FOK!forum / Mededelingen / Downtime door DDoS
Breulsmaandag 9 december 2002 @ 10:48
Ja, we waren weer geDDoSed. Gisteravond begonnen de aanvallen op het Tweakers.net serverpark, waarna uit voorzorg het hele park de gehele nacht offline is gehouden.
Meer info op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=24459
Breulsmaandag 9 december 2002 @ 10:51
Info uit het MED van GoT:
quote:
Door Floris (Management Team) - Monday 09 December 2002 10:40
Een korte mededeling over de DDos die ons gisteren heeft getroffen.

1. Het prijzen van de dader/daders is niet toegestaan
2. Schelden sjah dat doen we allemaal, maar het heeft echt geen zin en dus wordt het niet op prijs gesteld.
3. Er wordt geen informatie vrijgegeven over de eventuele daders
4. De attack was ongeveer 850Mbit groot, dat is meer dan ons 100Mbit linkje aankan
5. Uit voorzorg is de site tot ongeveer 10.30 vanmorgen down geweest, dat is een beslissing van TrueServer én Tweakers.net geweest

Graag zou ik (en mijn collega's niet minder) zien dat er niet gescholden wordt, dat men zich fatsoenlijk blijft gedragen en dat we gewoon weer doorgaan met waar we waren.

Alvast bedankt!


Breulsmaandag 9 december 2002 @ 11:07
DDoS FAQ
quote:
Op maandag 9 december 2002 10:59 schreef Frenkie het volgende:
Kan er niet een tekst-only pagina tussen worden gehangen met de tekst dat FOK even off-line is..
Nee, dat kan niet, Zo'n pagina zou immers op een server binnen het serverpark gezet moeten worden, maar dat serverpark is bewsut onbereikbaar. De pagina zou dus door niemand te bekijken zijn. Alles wat we kunnen doen is ná de aanval zoveel mogelijk informatie geven.