Ok, ga jij maar op het kamp wonen.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:46 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het is aan Nederlanders zelf om lekker in een wijk te wonen waar ze willen.
Jij kennelijk ook niet.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:40 schreef Myrr het volgende:
TS kent de geschiedenis niet.
Dit is een afdankertje dat ze gekregen hebben nadat ze met een gulden per week een gezin mochten voeden terwijl ze in barakken leefden, gemoord hebben, vermoord zijn, uit hun land zijn gehaald. Voor Nederland.
Tief op TS.
Iedereen kent een unieke geschiedenis als we maar lang genoeg gaan graven.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:47 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Appels met peren. Zoals al gezegd, de Molukkers in Nederland kennen een unieke geschiedenis.
Kan gewoon, worden toch geen nieuwe staplaatsen meer afgegeven. Het feit dat zij een schaduw maatschappij vormen is genoeg reden om dit domme plan niet uit te voerenquote:
Nee, maar op het speciale onderwijs hebben ze wel het verschil tussen een natuurlijkpersoon en rechtspersoon kunnen uitleggen.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Heb jij de lagere school afgemaakt?
Elk volk heeft een unieke geschiedenis, wat een argument man..quote:Op maandag 12 juni 2017 18:47 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Appels met peren. Zoals al gezegd, de Molukkers in Nederland kennen een unieke geschiedenis.
Heb je me toch nog op een fout kunnen betrappen. Vooruit, ik ben zo eerlijk, dat geef ik toe.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:51 schreef vaduz het volgende:
[..]
Nee, maar op het speciale onderwijs hebben ze wel het verschil tussen een natuurlijkpersoon en rechtspersoon kunnen uitleggen.
Nonsense. Je poging om deze recente geschiedenis te bagatelliseren is precies het probleem.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Iedereen kent een unieke geschiedenis als we maar lang genoeg gaan graven.
Non-argument dus.
Zie het schadelijke niet zo.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja precies, dus weet je wat we doen? We maken een enclave op discriminerende gronden zodat ze nog een keer buitengesloten worden en niet meedoen met dr maatschappij.
Goed idee.
De Nederlandse overheid heeft toentertijd steken laten vallen en daar moet zeker een oplossing voor komen. De originelee belofte kunnen we niet meer inlossen, daar gaan we helemaal niet meer over. Om dan maar je gram te halen op deze manier slaat helemaal nergens op en is schadelijk voor zowel molukkers in Nederland en de Nederlandse maatschappij
Of de bewoners van wijken straten die stenen door de ruit van een woning gooiden om te voorkomen dat er statushouders werden geplaatst..quote:Op maandag 12 juni 2017 18:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dus als de bewoners van een straat geen Turken of Marokkanen willen zien dan is dat oke volgens jou?
Ach, uitzondering.
Niet in dezelfde proportie.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:51 schreef Mutant01 het volgende:
Elk volk heeft een unieke geschiedenis, wat een argument man..
Natuurlijk is dat schadelijk. Je bevorderd om niet mee te doen met de Nederlandse maatschappij. Net zoals zigeuners zeg maar.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:53 schreef skrn het volgende:
[..]
Zie het schadelijke niet zo.
Misschien is het tijd om die toewijzingen iets strikter te maken: alleen mensen erin die daar zijn opgegroeid in diezelfde wijk. Molukker of geen Molukker.
Maar ik vind wel dat mensen de nuance moeten zien.
Ach ga toch weg.quote:
Mijn God.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:55 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat schadelijk. Je bevorderd om niet mee te doen met de Nederlandse maatschappij. Net zoals zigeuners zeg maar.
Integratie is de afgelopen 40 jaar een hot topic. Dus ik zie even niet in wat het een met het ander te maken heeft.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:53 schreef Straatcommando. het volgende:
In een segregerende samenleving waarbij integratie op dit moment Hot topic is een enclave op etnische grond oprichten
Je verzint het gewoon niet
Haha. Je pogingen om de hele boel te bagatelliseren met allerlei ridicule vergelijkingen begint steeds lachwekkender te worden. Nog even en je gaat beweren dat de vroegere Marokkanen en Turken hier in Kamp Westerbork werden ondergebracht.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ach ga toch weg.
Is bovendien zo subjectief als wat. Marokkanen en Turken zijn hier door de decennia heen ook niet altijd goed behandeld.
Jij ziet het verband tussen een enclave op etnische gronden en integratie niet? Oke.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Integratie is de afgelopen 40 jaar een hot topic. Dus ik zie even niet in wat het een met het ander te maken heeft.
Goed argument!quote:
Nee dat zie ik niet. Het is namelijk gewoonweg verderfelijk om op deze gronden woonwijken in te richten. Nog los van het gehele (eigenlijk irrelevante) integratieverhaal.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:58 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Jij ziet het verband tussen een enclave op etnische gronden en integratie niet? Oke.
Ik heb nog steeds geen antwoord op de vraag eerder in dit topic waarom we in 2017 bij huurwoningen toewijzen gaan discrimineren op etniciteit omdat er meer dan een halve eeuw geleden fouten zijn gemaakt door een regering in een politieke kwestie.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:58 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Haha. Je pogingen om de hele boel te bagatelliseren met allerlei ridicule vergelijkingen begint steeds lachwekkender te worden. Nog even en je gaat beweren dat de vroegere Marokkanen en Turken hier in Kamp Westerbork werden ondergebracht.
Ik heb de indruk dat jij en Straatcommando het eens zijn maar dat jullie langs elkaar heen gaan (?)quote:Op maandag 12 juni 2017 18:59 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee dat zie ik niet. Het is namelijk gewoonweg verderfelijk om op deze gronden woonwijken in te richten. Nog los van het gehele (eigenlijk irrelevante) integratieverhaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |