Good luck.quote:Op donderdag 8 juni 2017 21:52 schreef J.Bravo het volgende:
Eigenlijk wel zin gekregen om TS te verklikken aan Sylvana
Mag ik mezelf trouwens wel doodwensen als ik in één topic met TS terecht kom, of telt dat ook als doodsverwensing?quote:
quote:Op vrijdag 9 juni 2017 01:02 schreef PartyHard het volgende:
Wat is beneden zwart en boven wit?
De samenleving
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
Wegens te weinig animo? Je moet niet zo zwartkijkenquote:Op donderdag 8 juni 2017 19:50 schreef SecretPret het volgende:
Verwijderd wegens te weinig animo. DM voor de grappen.
This joke isquote:Op vrijdag 9 juni 2017 01:02 schreef PartyHard het volgende:
Wat is beneden zwart en boven wit?
De samenleving
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Puntjes.
quote:Op donderdag 8 juni 2017 21:48 schreef jogy het volgende:
[..]
Heldhafitge poging wel.Zet die orginele OP terug of durf je niet gastmoddenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
Als je richololio ooit kwaad hebt gezien weet je wel waarom ik er af blijf.quote:Op vrijdag 9 juni 2017 19:09 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Zet die orginele OP terug of durf je niet gastmodden
Wat gebeurd er danquote:Op zondag 11 juni 2017 20:17 schreef jogy het volgende:
[..]
Als je richololio ooit kwaad hebt gezien weet je wel waarom ik er af blijf.
Maak mij niet boos jonguhquote:Op zondag 11 juni 2017 20:17 schreef jogy het volgende:
[..]
Als je richololio ooit kwaad hebt gezien weet je wel waarom ik er af blijf.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
quote:Op maandag 12 juni 2017 23:58 schreef richolio het volgende:
[..]
Maak mij niet boos jonguhRicholio is lief.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schrijf wat leuks in m'n gastenboek :) : http://secretpret.mygb.nl/
BTC : 3L9zW8LhLF4FpTjM8ojQUxeeEBjnJeE6z3
Te ver terug. 1 keer naar voren.quote:Op maandag 12 juni 2017 23:58 schreef richolio het volgende:
Matige grappen nu te zien in de OP trouwens.
quote:Op maandag 12 juni 2017 23:58 schreef richolio het volgende:
Matige grappen nu te zien in de OP trouwens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |