https://sites.google.com/(...)mmentaar-van-joustraquote:Brief aan Friso
10/9/2003 1:52:05 PM, door Willem Oltmans
Z.K.H.prins Friso,
Prins van Oranje, Mecklenburg-Schwerin, zur Lippe Biesterfeld en von Amsberg.
vaste woonplaats onbekend, zeker nu.
Beste Friso, Waar ben je aan begonnen? Het is weinig solidair jegens je aanstaande vrouw, nu zij van alle kanten wordt aangevallen over de affaire op de Neeltje Jacoba, om niet met je eigen inordentelijke avontuurtjes uit de tijd, dat je in Californie studeerde, voor de draad te komen. Dit zou de druk op de ketel voor lieve Mabel doen afnemen en uitkomen doet het toch.
Bovendien zou openbaarheid van je eigen seksuele experimenten alleen maar duidelijker onderstrepen, waarom jullie juist zo uitstekend bij elkaar passen en het huwelijk zeker door moet gaan, alleen dan ergens anders dan in Delft. Beter in Monaco of Liechtenstein. Of, je kunt ook het roer helemaal omgooien. Denk er aan: de kunst van leven is om de persoon te worden, die je werkelijk bent.
Daarbij komt, dat Peter R. de Vries al bij de rechercheur is geweest, die jou in de V.S. begeleidde. Het gefilmde interview ligt op de plank. Omdat hij homo was, introduceerde hij jou in de “gay scene” in Amerika, zoals de vriend van je ouders, Frits Salomonson, prins Claus indertijd meenam naar de nichtententen in New York, zoals Josje Hagers, royalty verslaggeefster van De Telegraaf al in 1982 signaleerde. Ook de Oranje appeltjes vallen nooit al te ver van de boom. Je begrijpt, dat ik de eerste ben om je nieuwsgierigheid naar wat de herenliefde inhield, zoals ook je vader dit schijnbaar koesterde, te begrijpen en kunnen inschatten. Ik wist ook niet, dat homoseksualiteit bestond tot ik op Yale arriveerde en de mooiste jongens ongevraagd op mijn kamer bleven plakken. Je moet van zeer sterke huize komen om dan niet vroeg of laat voor de bijl te gaan. Yanks zijn voor mij in dit opzicht altijd nummer een gebleven. Ik ben later ook getrouwd, maar eigenlijk werd de koers al op Yale bepaald, die ik na Frieda dan ook heb bijgesteld.
Jij weet natuurlijk ook, dat Der Spiegel van plan was je vader op de omslag als homo te plaatsen. Omdat, toen jij een teenager was, je een blonde adonis was(er werd kennelijk beter op je maaltijden gelet dan nu) en je er het minst uilig van de drie uitzag – Alexander en Constantijn zijn doorgefourneerde hetero’s wat op een kilometer afstand is waar te nemen – deden steeds sterkere geruchten de ronde, dat jij, van een ander kunnen was. Jij hebt je koers na Berkeley blijkbaar ook op automatische piloot gezet, en zit nu dan ook tot over je oren in de nesten, omdat je blijkbaar nog niet hebt ontdekt, of gekozen, voor de vrije markt. Bij twijfel onthoud U.
Geloof me er zijn teveel beschikbare dames – zoals er voor mij teveel beschikbare heren zijn – om in alle eerlijkheid op een ervan een abonnementje te nemen. Mabel experimenteerde op haar wijze met Klaas, maar wat heb jij allemaal in Californië geflikt? Je bent niet het type om je driften tussen de deur te regelen, dus er is op een seksueel super actieve campus als Berkeley toch het nodige gebeurd? Vertel het maar, dan kan Mabel ook weer rustiger slapen. Ik ga niet verklappen wat je eigen rechercheur hierover al aan Peter de Vries heeft gezegd. Dat zou RTL auteursrechten schenden zijn.
Luister naar de wijze raad van een oude oom. Mabel vind wel een andere Neeltje Jacoba. Verkeer je echter in de waan, dat Mabel toch de enige is,laat Holland achter je en ga in Californië wonen. Maar daar loop je het levensgevaarlijke risico, dat je naast Mabel aan goede oude tijden wordt herinnerd en als ik deed, jij ook jouw koers permanent gaat bijstellen. Wil je als prins van Oranje vrij en onverveerd (Wilhelmus) leven, neem dan in godsnaam tijdig een overstapje. Bespaar jezelf de schijnvertoning in Monaco of Liechtenstein.
Willem Oltmans
https://nieuwsbreker.word(...)p-marianna-vaatstra/quote:Overleden Prins Friso was betrokken bij moord op Marianna Vaatstra
Neuh, alleen de ergste want die zijn altijd waar.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:25 schreef Rezania het volgende:
Geloof jij echt iedere complottheorie die je tegenkomt op het internet?
quote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:41 schreef 2600 het volgende:
[..]
Neuh, alleen de ergste want die zijn altijd waar.
quote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:41 schreef 2600 het volgende:
[..]
Neuh, alleen de ergste want die zijn altijd waar.
Dus de aarde is plat en hol en op de maan zit een nazi basis en ook in het hol van de aarde ook, de rest van de wereld word gerund door een landje van nog geen 8 miljoen inwoners.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:41 schreef 2600 het volgende:
[..]
Neuh, alleen de ergste want die zijn altijd waar.
In een notendop komt het daar op neer, alleen wordt de wereld gerund door een groepje van een paar duizend man, niet 8 miljoen.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 15:00 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dus de aarde is plat en hol en op de maan zit een nazi basis en ook in het hol van de aarde ook, de rest van de wereld word gerund door een landje van nog geen 8 miljoen inwoners.
DIe liegt toch vast niet?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:48 schreef Arth_NL het volgende:
Een brief van Willem Oltmanszou het bewijs zijn dat Friso vermoord is?
Dus omdat hij wellicht ook van mannen hield is hij vermoord? Als dat al zo zou zijn was de rvd allang op de hoogte, en hebben ze al jaren de kans gehad om zo'n stunt (dan nog waarom?) uit te halen.quote:
Ik geloof dat hij van plan was om iets over Pim te zeggenquote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:03 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Dus omdat hij wellicht ook van mannen hield is hij vermoord? Als dat al zo zou zijn was de rvd allang op de hoogte, en hebben ze al jaren de kans gehad om zo'n stunt (dan nog waarom?) uit te halen.
Ja nee ok ik geloof je maar op je woord.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:15 schreef 2600 het volgende:
[..]
Ik geloof dat hij van plan was om iets over Pim te zeggen
Precies dit. Waarom?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:03 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Dus omdat hij wellicht ook van mannen hield is hij vermoord? Als dat al zo zou zijn was de rvd allang op de hoogte, en hebben ze al jaren de kans gehad om zo'n stunt (dan nog waarom?) uit te halen.
Het was nou niet bepaald een geheim dat Pim van de mannen was.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 19:15 schreef 2600 het volgende:
[..]
Ik geloof dat hij van plan was om iets over Pim te zeggen
Nee, maar wel wie dat geen goed idee vond.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 20:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het was nou niet bepaald een geheim dat Pim van de mannen was.
Beatrix?quote:Op zaterdag 3 juni 2017 20:49 schreef 2600 het volgende:
[..]
Nee, maar wel wie dat geen goed idee vond.
Zomaar mogelijk, ik weet het natuurlijk niet, wellicht schrijf ik er ooit nog eens een boek over.quote:
Haha, ik vat hemquote:Op zaterdag 3 juni 2017 21:18 schreef 2600 het volgende:
[..]
Zomaar mogelijk, ik weet het natuurlijk niet, wellicht schrijf ik er ooit nog eens een boek over.
Of ik wil graag oud worden, een van die twee, we zien wel...
ja beatrix is ook betrokkenquote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:24 schreef WodanIsGroot het volgende:
Willem Oltmans
Peter R de Vries
...
Oh en wtf Marianna Vaatstra?
Boer Sietse, de moordenaar!, zat in een complot met het koningshuis?
Zoals de pedoring van elite en koningshuizenquote:Op vrijdag 2 juni 2017 21:41 schreef 2600 het volgende:
[..]
Neuh, alleen de ergste want die zijn altijd waar.
nee Oltmans waarschuwd. Als ie doorgaat. Dan komt beerput los.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 18:48 schreef Arth_NL het volgende:
Een brief van Willem Oltmanszou het bewijs zijn dat Friso vermoord is?
Zo ook Karst Tates.quote:Op zondag 4 juni 2017 08:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
nee Oltmans waarschuwd. Als ie doorgaat. Dan komt beerput los.
Zo ook Vaatstra.
Om dus los te komen van die strapatsen en geen (nauwelijks)onderzoek is een clean exit a la Een gestagede dood offpiste.
Een boek schrijven over iets dat je niet weet...quote:Op zaterdag 3 juni 2017 21:18 schreef 2600 het volgende:
[..]
Zomaar mogelijk, ik weet het natuurlijk niet, wellicht schrijf ik er ooit nog eens een boek over.
Of ik wil graag oud worden, een van die twee, we zien wel...
quote:Op zaterdag 3 juni 2017 15:02 schreef 2600 het volgende:
[..]
In een notendop komt het daar op neer, alleen wordt de wereld gerund door een groepje van een paar duizend man, niet 8 miljoen.
Bea zit niet mer roze inderdaad, totdat het de nieuwe kleur van het behang van het torentje wordt, en de JSF niet doorgaat, het defensiebudget door de helft gaat, en het vluchtelingenbeleid teruggedraaid,.... dan vind ze het "een beetje rot".quote:Op zondag 4 juni 2017 09:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
Een boek schrijven over iets dat je niet weet...
Enfin, Beatrix had niets tegen homo's, dus dat ze Pim zou hebben omgelegd om die reden is wel erg ver gezocht.
Maar je gaf eerder al aan dat hoe maller het gaat, hoe meer je er in gelooft. ...
Ik geloof niet, ik weet.quote:Op zondag 4 juni 2017 17:37 schreef Arth_NL het volgende:
En zo wordt de complottheorie opeens zo groot dat 2600 het gelooft.
Een grote duim is altijd handig.quote:Op zondag 4 juni 2017 13:43 schreef 2600 het volgende:
[..]
Bea zit niet mer roze inderdaad, totdat het de nieuwe kleur van het behang van het torentje wordt, en de JSF niet doorgaat, het defensiebudget door de helft gaat, en het vluchtelingenbeleid teruggedraaid,.... dan vind ze het "een beetje rot".
quote:
Omdat ik totaal ongeloofwaardig ben natuurlijk, geen hond die me zou geloven, ik ook niet als het mij verteld zou worden, en aangezien ik van plan ben om best oud te worden, zou het niet handig zijn om te gaan proberen de wereld te redden van het grote kwaad, da's net een beetje teveel, zelfs voor mij.quote:Op zondag 4 juni 2017 23:23 schreef theguyver het volgende:
[..]en je zit nog steeds bij de Rabobank
![]()
Je kijkt nog steeds naar tv en je zit hier nog steeds op fok!
erg appart als je dat allemaal weet, waarom zit je niet in de schuilkelder ergens verstoken van de buitenwereld?
Dat is geen antwoord op de vraagquote:Op maandag 5 juni 2017 01:15 schreef 2600 het volgende:
[..]
Omdat ik totaal ongeloofwaardig ben natuurlijk, geen hond die me zou geloven, ik ook niet als het mij verteld zou worden, en aangezien ik van plan ben om best oud te worden, zou het niet handig zijn om te gaan proberen de wereld te redden van het grote kwaad, da's net een beetje teveel, zelfs voor mij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |