Hallo,
Ik heb een vriendin die naast haar studie full time werkt. Ik probeer haar hierin zo veel mogelijk te ondersteunen en doe mijn best er mooi voor haar uit te zien. We wonen samen.
Ik mis de ambitie, het doorzettingsvermogen en de dromen die zij heeft. Terwijl ik tijdens mijn studie rustig aandoe is zij er constant mee bezig, en wil daarnaast ook nog werken in plaats van gewoon te lenen bij duo. Elke dag is ze alleen maar bezig met huiswerk maken, stage lopen, werken, en het huis overdreven schoon houden. Zelfs als ze iets leest zijn het alleen maar van die boeken als 'the seven habits of highly effective people'. Ze begrijpt niet dat werkgevers liever een chille gast hebben dan een tuttig strebertje die over lijken gaat om hoofd personeelszaken bij een middelgrote bouwmarkt te worden. Het ergste is: elke week leest ze Psychologie Magazine en nou heeft ze daar allemaal 'wetenschappelijke' theorietjes uitgehaald waaruit zou blijken dat er iets mis met mij is omdat ik niet zo bezig ben met mijn carrière en geloof dat het allemaal wel los loopt. Ze baalt als alles niet precies gaat zoals zij wilt en loopt constant in de stress.
Ik probeer haar ook te helpen met het aanpakken van haar gedrag. We hebben bijvoorbeeld afgesproken dat ik het huishouden doe zodat zij ook wat meer rust heeft maar eigenlijk ben ik bang dat ik haar gedrag zo faciliteer. Ze legt de lat ook zo hoog.
Desondanks blijft het maar doorgaan, ze krijgt een soort hysterische aanvallen, elke keer als iets niet precies zo is als zij wil.
Ik trek het niet veel langer, terwijl ik wel in onze relatie geloof vanwege haar lekkere tieten.
Vandaar dat we samen deze post maken om te kijken of mensen het probleem herkennen en eventueel tips hebben of eigen ervaringen met dit probleem.
We horen het graag!