Ik stond aan begin van de avond even op mijn balkonnetje te genieten van het uitzicht dat ik vanaf mijn balkonnetje van mijn woonstee over mijn woonstad heb.. Niets aan de hand, zou je zeggen.. Het valt mee qua koude, dus ik had zoiets van ik laat Piet ook even luchten.. Al denkende schakelde ik over op handelen en haalde Piet uit mijn broek.. Pee-ka-boo.. U weet wel..
Afijn.. Ik laat hem zo even hangen een paar minuten, en ondanks dat het dus niet zo koude is, doch desalniettemin ook niet heel erg warm, kromp 'ie niet, laat staan dat er lengte bijkwam.. Verbaasde mij enigszins lichtelijk, doch desalniettemin..
Goed.. Ik dacht, met al die toeristen hier vlak voor Kerstmis nu, ik ga gewoon even op het hekwerk van mijn balkonnetje staan (geen flatachtige toestanden wat hekwerk betreft, maar je kunt er écht op staan), en al denkende schakelde ik over op handelen en stond voor ik er erg in had met mijn fallus te helikopteren en schreeuwde daarbij keihard de straat op: ICH BIN ULLI, ULLI, ICH BIN ULLI, ULLI MIT DER GROSSE PIMMEL, SEHT EUCH? GROSSE PIMMEL, GROSSE PIMMEL..
Nou, alsof de hel losbarstte, de beerput werd opengetrokken, et cetera.. Allemaal mensen begonnen te schreeuwen van AAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH.. En allemaal fuck you-symbolen mijn kant op, wegwerpgebaren, schreeuwen dat ik een viespeuk ben, een lul-de-behanger maar dan in veertien andere talen.. Dan vraag ik mij af, en dat is de klacht.. Waar heb ik dit aan verdiend?
Hoe dan ook, nu zit ik hier, tomatensoepje in mijn buik, paar broodjes in mijn mik, griesmeelpapje toe, vet hard stinkscheten te laten en ik voel mij gevangen in een verkeerd lichaam en ik moet mijn kerstkaarten nog op de bus doen, doch naar alle waarschijnlijkheid gaan ze laat op plaats van bestemming aankomen..
Wisten jullie trouwens dat Arthur Numan de beste linksback is geweest die het Nederlandse voetbal ooit heeft gekend? Het is een kwestie van tijd voordat de Ajacieden hier met met Bogarde komen aankakken, en Feyenoorders met Gio, maar dat kan mij niet schelen.. Ik zeg: Houdoe, en de mazzel..
Dan wilde ik tot slot nog een aantal recensies van gebruikers van musicmeter.nl alhier plaatsen betreffende het album
Dubnobasswithmyheadman van Underworld.. Komen ze..
Voor mij één van de beste albums ooit. Blies me volledig van me stoel (back in 1994!). Lang gesponnen tracks met spannende vocals, diepe bassen en ambient uitstapjes. Tot dan toe had ik weinig op met house/dance/techno/electronica of welk label je er op wilt plakken, maar dit was mijn ommekeer. Twintig jaar geleden, dat is wel lang... Maar album staat nog steeds overeind, zeker nu die geremasterd is.
Geweldig album van Underworld ... echt een klassieker als je het mij vraagt.
Helemaal in de trand van al het dance geweld halverwege jaren 90.
Prachtig uitgesponnen tracks met de hypnotiserende stem van Hyde.
Ook genoeg tracks om op 'los' te gaan 😎 ... heerlijk.
Helaas de live uitvoering vorige week moeten missen ....
Skyscraper, Surfboy, Dirty Epic en Cowgirl de favorieten hier.
Na meerdere malen dit album in zijn geheel te hebben geluisterd, kan ik dit eerlijk gezegd beschouwen als een van de beste dance-albums allertijden (in ieder geval ruimschoots goed genoeg om hier 4,5* aan uit te delen). Er staan alleen maar goede nummers op. Buiten de door het in het bovenstaande bericht van mij opgenoemde tracks zijn ook 'Dark & long, Spoonman en 'Dirty epic' ontzettend mooie danceplaten (Mogelijk is The Grid die in 1994 wel succes had, door dit album geïnspireerd).
Dit is nou echt een prachtig album waarbij het ontzettend jammer is dat ik (en ik denk dat meerdere users daar ook zo over denken) maar twee nummers als favoriete tracks kan aanvinken. En dit heeft ook nog twee andere gevolgen; dit album waarvan ik enkel de downloadversie heb, schrijf ik nu maar eens op mijn lijst van mijn meest gewenste albums (zo mooi is het!). En ik vind het toch wel erg (jammer) dat ik dit album jarenlang niet in de Top-500-lijst heb staan van de beste albums, die ik ieder jaar op papier uitwerk. (Wellicht is het pas in 1996 doorbreken met de hit 'Born slippy' en hun doorbraakalbum 'Second toughest in the infants' daar de oorzaak van. Naar vroeger werk van vele artiesten wordt vaak pas na hun doorbraak door luisteraars gezocht).
Derde album van het britse Underworld. Ik ken de albums hiervoor niet, maar die schijnen nogal dubieuze electropop te bevatten, heel iets anders dan de stemmige dance en techno die we hier aantreffen. Het is allemaal sfeervol en verzorgd in elkaar gezet en de songs luisteren ook na ruim twintig jaar nog prettig weg, al wil het nergens echt boeiend worden. Maar goed, dat is een probleem dat ik met alle albums van Underworld heb. Lekker voor op de achtergrond dus.
2 en 6 zijn absoluut het beste wat Underworld ooit op de plaat heeft gezet.
Destijds helemáál niet into dance, wist deze plaat me toch meteen te boeien. Dezelfde vibe als de betere Kraftwerk-platen (het enige wat ik op dat moment aan electronica kon waarderen). Samen met Jilted Generation heeft deze plaat de dance weer binnen mijn vizier gebracht.
Echter, nooit vergeef ik ze de teleurstelling die ze me bezorgden met de opvolger van deze plaat. Waar Dubnobass... nog introvert, intiem en subtiel is, werd het hierna al gauw een grote egotrip met repetitieve beuknummers en die arrogante zeikstem van Karl Hyde.Zoek zelf maar uit wie wat heeft gezegd..
Ajuus en fijne zondagavond en misschien nog tot later in een ander (nieuw) topic..
Nogmaals, ajuus..
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2016 20:46:19 ]