http://nos.nl/artikel/215(...)toestel-vermist.htmlquote:Een Russisch militair toestel is kort na het opstijgen in Sotsji van de radar verdwenen. Volgens het Russische ministerie van Defensie zijn er 91 mensen aan boord.
Het toestel, een Tupolev Tu-154, was op weg naar Latakia in Syrië. Het maakte kort na het opstijgen een manoeuvre boven de Zwarte Zee. De luchtverkeersleiding kon daarna geen contact meer krijgen met de piloten. Er is een grote zoekactie op touw gezet.
Aan boord zijn ook leden van het Alexandrov Ensemble en een aantal journalisten. De musici zouden in Syrië een concert geven voor Russische militairen.
http://www.nu.nl/buitenla(...)t-in-zwarte-zee.htmlquote:Een Russisch vliegtuig is van de radar verdwenen, kort nadat het opsteeg vanaf het vliegveld van de Russische stad Sotsji. Volgens het Russische persbureau Interfax is het toestel neergestort in de Zwarte Zee.
Het Tupolev Tu-154-toestel had 91 mensen aan boord, meldt het Russische persbureau RIA. Het Russische persbureau TASS meldt dat er mogelijk puin van het vliegtuig zo'n 6 kilometer van de kust is aangetroffen.
Het vliegtuig, dat toebehoort aan het Russische ministerie van Defensie, was onderweg naar de Syrische provincie Latakia.
Aan boord waren ook journalisten en muzikanten. De muzikanten van het Alexandrov Ensemble stonden gepland voor een Nieuwjaarsoptreden op de Russische luchtmachtbasis in Latakia, meldt een woordvoerder van het Russische ministerie van Noodsituaties.
Zoekoperatie
Het toestel verdween rond 5.20 uur (lokale tijd) van de radar na een manoeuvre boven de Zwarte Zee. Daarna kregen luchtverkeersleiders geen contact meer met de piloten.
Er is inmiddels een grootschalige zoekoperatie op gang is gezet in de regio Kraj Krasnodar. Het is nog onduidelijk wat er is gebeurd.
Een getinte doos bedoel je?quote:Op zondag 25 december 2016 08:50 schreef kibo het volgende:
Zal moeilijk worden om die zwarte doos in de Zwarte Zee terug te vinden ...
Hij is knal oranje...quote:Op zondag 25 december 2016 08:50 schreef kibo het volgende:
Zal moeilijk worden om die zwarte doos in de Zwarte Zee terug te vinden ...
Ben je ook voor feestjes in te huren?quote:
Niet zomaar een ensemble maar het wereldberoemde Alexandrovkoor.quote:Op zondag 25 december 2016 09:47 schreef Drug het volgende:
64 leden van ensemble dat zou optreden voor de troepen daar ofzo
We geven het doorquote:Op zondag 25 december 2016 11:17 schreef Odaiba het volgende:
Verschrikkelijk. Veel sterkte voor de familie en vrienden.
gelukkig zou een Syrië onder tegen elkaar vechtende rebellen er veel beter af zijn geweest..quote:Op zondag 25 december 2016 11:35 schreef lDDQD het volgende:
Bye bye, beetje feestje willen geven voor soldaten die Syria aan het vernietigen zijn. Next life better
quote:Op zondag 25 december 2016 11:35 schreef lDDQD het volgende:
Bye bye, beetje feestje willen geven voor soldaten die Syria aan het vernietigen zijn. Next life better bevrijden zijn van IS-poppen van het Westen
39 ongelukken sinds 1960 of zo. Dat getuigt niet echt van een zeker toestelquote:Op zondag 25 december 2016 11:26 schreef kree het volgende:
Oude tupolev. Ik denk dat het gewoon een ongeluk is.
Krakkemikige toestellen
quote:Op zondag 25 december 2016 11:35 schreef lDDQD het volgende:
Bye bye, beetje feestje willen geven voor soldaten die Syria terroristen aan het vernietigen zijn. Next life better
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |