Ok, haal hem nu binnen. Had jij de 3 andere packs ook binnengehaald?quote:Op donderdag 9 november 2017 19:24 schreef S.W.A.T. het volgende:
Overlord is ook een dlc met een verhaallijn. Ik speel het wel elke playthrough, als je meer ME wilt spelen zou ik het kopen. Als je andere dingen hebt waar je geld aan uit wilt geven dan is Overlord geen must have.
Ik heb elke dlc met inhoud, oftewel met missies enzo gekocht. Weapon packs en cosmetica etc koop ik niet.quote:Op donderdag 9 november 2017 19:42 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ok, haal hem nu binnen. Had jij de 3 andere packs ook binnengehaald?
Tot nu toe 9,49(shadowbroker)+3x6,69(arrival, overlord, kamusi)=29,56 uitgegeven van mijn 30 euro aan tegoedDoen ze goed hoor, voor zo een oud spel nog ff zulke prijzen vragen.
Neerschieten valt niet mee en flanken ook niet. Met een muis en tobo zou dat best kunnen maar met een xboxcontroller draai je tolletjes als je razendsnel langs iemand schild wilt lopen en mikken.quote:Op zaterdag 18 november 2017 17:11 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Flanken en neerschieten of zorgen dat je een Adept in je team hebt die een Singularity cast. Of Engineer spelen en ze met twee drones bestoken
Inmiddels ga ik ergens anders heen als ik ze zie en meestal richten ze zich dan op 1 van de squadleden waardoor hun flank bloot is en ik ze zo kan neerschieten.quote:Op zaterdag 18 november 2017 17:14 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Neerschieten valt niet mee en flanken ook niet. Met een muis en tobo zou dat best kunnen maar met een xboxcontroller draai je tolletjes als je razendsnel langs iemand schild wilt lopen en mikken.
Totaal niet. Maar Bioshock is wel een steengoede serie. Dus zeker een kans geven zou ik zeggen.quote:Op donderdag 23 november 2017 18:17 schreef Kloonhommel het volgende:
ME3 uitgespeeld. Nu wil ik iets anders gaan spelen, Bioshock: is dit wat? Lijkt het op ME?
Of misschien toch maar HALO? Hmmmm....?
Vorige week voor 12,50 bij BOL gekocht.quote:Op donderdag 7 juni 2018 10:43 schreef ShevaJB het volgende:
Dikke vette kick.
Voor een tientje in de PS store. Gedownload en vind 'm vermakelijk tot nu toe (+- 2 uur)
Ik heb m destijds ook voor zoiets gehaald, en een paar uur ingestoken.quote:Op donderdag 7 juni 2018 10:43 schreef ShevaJB het volgende:
Dikke vette kick.
Voor een tientje in de PS store. Gedownload en vind 'm vermakelijk tot nu toe (+- 2 uur)
Dat is ook de reden dat ik weinig spellen meer fysiek koop, in de store zitten af en toe goeie aanbiedingen.quote:Op donderdag 7 juni 2018 11:39 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Vorige week voor 12,50 bij BOL gekocht.![]()
Staat niet voor die prijs op de site, maar ik had - als trouwe klant - 7,50 euro korting gekregen.
Eerst nog even Nier (3 keer ) spelen alvorens ik hiermee ga beginnen.
Tijdje terug eens opnieuw begonnen met de originele, maar nu alweer even niks mee gedaan. Andromeda raak ik sowieso niet meer aanquote:Op woensdag 7 november 2018 15:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Happy N7 Day!
Speelt iemand de originele trilogie, ME3 MP of Andromeda () nog?
Ik zat net even de laatste 3 topics hier terug te lezen (doe ik vaker met reeksen), voelde een klein kriebeltje om Andromeda nog een kans te geven op een nieuw character, maar dat kriebeltje was snel weer weg.quote:Op woensdag 7 november 2018 15:58 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tijdje terug eens opnieuw begonnen met de originele, maar nu alweer even niks mee gedaan. Andromeda raak ik sowieso niet meer aan
Heb Andromeda een tijdje aangeraakt maar nooit uitgespeeld.quote:Op woensdag 7 november 2018 15:58 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tijdje terug eens opnieuw begonnen met de originele, maar nu alweer even niks mee gedaan. Andromeda raak ik sowieso niet meer aan
Honderdduizend bugs (zoals figuren die gewoon weglopen maar wel blijven praten, waar je dan niet doorheen kunt met als gevolg dat je nog een minuut naar heel zacht gepraat luistert en het figuur niet ziet), ontzettend matig verhaal. Dat vooral.quote:Op donderdag 8 november 2018 15:32 schreef Kloonhommel het volgende:
Ik wil weten wat iedereen tegen Andromedia heeft? Ik heb het zelf ook gespeeld met een xboxcontroller (met een toetsenbord was het te moeilijk voor mij om op tijd de knoppen in te drukken). Ik moet toegeven dat Andromedia lastig te spelen is en de andere 3 ME delen stukken makkelijker is. Grafisch vind ik het heel mooi. Maar wat is jullie reden dat jullie Andromedia niks vinden?
Bijna op de dag af twee jaar na de vorige posts hierquote:
Ik hoop dat er op opgepoetste graphics na iig weinig met ME1 gebeurt. Laat het maar lekker RPG blijven, en geen shooter į la deel 2.quote:Op zondag 8 november 2020 16:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Bijna op de dag af twee jaar na de vorige posts hier
Ik ben benieuwd, verhaal van die trilogie vond ik wel echt tof dus dit is wel het spelen waard denk ik. Het speelde al erg lekker (tot Andromeda dus), dus kom maar door.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:40 schreef PirE het volgende:
Liara![]()
![]()
Het duurt nog een paar jaar en ze zullen het wel verpesten maar dit wordt mijn nieuwe hype-train nu Cyberpunk uit is.
Bohquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:40 schreef PirE het volgende:
Liara![]()
![]()
Het duurt nog een paar jaar en ze zullen het wel verpesten maar dit wordt mijn nieuwe hype-train nu Cyberpunk uit is.
Fapfapfapquote:
Ook geen Pinnacle Station DLC (vanwege datacorruptie in de source) en geen Multiplayer in ME3. Jammer, die laatste vond ik best vermakelijk..quote:Op woensdag 3 februari 2021 02:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Vind het alleen jammer dat ik hier lees dat er veel restricties verleden tijd zijn in ME1:
Pinnacle Station kan ik me niet herinneren, even opzoeken dusquote:Op woensdag 3 februari 2021 09:47 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ook geen Pinnacle Station DLC (vanwege datacorruptie in de source) en geen Multiplayer in ME3. Jammer, die laatste vond ik best vermakelijk..
Verder nog een ander in-depth preview-artikel
Dit is het artikel waarom Pinnacle Station niet toegevoegd is.quote:Op woensdag 3 februari 2021 16:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Pinnacle Station kan ik me niet herinneren, even opzoeken dus
edit: ah, die heb ik nooit aangeschaft.
quote:Op vrijdag 5 februari 2021 10:45 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Hard pass voor de legendary edition.
Het zal gecensureerd worden door EA, want mooie vrouwen zijn slecht en gamers zijn evil.
No thanks.
https://boundingintocomic(...)t-legendary-edition/
Lang artikel over van alles, maar dus ook wegknippen en editten van bepaalde scenes.
Pinnacle Station wel gespeeld, maar vond het uiteindelijk niet heel veel toevoegen. Vermakelijk voor even.quote:Op woensdag 3 februari 2021 16:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Pinnacle Station kan ik me niet herinneren, even opzoeken dus
edit: ah, die heb ik nooit aangeschaft.
Zoals ik het lees gaan ze niet ineens een ander karaktermodel maken. Dat de camera niet vol op de kont van Miranda staat maakt me niet veel uit, heb ME2 8 of 9x uitgespeeld en dat was niet voor die cutscenes.quote:Op vrijdag 5 februari 2021 10:45 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Hard pass voor de legendary edition.
Het zal gecensureerd worden door EA, want mooie vrouwen zijn slecht en gamers zijn evil.
No thanks.
https://boundingintocomic(...)t-legendary-edition/
Lang artikel over van alles, maar dus ook wegknippen en editten van bepaalde scenes.
Mhm, als het ff kon had ik liever niet dat ze dat soort dingen aanpasten. Hoorde ook wel bij de charme van het spel.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 12:18 schreef PirE het volgende:
[..]
Zoals ik het lees gaan ze niet ineens een ander karaktermodel maken. Dat de camera niet vol op de kont van Miranda staat maakt me niet veel uit, heb ME2 8 of 9x uitgespeeld en dat was niet voor die cutscenes.
Ik vind het wel goed dat Femshep niet meer wijdbeens zit, dat zag er echt raar uit als ze een jurk/rok aanheeft. We zien het wel. Koop het waarschijnlijk toch wel.
Het spel wordt echt niet minder leuk op als je niet constant de camera op Miranda's reet hebt. Echt waar.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 23:52 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
Mhm, als het ff kon had ik liever niet dat ze dat soort dingen aanpasten. Hoorde ook wel bij de charme van het spel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |