Je had het over verschillende users. Meervoud. Maar je maakt je dus zo enorm druk om één of twee (!) gebruikers die waarschijnlijk niet eens serieus zijn.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 08:54 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
F1: Uitslag Grand Prix van Mexico
5 man die hem plussen, anderen die hem quoten.. maar goed, objectiviteit is er bij een hoop niet.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 09:11 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je had het over verschillende users. Meervoud. Maar je maakt je dus zo enorm druk om één of twee (!) gebruikers die waarschijnlijk niet eens serieus zijn.
Bedankt man
Correctie: dat vind JIJ een feit (wat het dus een mening maakt), net zo goed als ieder die Max vergelijkt met-, of zelfs boven Senna plaatst, een mening is. Van mij is het net zo goed een mening, maar wel een beter onderbouwde mening dat die van jou (gestaafd aan feiten die voor ieder in de praktijk zichtbaar zijn), als ik zo vrij mag zijnquote:Op woensdag 31 oktober 2018 09:00 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Lul niet. Ik zeg nergens dat ik Max wil zien falen. Ik zeg alleen dat je hem niet groter dan Senna etc kan noemen. En dat is gewoon een feit.
Ah dat plussen heb ik gemist. Maar sowieso weinig zin om over 'ze' te praten want daar kan niemand iets mee en excessen/uitzonderingen heb je altijd.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 09:15 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
5 man die hem plussen, anderen die hem quoten.. maar goed, objectiviteit is er bij een hoop niet.
Dat is hetzelfde als dat je gaat roepen dat een Frenkie de Jong groter is dan Platini, Xavi en Beckenbauer. :’)
Feit is ook dat Max nu meer overwinningen en Formule 1 ervaring heeft dan Ayrton Senna op deze leeftijd.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 09:00 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Lul niet. Ik zeg nergens dat ik Max wil zien falen. Ik zeg alleen dat je hem niet groter dan Senna etc kan noemen. En dat is gewoon een feit.
Feit is dat Schumacher 7x wereldkampioen is geworden en Max nooit. Daarmee is Schumi bewezen beter dan Max tot nu toe. Zijn gewoon feiten.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 09:34 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Correctie: dat vind JIJ een feit (wat het dus een mening maakt), net zo goed als ieder die Max vergelijkt met-, of zelfs boven Senna plaatst, een mening is. Van mij is het net zo goed een mening, maar wel een beter onderbouwde mening dat die van jou (gestaafd aan feiten die voor ieder in de praktijk zichtbaar zijn), als ik zo vrij mag zijn.
Nope.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:20 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Feit is dat Schumacher 7x wereldkampioen is geworden en Max nooit. Daarmee is Schumi bewezen beter dan Max tot nu toe. Zijn gewoon feiten.
Angelos Charisteas heeft meer EK's gewonnen dan Johan Cruijff. Hij is dus beter dan Johan Cruijff.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:20 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Feit is dat Schumacher 7x wereldkampioen is geworden en Max nooit. Daarmee is Schumi bewezen beter dan Max tot nu toe. Zijn gewoon feiten.
Appels en perenquote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:33 schreef Dven het volgende:
[..]
Angelos Charisteas heeft meer EK's gewonnen dan Johan Cruijff. Hij is dus beter dan Johan Cruijff.
Ik zal je eens een peer op je muil geven.quote:
Ok.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:36 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik zal je eens een peer op je muil geven.
Feit is dat Schumacher op dezelfde leeftijd heel wat minder zeges en podia en punten gehaald heeft dan Verstappen. Daarmee is Verstappen bewezen beter. Zijn gewoon feiten.quote:
Schumi begon niet op zijn 17e al, dus wederom appels en peren.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:44 schreef Dven het volgende:
[..]
Feit is dat Schumacher op dezelfde leeftijd heel wat minder zeges en podia en punten gehaald heeft dan Verstappen. Daarmee is Verstappen bewezen beter. Zijn gewoon feiten.
Schumi had al jaren ervaring voor hij evenveel zeges heeft gepakt als Verstappen inmiddels heeft. Rijdend voor een team dat dichter bij de nummer 1 stond dan Red Bull nee. Daarmee is Verstappen bewezen beter. Zijn gewoon feiten. En die liegen niet.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:45 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Schumi begon niet op zijn 17e al, dus wederom appels en peren.
Dus Max is op deze leeftijd al beter.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 10:45 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Schumi begon niet op zijn 17e al, dus wederom appels en peren.
Dat wil nog niet zeggen dat hij beter is dan Senna, Schumi. Hamilton. Die hebben allen meerdere titels gepakt, waardoor ze per definitie nog steeds boven Verstappen staan. Of wil jij zeggen dat iemand die 7x wereldkampioen is geworden slechter is dan iemand die 5x een race heeft gewonnen?quote:Op woensdag 31 oktober 2018 11:09 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dus Max is op deze leeftijd al beter.
Je vergelijkt nu met mensen die veel ouder zijn. Hoe kan iemand van 20 7x wk zijn?quote:Op woensdag 31 oktober 2018 11:20 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Dat wil nog niet zeggen dat hij beter is dan Senna, Schumi. Hamilton. Die hebben allen meerdere titels gepakt, waardoor ze per definitie nog steeds boven Verstappen staan. Of wil jij zeggen dat iemand die 7x wereldkampioen is geworden slechter is dan iemand die 5x een race heeft gewonnen?
Hij staat er ook boven. Hieronder een lijstje met leeftijd bij behalen van 5de Grand Prix overwinning.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 08:19 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Zoals ik al zei; afgelopen zondag waren er verschillende users die riepen dat Max boven Schumi, Senna en Hamilton staat. Op basis van een beetje bandenkennis misschien ja, maar niet op basis van prestaties.
Mbappe is al wereldkampioen geworden op zijn 19e, is hij dus nu al beter dan Messi toen was?quote:Op woensdag 31 oktober 2018 11:26 schreef daNpy het volgende:
[..]
Je vergelijkt nu met mensen die veel ouder zijn. Hoe kan iemand van 20 7x wk zijn?
Je zou ze dus het eerlijkst vergelijken op gelijke leeftijd. En dan heeft Max al meer bereikt.
Geen idee, voetbal is voor mensen die geen auto kunnen rijden.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 11:43 schreef BrabiIiaan het volgende:
[..]
Mbappe is al wereldkampioen geworden op zijn 19e, is hij dus nu al beter dan Messi toen was?
Voetbal is voor kneuzen, toch?quote:Op woensdag 31 oktober 2018 11:43 schreef BrabiIiaan het volgende:
Mbappe is al wereldkampioen geworden op zijn 19e, is hij dus nu al beter dan Messi toen was?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |