- BC
Mijn huidige muziek is te luisteren op http://home.student.utwente.nl/d.h.granneman/ onder het kopje "muziek". Ik zou heel erg dankbaar zijn als mensen zinnige kritiek erop zou kunnen leveren.
Acoustische kit opnemen. Ligt eraan voor wat voor stijl muziek het bedoeld is.
Bv. rock of house?
quote:wat zou dat nou zijn..? "D&B is a lifestyle..."
Op maandag 9 december 2002 20:52 schreef Yokozuna het volgende:
Acoustische kit opnemen. Ligt eraan voor wat voor stijl muziek het bedoeld is.Bv. rock of house?
quote:
Op maandag 9 december 2002 20:50 schreef Bad_Company het volgende:
Ik zoek een programmaatje waarmee ik zelf mijn bdrums, snares, hats etc kan maken. Ik heb het gevoel dat ik een beetje beperkt ben en telkens dezelfde samples gebruik (getuned weliswaar). Maar ik wil meer en het liefst zelf maken. Wie kan mij helpen????- BC
Mijn huidige muziek is te luisteren op http://home.student.utwente.nl/d.h.granneman/ onder het kopje "muziek". Ik zou heel erg dankbaar zijn als mensen zinnige kritiek erop zou kunnen leveren.
Hé welk sampletje gebruik jij daar in bomb the bass? .
.
Neh doorgaan zo, klinkt goed!
En over die samples.. inderdaad even drums inslaan, en opnemen met willekeurig record proggie (Wavelab, Sequoia, CoolEdit)..
Wat je ook kan doen is opzoek gaan naar wat losse kit-samples.. zijn er genoeg te vinden op het internet.
Ik ben geloof ik het meest gecharmeerd van
Night at the beach (vooral de de beat.. zeer lekker gemaakt!! .
Australia Ook zeer ruig geprogt die beat... .
quote:Jou ken ik. Tijdje geleden had jij topic over zelfgemaakte nummers. Ik heb nog steeds seasons op me bak staan.
Op maandag 9 december 2002 21:04 schreef Mikula het volgende:[..]
. Grappig, ik heb een nummer dat heet Sunday 3pm
.
(ben sunday afternoon dus aan het luisteren. )
En ik moet zeggen dat het helemaal niet verkeerd klinkt.. Jij gooit teminste niet alles wat je hebt in een song.
Hé welk sampletje gebruik jij daar in bomb the bass?.
.
Neh doorgaan zo, klinkt goed!
En over die samples.. inderdaad even drums inslaan, en opnemen met willekeurig record proggie (Wavelab, Sequoia, CoolEdit)..Wat je ook kan doen is opzoek gaan naar wat losse kit-samples.. zijn er genoeg te vinden op het internet.
Ben dus inmiddels naar reason overgestapt. Kan ik wel veel meer mee. Ik gebruik meestal samples en tune die net zolang totdat ze klinken zoals ik wil. (Meestal heel anders.) En na een tijd kloten heb ik een aantal trucjes onder de knie om coole effecten te krijgen...
Lukt het nog met jouw producen????
- BC
Maargoed, ik vind je werk echt mooi.. misschien een need voor wat meer acoustisch werk (en dan niet alleen de drums, maar een keer een leuk vocaltje of gitaartje oid)..
Stukkie persoonlijke smaak, maar dat zou het imo een aardige finishing touch (zeg ik dat goed?) geven.
-edit-
quote:Niet om ze af te maken, maar heb wel veel ideetjes (staat in 'post hier je muziekale idee-tjes deel 5 nog wel een liedje van eind vorige week)
Op maandag 9 december 2002 21:17 schreef Bad_Company het volgende:Lukt het nog met jouw producen????
(Big Bud - Ellen's Song is daar een ontzettend goed voorbeeld van)
Anyway, bedankt voor al je adviezen.
- BC
PS Heb je laatste tijd nog nummers gemaakt. Ben wel geintereseerd namelijk.
-edit-
quote:Waarom denk je dat mijn nummers afgekapt worden...
Niet om ze af te maken, maar heb wel veel ideetjes
quote:Jammer is dat, maar volgens mij is het wel een algemeen muziekanten kwaaltje >> bezig met een lied en ineens heb je een nieuw idee, dus je slaat je halve song op en begint aan iets nieuws
Op maandag 9 december 2002 21:30 schreef Bad_Company het volgende:Waarom denk je dat mijn nummers afgekapt worden...
Ook heeft het bij mij te maken met een stukkie faalangst. Klare songs zijn klaar om beoordeeld te worden en dat vind ik eng .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |