Dat is maar net hoe je nu in je relatie staat. Hoe het voor jou voelt.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:55 schreef Status het volgende:
Hoi!
Gelukkig nieuwjaar gewenst!
Ik ben benieuwd naar mensen die zijn gaan samenwonen met elkaar na een jaartje in een relatie te hebben gezeten. Hoe is dat verlopen? Was het te snel? Of ging het juist prima? Ik vraag me af of je elkaar wel goed kent na een jaar, of dat je dan nog in een soort van romantische flow zit en je elkaar later pas echt leert kennen.
Ben dus op zoek naar ervaringen: na hoeveel tijd ging jij samenwonen met je partner en hoe beviel dat? Raad je samenwonen na een jaartje aan of is het verstandig om ff te wachten?
Groet!
Ben er nog steeds heel blij mee en nog niet zat vanquote:Op dinsdag 3 januari 2017 13:16 schreef Dven het volgende:
Samenwonend sinds de eerste date.Inmiddels een kleine twee jaar geleden.
Hoe dan?quote:Op dinsdag 3 januari 2017 13:16 schreef Dven het volgende:
Samenwonend sinds de eerste date.Inmiddels een kleine twee jaar geleden.
Ja, dit denk ik ook wel. Samenwonen is altijd anders dan apart wonen en je leert mensen dus op een hele andere manier kennen. Snel samenwonen zegt dus in mijn ogen niets over de kans van slagen van de relatie - als het door het samenwonen kapot loopt, dan was dat ook wel gebeurd als je nog twee jaar langer had gewachtquote:Op dinsdag 3 januari 2017 13:31 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Maakt niet uit of je twee maanden of twee jaar bij elkaar bent. Zodra je samen gaat wonen leer je elkaar pas kennen.
quote:Op dinsdag 3 januari 2017 13:18 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ben er nog steeds heel blij mee en nog niet zat van
Vanaf de eerste date onafgescheiden bij elkaar geweest he.quote:
Hoe niet?quote:
Ok, maar vaak bij elkaar zijn zou ik geen samenwonen noemen. Als de poep de ventilator raakt kun je dan altijd nog terug naar je eigen huis.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 14:08 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Hoe niet?
Ok, niet vanaf date 1. Na een week of 6 was hij doordeweeks altijd bij mij, ik in het weekend bij hem. Na 7 maanden gingen we in zijn flat wonen, 2 maanden later leverde ik de sleutels van mijn flatje in. Toen zijn flat verkocht enons
huis gekocht.
'Doe wat goed voelt, maak belangrijke keuzes ook met je hoofd en bespreek met elkaar ' heeft bij ons gewoon heel goed gewerkt. Ik kan mij geen leven zonder hem meer voorstellen, terwijl ik bijna 10 jaar alleen gewoond heb.
Oke. Dus nu na anderhalf jaar samenwonen woon ik eigenlijk nog steeds niet samen omdat we haar woning aanhouden. Logisch.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 15:29 schreef Robertv het volgende:
[..]
Ok, maar vaak bij elkaar zijn zou ik geen samenwonen noemen. Als de poep de ventilator raakt kun je dan altijd nog terug naar je eigen huis.
Ik betwijfel of mijn partner ervaringen met jou wil hebben of dat ji veel hebt aan mijn ervaringen met haar.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 12:55 schreef Status het volgende:
Ben dus op zoek naar ervaringen: na hoeveel tijd ging jij samenwonen met je partner
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |