quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:02 schreef spijkerbroek het volgende:
twitter:GlennDSchrijver twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 00:59:47DIT IS ONGELOFELIJK ERG. De muziek is in het hart geraakt. 😞💔 #arianagrande #manchester #ManchesterArena https://t.co/LChrZKUfD8 reageer retweet
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:03 schreef Kim-Holland het volgende:
The latest update is that many have been killed .This looks like a terror atack
reactie daily mail.
Daily Mail is doorgaans wel met een korreltje zout te nemen, hopelijk nu ook..quote:
Nog steeds lastig om vast te stellen of dit nu door een bom komt.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:02 schreef SevD het volgende:
Lichtelijk NSFW
https://m.facebook.com/st(...)696213470847%2F&_rdr
Ja ik ben niet helemaal wakker merk ik. Moest daar ook aandenken na ik op invoeren had gedrukt.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daily Mail is doorgaans wel met een korreltje zout te nemen, hopelijk nu ook..
BBC Radio5:quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:03 schreef Kim-Holland het volgende:
The latest update is that many have been killed .This looks like a terror atack
reactie daily mail.
Is het een terrorist attack dan? Ik schakel net in en bij het AD staat (nog steeds) dat iemand zegt dat het een geklapte ballon dicht bij een microfoon was. Geen zin het hele topic door te lezen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:01 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Hier hoor je toch wel een behoorlijke knal:twitter:DougWood_ twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 00:54:49Dash Cam footage of #Manchester Terrorist Attack. #PrayForManchesterYou can hear the bomb go off! https://t.co/IyAioMqANx reageer retweet
twitter:gmpolice twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 01:03:50For all updates on the incident at Manchester Arena please follow @gmpolice on Twitter reageer retweet
Ik vind alle beelden maar raar. Het beste beeld van de bom is een dashcam. Buiten dat allemaal mensen in paniek binnen. Geen enkel video/foto van de explosie zelf o.i.d.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nog steeds lastig om vast te stellen of dit nu door een bom komt.
False flag.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef Nintex het volgende:
[..]
Ik vind alle beelden maar raar. Het beste beeld van de bom is een dashcam. Buiten dat allemaal mensen in paniek binnen. Geen enkel video/foto van de explosie zelf o.i.d.
En doden door paniek/verdrukking?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
Is het een terrorist attack dan? Ik schakel net in en bij het AD staat (nog steeds) dat iemand zegt dat het een geklapte ballon dicht bij een microfoon was. Geen zin het hele topic door te lezen.
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef Straatcommando. het volgende:
Nou jongens, tijd om weer de facebookfoto´s te veranderen.
Dat gaan we dus niet bekijken, met hun debiele redactie.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef PowerLoungen het volgende:
NOS komt zo met een extra journaal met zoals altijd veel herhaling
Met dank aan alle extreemlinkse fascisten en globalisten.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:03 schreef Kim-Holland het volgende:
The latest update is that many have been killed .This looks like a terror atack
reactie daily mail.
Live erbij met namenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dat gaan we dus niet bekijken, met hun debiele redactie.
#RTLZGoden
Vergeet niet dat bij dit soort grote manifestaties het internet slecht is, en mensen slecht videos kunnen uploaden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:05 schreef Nintex het volgende:
[..]
Ik vind alle beelden maar raar. Het beste beeld van de bom is een dashcam. Buiten dat allemaal mensen in paniek binnen. Geen enkel video/foto van de explosie zelf o.i.d.
Dat gebeurde echt voor het laatst bij het Bataclan volgens mij, oud plaatje oko welquote:
Kan best, toch? Maar AD loopt waarschijnlijk achter, dus was benieuwd wat hier in dit topic al bekend is.quote:
Ja kan ook wel.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Kan best, toch? Maar AD loopt waarschijnlijk achter, dus was benieuwd wat hier in dit topic al bekend is.
Wacht, schrijft ze haar nummers zelf dan? Ik had verwacht dat ze een team van schrijvers in dienst had. Pluspluntje voor Grance.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:07 schreef Xan21 het volgende:
Kan mevrouw er een mooi nummer over schrijven om het lekker uit te melken.
Nou... in België was het toch ook wel raak...quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:07 schreef richolio het volgende:
[..]
Dat gebeurde echt voor het laatst bij het Bataclan volgens mij, oud plaatje oko wel
Hij klopt wel ja.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:08 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Nou... in België was het toch ook wel raak...
Dat het plaatje "oud" is maakt het nog niet minder relevant.
Dat is de grote vraag. Aanslag of ballonnen en daardoor paniek.quote:
Onbekend.quote:
Nee dit is pop muziek dus die schrijven hooguit een paar nummers mee.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:08 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Wacht, schrijft ze haar nummers zelf dan? Ik had verwacht dat ze een team van schrijvers in dienst had. Pluspluntje voor Grance.
Ben bang voor het eerstequote:Op dinsdag 23 mei 2017 01:09 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Dat is de grote vraag. Aanslag of ballonnen en daardoor paniek.
twitter:David_Leavitt twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 00:56:58MULTIPLE CONFIRMED FATALITIES at Manchester Arena. The last time I listened to Ariana Grande I almost died too. reageer retweet
BREAKINGquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |