Heb je al iets gehoord over je sollicitatie?quote:
Nee. Ga morgen bellen.quote:Op donderdag 20 april 2017 14:26 schreef Montelly het volgende:
[..]
Heb je al iets gehoord over je sollicitatie?
Ik kom alleen voor Maghrebijnse.quote:
Foto? Leuk? Kriebels?quote:Op donderdag 20 april 2017 15:54 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Hahah, sinds ochtend al. Nu nog steeds samen.
Discussie over en weer. Ze zagen dat ik voet bij stuk hield en mocht toen door zonder af te zetten. Wel werd ik extreem gefouilleerd. De vrouw ging zelfs met haar hand in mijn slip.quote:Op donderdag 20 april 2017 12:58 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
In het openbaar nog wel. Wat zei de politie?
Hahaha, ja wel leuk. Grappig om iemand eens in het echt ontmoeten. Vooral omdat ik hem al 10 jaar ken.quote:
Dat mag niet eensquote:Op donderdag 20 april 2017 15:58 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Discussie over en weer. Ze zagen dat ik voet bij stuk hield en mocht toen door zonder af te zetten. Wel werd ik extreem gefouilleerd. De vrouw ging zelfs met haar hand in mijn slip.
Wanneer trouwen.quote:Op donderdag 20 april 2017 15:59 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Hahaha, ja wel leuk. Grappig om iemand eens in het echt ontmoeten. Vooral omdat ik hem al 10 jaar ken.
Ik snap het nog steeds was het zomaar op straat gebeurt of op vliegveld?quote:Op donderdag 20 april 2017 16:10 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dat mag niet eensWas gewoon puur om je uit te dagen.
Laatstequote:Op donderdag 20 april 2017 16:15 schreef Montelly het volgende:
[..]
Ik snap het nog steeds was het zomaar op straat gebeurt of op vliegveld?
Waarom ben je zo verbaasd dan, als zij willen fouilleren dan hebben zij daar alle recht op. Mits het netjes gebeurt en zij zich aan allerlei interne protocollen houden. En zij is gewoon netjes door een vrouwelijke beambte gefouilleerdquote:
Ja. Hoofddoek kan. In een privé ruimte. Niet waar iedereen bij is. En in je ondergoed mag niet. Ga dat ajb niet goed praten.quote:Op donderdag 20 april 2017 16:22 schreef Montelly het volgende:
[..]
Waarom ben je zo verbaasd dan, als zij willen fouilleren dan hebben zij daar alle recht op. Mits het netjes gebeurt en zij zich aan allerlei interne protocollen houden. En zij is gewoon netjes door een vrouwelijke beambte gefouilleerd
Echt de slachtoffertje spelen hele tijd ffs.
Ik kan mij niet voorstel dat een vrouwelijke douane beambte haar hand in haar poes gaat lopen steken. Dat haar hand miss bij haar kruis "langs" gaat is vrij normaal...maar ach het is Maghrebijnse die brengt het alsof ze in openlijk verkracht is.quote:Op donderdag 20 april 2017 16:34 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ja. Hoofddoek kan. In een privé ruimte. Niet waar iedereen bij is. En in je ondergoed mag niet. Ga dat ajb niet goed praten.
Heb dit gevoel ook wanneer jij spreekt over je oogcontact.quote:Op donderdag 20 april 2017 16:41 schreef Montelly het volgende:
[..]
Ik kan mij niet voorstel dat een vrouwelijke douane beambte haar hand in haar poes gaat lopen steken. Dat haar hand miss bij haar kruis "langs" gaat is vrij normaal...maar ach het is Maghrebijnse die brengt het alsof ze in openlijk verkracht is.
Ik was er niet bij maar heb niet het gevoel dat haar hand IN haar slip is geweestquote:Op donderdag 20 april 2017 16:43 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Heb dit gevoel ook wanneer jij spreekt over je oogcontact.
Haar hand hoort niet in haar broek. Punt.
Dat zegt ze letterlijk man.quote:Op donderdag 20 april 2017 16:45 schreef Montelly het volgende:
[..]
Ik was er niet bij maar heb niet het gevoel dat haar hand IN haar slip is geweest
Uh, ze ging met haar hand in mijn broek!quote:Op donderdag 20 april 2017 16:41 schreef Montelly het volgende:
[..]
Ik kan mij niet voorstel dat een vrouwelijke douane beambte haar hand in haar poes gaat lopen steken. Dat haar hand miss bij haar kruis "langs" gaat is vrij normaal...maar ach het is Maghrebijnse die brengt het alsof ze in openlijk verkracht is.
Insinueer je nu dat ze liegt?quote:Op donderdag 20 april 2017 16:45 schreef Montelly het volgende:
[..]
Ik was er niet bij maar heb niet het gevoel dat haar hand IN haar slip is geweest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |