Voor een aantal keer per jaar is het vooralsnog prima. Nu nog overzichtelijk maken voor iedereen.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Dit wordt echt niet de toekomst van het wielrennen.
Want dan stop ik met kijken namelijk.
Nou ja, echt veel mensen kijken hier niet naar, het is dus maar een klein platformpje.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Marco van Basten lachen we allemaal uit als hij weer met zijn hallucinaties komt, maar deze man geven we een platform op tv.
Ik kan me ook wel voorstellen dat je bij een kleinere ronde zo'n achtervolging als laatste rit organiseert, om de winnaar te bepalen. Kan best spannend zijn.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:29 schreef heywoodu het volgende:
Ik blijf erbij dat iets als de Hammer Series prima is als jaarlijks evenement. Niet als toekomst van het wielrennen uiteraad, maar best een vermakelijk intermezzo. Vooral zo'n achtervolging is prima, mits ze niet zo zitten te klepzeiken over in het wiel hangen bij anderen, dat hoort niet bij een tijdrit, wel bij een achtervolging.
dat hoop ik ook ja.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hoop dat hij wacht tot zondag, morgen is de finale niet zwaar genoeg.
Uiteraard, en gewoon in het wiel hangen en groepjes vormen ook, dat is onderdeel van een achtervolging.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik kan me ook wel voorstellen dat je bij een kleinere ronde zo'n achtervolging als laatste rit organiseert, om de winnaar te bepalen. Kan best spannend zijn.
Ploegentactiek moet dan wel toegestaan zijn.
Nee, zondag dan. Een afdaling en daarna 15 kilometer vlak. Niks voor Gesink.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hoop dat hij wacht tot zondag, morgen is de finale niet zwaar genoeg.
Gewoon allebei en lekker punten voor de bergtrui pakkenquote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, zondag dan. Een afdaling en daarna 15 kilometer vlak. Niks voor Gesink.
Robert is wel een kwaliteitssprinter natuurlijkquote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, zondag dan. Een afdaling en daarna 15 kilometer vlak. Niks voor Gesink.
Daarvoor wel een klim van 10km aan 10%...een goede Gesink kan daar het verschil maken.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, zondag dan. Een afdaling en daarna 15 kilometer vlak. Niks voor Gesink.
quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:32 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Gewoon allebei en lekker punten voor de bergtrui pakken
Frits is wel een drinker.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:32 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Frits is hier dus komen zitten om alleen maar over zichzelf te praten.
Nou bedankt Frits.
Zondag is sowieso al niet voor de vluchters dus maakt niet uit.quote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:32 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Daarvoor wel een klim van 10km aan 10%...een goede Gesink kan daar het verschil maken.
TDF / De Avondetappe #131 Prof Jillertquote:Op vrijdag 7 juli 2017 21:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zondag is sowieso al niet voor de vluchters dus maakt niet uit.
Die klopte alleen niet. Bouhanni werd de winkel niet eens binnengelaten en de juwelier bood later excuses aan.quote:
toch apart want kijkt wel lekker wegquote:Op zaterdag 8 juli 2017 10:27 schreef Zipportal het volgende:
TOUR DU JOUR 167.000
DARTS SHANGHAI MASTERS 217.000
Mag toch hopen dat het Ebola programma van de NOS nog minder scoort.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 10:27 schreef Zipportal het volgende:
TOUR DU JOUR 167.000
DARTS SHANGHAI MASTERS 217.000
AVONDETAPPEquote:Op zaterdag 8 juli 2017 12:15 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat het Ebola programma van de NOS nog minder scoort.
Als NPO opdrogende verf laat zien dan kijken daar nog 500k mensen naar. Hebben een hoop vastgeroeste kijkers die niet verder komen dan NPO3.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 12:15 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat het Ebola programma van de NOS nog minder scoort.
Dit vooral sorry maar je kan onmogelijk beargumenteren dat De avondetappe beter is dan Tour de Jour.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 16:13 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Als NPO opdrogende verf laat zien dan kijken daar nog 500k mensen naar. Hebben een hoop vastgeroeste kijkers die niet verder komen dan NPO3.
Leveren gemiddeld genomen natuurlijk ook wel gewoon meer kwaliteit dan RTLquote:Op zaterdag 8 juli 2017 16:13 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Als NPO opdrogende verf laat zien dan kijken daar nog 500k mensen naar. Hebben een hoop vastgeroeste kijkers die niet verder komen dan NPO3.
Vaak wel, maar niet altijd. Zend hetzelfde programma uit en op de NPO zal het hogere kijkcijfers opleveren dan bij RTL.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 19:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Leveren gemiddeld genomen natuurlijk ook wel gewoon meer kwaliteit dan RTL
Ferry de Groot & Jan Janssenquote:Op zaterdag 8 juli 2017 19:27 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Wie zijn er vanavond te gast?
Enige goede vrouwelijke talkshow host is Jinek imo. Dionne is gewoon saai.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 19:35 schreef Nober het volgende:
De avondetappe met de dochter van de VARA directeur, dat neem ik totaal niet serieus. Die hele NOS trouwens niet maar dat geheel terzijde.
Dat dus, bij Meer Voor Mannen is die act van hem best wel vermakelijk. Hier totaal niet.quote:Op zaterdag 8 juli 2017 19:36 schreef Thezeurminator het volgende:
Ben wel een beetje klaar met die items met die dorpsidioot Maxim.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |