FOK!forum / Relaties & Psychologie / The Psychology of Mindcontrol
EggsTCzondag 22 januari 2017 @ 17:20
Disclaimer;
Deze video kan als zeer schokkend worden ervaren vanwege de experimenten uitgetest op mensen in de tijd van de tweede wereldoorlog. Maar het is een erg briljante docu over hoe de mind werkt en hoe beinvloedbaar wij zijn als mensen. Alleen al door te kijken naar TV en op school te zitten.


Het is een lange zit, maar well worth it... net zoals deze;
W&T / Thrive, een "must see" wel (crosspost, deze 2 video's hebben alles met elkaar te maken, de één gaat over de psychologie, de ander over de praktijk.)

Zoals gezegd, zorg dat je mentaal stabiel bent als je deze video kijkt.
schommelstoelzondag 22 januari 2017 @ 17:49
Is dit niet meer iets voor BNW?
Zal later vanavond eens een stukje kijken.
EggsTCzondag 22 januari 2017 @ 17:55
quote:
0s.gif Op zondag 22 januari 2017 17:49 schreef schommelstoel het volgende:
Is dit niet meer iets voor BNW?
Zal later vanavond eens een stukje kijken.
BNW? Waarom? Het gaat over psychologie. En die experimenten rond de 1e en 2e wereldoorlog zijn geen conspiracy, daar zijn gewoon documenten van die ook getoond worden in de video's. In dat andere topic in W&T, staan zelfs alle sources op de website. Dat is dan ook wel de betere video, maar dit vind ik psychologisch een zeer goede aanvulling op de vid in W&T.
schommelstoelzondag 22 januari 2017 @ 17:57
quote:
0s.gif Op zondag 22 januari 2017 17:55 schreef EggsTC het volgende:

[..]

BNW? Waarom? Het gaat over psychologie.
Oké op die fiets.
Bij het lezen van de OP moest ik aan MK Ultra denken.
Een onderwerp dat in BNW al een aantal keer voorbij is gekomen ;)
nostrazondag 22 januari 2017 @ 18:00
Thanks, lijkt me interessant; ga ik later even kijken.
Villas__Rubinzondag 22 januari 2017 @ 18:59
Poeh, dat is idd een lange zit. Maar lijkt me wel interessant.
Ik heb al wel soortgelijke onderwerpen gezien de afgelopen jaren. Tja, it is how it rolls in modern times... als de techniek er is, zullen mensen daar gebruiken van maken. Zo simpel is het. Daarmee is het niet meteen des duivels of zo.

Maar goed, later effe kijken.
Gary_Oakzondag 22 januari 2017 @ 20:50
Lijkt me oprecht interessant, maar ik weet niet of ik het serieus kan nemen met clips van Alex Jones erin. :@