SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zelfde stream die ik eerder postte voor ep10 en werkt prima, mocht hij overbelast zijn, F5 en geef even de tijd om hem te laden
(Y)
quote:Op woensdag 5 april 2017 23:13 schreef chiren het volgende:
Ik kijk ep 11 nu via deze streamYes doet het!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zelfde stream die ik eerder postte voor ep10 en werkt prima, mocht hij overbelast zijn, F5 en geef even de tijd om hem te laden
If you're absent during my struggle, don't expect to be present during my succes. - Will Smith
Absoluut, zelden zoiets hopeloos gezien als zijn redenatie en haar reactie eropquote:Op woensdag 5 april 2017 22:41 schreef Status het volgende:
Die Jolien moet echt weg bij Herbert. Wat een verschrikking.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Friettent dikke Willie, met Willie
quote:Op donderdag 6 april 2017 01:30 schreef W00fer het volgende:
Aflevering 11Lisa? (streams niet gekeken)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Breitling - Instruments for Professionals
Echt verschrikkelijk pijnlijk. Het is zo'n vrouw die zich de tering in zou laten slaan en vervolgens zelf haar excuses aan zou bieden.quote:Op donderdag 6 april 2017 00:14 schreef Anouk83 het volgende:
[..]
Absoluut, zelden zoiets hopeloos gezien als zijn redenatie en haar reactie erop
vuurkampquote:Op donderdag 6 april 2017 00:20 schreef tralalala het volgende:
Jammer dat ze die beelden/geluiden van Jolien niet lieten horen op het laatste kampvuur, maar dan was ze waarschijnlijk in het kampvuur gesprongen.![]()
![]()
Herbert
Hij had haar erin gegooid, gok ik eerder.quote:Op donderdag 6 april 2017 00:20 schreef tralalala het volgende:
Jammer dat ze die beelden/geluiden van Jolien niet lieten horen op het laatste kampvuur, maar dan was ze waarschijnlijk in het kampvuur gesprongen.![]()
![]()
Herbert
Vreemdgaan weten we, maar waar komt t in elkaar slaan vandaan?quote:Op donderdag 6 april 2017 08:26 schreef Status het volgende:
Snap overigens de waardering van jongetjes hier voor zo'n Herbert niet. Het is gewoon een mishandelaar die de macht heeft over een onzeker en naïef meisje, is aan alles te zien. En zij heeft de capaciteiten niet om weg te gaan, maar houdt eraan vast. Of hij nou 10x vreemdgaat of haar 10x in elkaar slaat. Niks stoers of tofs aan. Alleen maar ontzettend treurig.
Herbert is echt een naar mannetje. Goed, Jolien heeft zelf ook fouten gemaakt, dus zó onschuldig is ze niet. Ik bedoel, ze moet niet doen alsof ze niet weet wat er aan de hand is als zij in het zwembad met meiden heeft lopen zoenen en tegen die ene gozer zegt dat ze hem lekker vindt etc, maar uiteindelijk, als je naar hun relatie kijkt, is zij helemaal niet opgewassen tegen hem.quote:Op donderdag 6 april 2017 08:18 schreef Status het volgende:
[..]
Echt verschrikkelijk pijnlijk. Het is zo'n vrouw die zich de tering in zou laten slaan en vervolgens zelf haar excuses aan zou bieden.
Misschien al weleens gebeurt, die jongen is sowieso niet pluis.
Ik ben het hier mee eens....quote:Op donderdag 6 april 2017 08:26 schreef Status het volgende:
Snap overigens de waardering van jongetjes hier voor zo'n Herbert niet. Het is gewoon een mishandelaar die de macht heeft over een onzeker en naïef meisje, is aan alles te zien. En zij heeft de capaciteiten niet om weg te gaan, maar houdt eraan vast. Of hij nou 10x vreemdgaat of haar 10x in elkaar slaat. Niks stoers of tofs aan. Alleen maar ontzettend treurig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 06-04-2017 09:29:50 ]
Vind die Lize ook niet helemaal oké idd. Beetje hypocriet. Je kunt wel zeggen dat je niet meteen seks hebt gehad, maar je hing meteen om die Ken zn nek.quote:Op donderdag 6 april 2017 09:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
Lisa Lise en Herbert zijn alle drie enge wijven.
Jefferson Marijn en Jolien zijn de slachtoffers in deze relaties.
Ze zijn allemaal niet van onbesproken gedrag.quote:Op donderdag 6 april 2017 10:09 schreef Status het volgende:
[..]
Vind die Lize ook niet helemaal oké idd. Beetje hypocriet. Je kunt wel zeggen dat je niet meteen seks hebt gehad, maar je hing meteen om die Ken zn nek.
En ook Merijn vind ik fout trouwens. Net als Lisa. Schijnheilig. Maar dat ben ik.
Die Alex, die wilde heel graag snugger overkomen, toen ie dat gesprek had met Rosanna.quote:Op donderdag 6 april 2017 10:39 schreef Status het volgende:
Dat van Lize was idd overduidelijk, maar ik begrijp ook dat je niet met iemand verder wil die al die chicks ophemelt alsof het godinnen zijn. Maar ja dit kwam haar gewoon goed uit; ze vindt die Ken leuk. Ach ja, is misschien ook wel beter dat ze uit elkaar zijn toch? Die Jefferson is echt nog een kindje, zij is wat volwassener en ook wat zeikerig trouwens.. Hij is wat losser.
En die Rosanna tsja. Die Niels was gewoon fout en zij heeft zich laten paaien door Alex. Ze is volgens mij niet de slimste, wilde een soort van wraak ofzo. Wat ik niet begrijp trouwens, maar goed.
Niemand is hier echt netjes geweest idd. Het lijkt wel alsof iedereen het na een weekje gezien had.
Lisa is Haroon nummer 2 trouwens, was ook echt verbaasd dat alles was opgenomen. Of ze is echt de weg kwijt geweest door alcohol. Dat ze met een meisje had gezoend wist ze nog wel, maar ze wist niet dat Merijn dat erg zou vinden (anders had ze dat ook wel buiten de camera gedaan gok ik).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |