FOK!forum / Onzin voor je leven! / BradgeTV Fan Fictie
ikwordtergekvanmaandag 20 februari 2017 @ 18:12
quote:
In afwachting van nieuwe content op BradgeTV, is het misschien een idee voor de echte fans om hun "Braadmania" tot uiting te laten komen via korte, maar krachtige verhalen over het leven van ons aller Braad, en de figuren die daarin een rol spelen. Bijbehorende fan art is natuurlijk ook zeer welkom. Leve BradgeTV!
:)

Een hete ochtend

Braddie stond om 7 uur op voor zijn dagelijkse ochtendwandeling. Hij liep maar twee straatblokken om, dus hij zette alvast de broodrooster aan, dan kon hij bij thuiskomst meteen eten. Hij deed zijn schoenen aan en ging naar buiten. Terwijl hij zwetend over straat liep kreeg Braddie het gevoel achtervolgd te worden. Hij hoorde voetstappen achter zich, maar telkens als hij achter zich keek was er niemand te zien. Toen leek er iemand naar hem te zwaaien. Braddie zwaaide terug, maar de persoon zwaaide toch naar iemand anders. 'Hallo Julia', riep diegene. In een moment van verwarring bij Braddie, schoot Julia achter een boom vandaan en besprong Braddie, grijpende naar zijn edele delen, waarna ze zonder te bedanken snel wegrende. Verbijsterd door deze ongevraagde intimiteit werd Braddie eerst boos en sloeg een man van zijn fiets. Daarna belde hij de politie, die snel ter plaatse kwamen om een reconstructie van de gebeurtenis met Braddie na te spelen en zijn aangifte tegen Julia op te nemen. Overstuur, maar toch seksueel lichtelijk opgewonden, ging Braddie weer naar huis. Daar stond de brandweer zijn huis te ontluchten van de zwarte rook van de broodrooster. Het was nog geen 9 uur of Braddie had al weer een hoop meegemaakt. De rest van de dag bleef hij veilig in het schuurtje zitten en comments van NG verwijderen.

:)
#ANONIEMmaandag 20 februari 2017 @ 18:16
Leuk!
#ANONIEMmaandag 20 februari 2017 @ 18:16
quote:
Braddie stond om 7 uur op voor zijn dagelijkse ochtendwandeling
Onmogelijk
ikwordtergekvanmaandag 20 februari 2017 @ 21:23
quote:
0s.gif Op maandag 20 februari 2017 18:16 schreef Leonos het volgende:
Leuk!
Met Braddie erin kan het ook eigenlijk niet missen. Drop ook een verhaal.
Barrahmaandag 20 februari 2017 @ 21:24
FOK! is er echt op vooruitgegaan sinds Braddie voor langere tijd is gebanned ^O^
DoubleDipmaandag 20 februari 2017 @ 21:27
Hoi Mapima.
LurkJeRotmaandag 20 februari 2017 @ 21:37
Braddie was goed bezig geweest vandaag. Bas de Twingo stond niet direct te glimmen, maar het autootje zag er toch een stuk beter uit nu hij alle troep had opgeruimd. Zelfs alle opbergvakjes had hij geleegd en ontdaan van rotzooi die er niet thuis hoorde.
Tevreden bekeek Brad de vruchten van zijn noeste arbeid, ondertussen vaag zich afvragend of je ook tosti-ijzers had die je aan kon sluiten op de aansteker van de Twingo. Dat zou pas echt het ultieme genot zijn.
leolinedancemaandag 20 februari 2017 @ 23:49
Kut topic
Fopjedinsdag 21 februari 2017 @ 00:37
Braddie :')