dat Brad het niet werd vanwege zijn omvang. Dat brad het dan omschrijft alsof het een soort vleeskeuring was is eerder zijn onhandigheid met woorden soms.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:08 schreef Sheffield het volgende:
Overigens is het wel ongeloofwaardig dat je 2 kandidaten letterlijk naast elkaar zet, en dan tegen eentje zegt: "He, jij wordt het niet, want je bent te dik"
Zit je in de livestream? Hij vertelt het exact zoals ik zeiquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:10 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet dat het zo gegaan is nee. Ik denk eerder dat die gozer ze alletwee even apart genomen heeft nadat ze alletwee wat klusjes gedaan hadden, en toen medegedeeld heeft dat Brad het niet werd vanwege zijn omvang. Dat brad het dan omschrijft alsof het een soort vleeskeuring was is eerder zijn onhandigheid met woorden soms.
'Fysiek niet capabel' klonk toch best netjes.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:10 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet dat het zo gegaan is nee. Ik denk eerder dat die gozer ze alletwee even apart genomen heeft nadat ze alletwee wat klusjes gedaan hadden, en toen medegedeeld heeft dat Brad het niet werd vanwege zijn omvang. Dat brad het dan omschrijft alsof het een soort vleeskeuring was is eerder zijn onhandigheid met woorden soms.
Volgens hem is het wel zo gegaan zegt hij in de stream. Ze werden in een kamertje gewogen en gemeten en toen is gezegd dat hij te dik is.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:10 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Lijkt me ook niet dat het zo gegaan is nee. Ik denk eerder dat die gozer ze alletwee even apart genomen heeft nadat ze alletwee wat klusjes gedaan hadden, en toen medegedeeld heeft dat Brad het niet werd vanwege zijn omvang. Dat brad het dan omschrijft alsof het een soort vleeskeuring was is eerder zijn onhandigheid met woorden soms.
Je denkt niet dat als ie genaaid werd dat hij die persoon helemaal de kanker in zou schelden? Zoals eerder bewezen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:06 schreef Elan het volgende:
Hij maakt zich totaal niet druk. Als hij busted zou zijn zou hij zichzelf wel fanatieker verdedigen lijkt me.
Nee, heb hier geen geluid, dus aan een live stream heb ik niksquote:Op donderdag 13 juli 2017 11:11 schreef Sheffield het volgende:
[..]
Zit je in de livestream? Hij vertelt het exact zoals ik zei
Okeeeequote:Op donderdag 13 juli 2017 11:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens hem is het wel zo gegaan zegt hij in de stream. Ze werden in een kamertje gewogen en gemeten en toen is gezegd dat hij te dik is.
Lijkt me heel krom en ook pijnlijk wel
Lijkt me niet dat je een weegschaal nodig hebt om dat te kunnen constateren.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:11 schreef Elan het volgende:
Ze werden in een kamertje gewogen en gemeten en toen is gezegd dat hij te dik is.
En ik kwam binnen en de beoordelaar zat op een groene stoel en hij had een rode stropdas, wat gek is want waarom draagt iemand een stropdas die in een garage werkt, maar hij zei van 'ja je vraagt je vast af waarom ik deze stropdas draag als ik in een garage werk maar er komt straks een belangrijke klant!'.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:10 schreef Stompzinnig het volgende:
nu weer wat opvallende details die raar zijn, maar precies in het patroon van pathologische leugenaars passen.
Op je werk "gewogen en gemeten" als het niet in het leger is, dan is dit totale Bullshit. Laatste stukje geloofwaardigheid ook weg nu.quote:Op donderdag 13 juli 2017 11:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens hem is het wel zo gegaan zegt hij in de stream. Ze werden in een kamertje gewogen en gemeten en toen is gezegd dat hij te dik is.
Lijkt me heel krom en ook pijnlijk wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |