abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 woensdag 11 december 2002 @ 20:11:29 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_7276831
Ben benieuwd wie er ook heen gaat.

Weet niet wanneer de voorverkoop begint.

Maar Tong heeft z'n slaapzak uit het vet gehaald.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 11 december 2002 @ 20:12:49 #2
13211 MSXUser
Irritant figuur...
pi_7276865
Nope, ik ga niet heen. In ieder geval succes met het halen van kaartjes.
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
  woensdag 11 december 2002 @ 20:12:53 #3
22497 Bioslock
we hope that you choke
pi_7276869
quote:
Op woensdag 11 december 2002 20:11 schreef tong80 het volgende:
Maar Tong heeft z'n slaapzak uit het vet gehaald.
ik laat em mooi in het vet staan
pi_7276944
http://www.ahoy.nl/content/main-evenement.asp?Id=738
quote:
Gordon

Datum:
5/4/03

Prijs:
€ 37,50 / € 35,- / € 30,- / € 25,- excl. servicekosten

Tijden:
Aanvang: 20.00 uur

Organisator:
Van Hoorn Company

Aanvullende informatie
Start voorverkoop: Donderdag 5 december 2002

GORDON MET Z'N LIJF IN AHOY'

Op zaterdag 5 april geeft Gordon voor het eerst in 6 jaar een concert in Ahoy' Rotterdam. Het concert Gordon met z'n Lijf in Ahoy' zal een drie uur durend spektakel worden waarbij naast zijn grootste muzikale successen tevens de zo karakteristieke humor van Gordon een belangrijke plaats in zal nemen. Naast zijn grote hits zal Gordon ook duetten zingen met diverse gasten waarvan RePlay als eerste bekend is.

Voor het eerst sinds zes jaar treedt de populaire zanger en radio DJ weer op in Ahoy'. In 1996 gaf Gordon al een spetterend concert voor een uitverkocht Ahoy'. Sindsdien is de populariteit van Gordon alleen maar groter geworden. Naast hits met RePlay presenteerde Gordon zijn eigen TV-programma's bij Yorin. Afgelopen mei vierde Gordon zijn tienjarig artiestenbestaan met twee uitverkochte concerten in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam.

Afgelopen zomer werd Gordon gevraagd om tijdelijk de ochtendshow van Edwin Evers over te nemen en dit bleek zo'n groot succes dat Radio 538 hem onmiddellijk zijn eigen timeslot aanbood zodat Gordon nu wekelijks op zaterdag en zondagmiddag tussen 12.00 en 15.00 uur één van de best beluisterde radioshows van dit moment presenteert. Gisteren is bekend geworden dat Gordon vanaf 1 februari een eigen ochtendshow krijgt op het vernieuwde station Radio Noordzee met de titel Good Gordon. Verder zal Gordon in februari meedoen aan het Nationale Songfestival en keert hij vanaf eind februari terug op TV met zijn eigen programma de Late Nicht Show bij Yorin.

Gordon: "Het gaat geweldig met mij; een overstap naar het nieuwe radiostation Radio Noordzee van John de Mol en Erik de Zwart, een CD met RePlay in de Album Top 50, een eigen Late Night TV-show en nu ook nog een concert in Ahoy'. Ik kijk uit naar het concert; het wordt naast een muzikale show ook een show met veel humor en gein".


Kaartverkoop
Kassa van Ahoy Rotterdam: 0900BelAhoy / 0900 2352469, 45 eurocent pm
Openingstijden kassa van Ahoy': ma t/m za 10.00-16.00 uur.
Ticket Service 0900 300 1250, 45 eurocent pm, www.ticketservice.nl
151 grotere Postkantoren
33 GWK Stationskantoren
12 grote VVV-kantoren
Bekende voorverkoopadressen


  woensdag 11 december 2002 @ 20:27:09 #5
10123 dr_diablos
a most unpleasant man
pi_7277296
quote:
waarbij naast zijn grootste muzikale successen tevens de zo karakteristieke humor van Gordon een belangrijke plaats in zal nemen.
oh...my...god...

Volges mij is die Gordon eik wel een beetje uitgerangeerd, al zullen er nog wel een zootje 'type wit porcelein' types naartoe willen.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')