Daar is niks mis meequote:Op dinsdag 13 december 2016 15:39 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Europees uit is dat niet handig. Of je krijgt klappen van de ME of van de supporters die het op zoeken. Gewoon lekker wodka drinken met de normale supporters van legia. Lekker man
True true. Maar uurtje per aflevering is best langquote:Op dinsdag 13 december 2016 15:39 schreef Fera het volgende:
[..]
Je kan toch meerdere dingen tegelijk kijken/lezen? Niet exact op hetzelfde moment, maar je snapt wat ik bedoel.
Ik kijk echt weinig films meer, vind dat vaak zo oppervlakkig en cliché. Zeker vergeleken met seriesquote:Op dinsdag 13 december 2016 15:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee man. Hoop genot wat er nog aankomt in de bios hoor
Tuurlijk niet.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alsof dat voor zoiets gaat gebeuren.
Komt het waarschijnlijk ook niet, want het is van HBO.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:40 schreef Fok-it het volgende:
[..]
True true. Maar uurtje per aflevering is best langstaat nog niet op Netflix he?
Ik gok op een zware boete.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Tuurlijk niet.
Jullie gaan gewoon door.
Al verwacht ik wel wat incidentjes, Hoewel wij de naam hebben rellen jullie er ook aardig op los de laatste jaren.
Hoe komt het dat de jongere generatie dat vind inderfaad Fylax? Kan jij dat uitleggen? Omdat 1 aflevering vaak minder lang duurt dan een film of?quote:
En PSV ook al dit jaar met die muntjes gooien.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Tuurlijk niet.
Jullie gaan gewoon door.
Al verwacht ik wel wat incidentjes, Hoewel wij de naam hebben rellen jullie er ook aardig op los de laatste jaren.
Door wat ik net zei. Omdat je juist meer tijd hebt om een verhaal uit te diepen en je er daardoor juist veel meer inzit.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:41 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe komt het dat de jongere generatie dat vind inderfaad Fylax? Kan jij dat uitleggen? Omdat 1 aflevering vaak minder lang duurt dan een film of?
Gister nog prachtige film gezien met Aliciagodin, The light between Oceans.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kijk echt weinig films meer, vind dat vaak zo oppervlakkig en cliché. Zeker vergeleken met seriesveel meer karakterontwikkeling, veel meer meeleven met de personages en het verhaal
Ik kan niet spreken voor mijn hele generatie (miss moet je dan een topic in YNG maken hinthintwinkwink), maar ik vind het toffer omdat met series dingen meer uitgediept worden. Bij een film moet toch alles in 1,5/2 uur gepropt zitten terwijl je bij series vaak 10-25 uur per seizoen hebt.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:41 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe komt het dat de jongere generatie dat vind inderfaad Fylax? Kan jij dat uitleggen? Omdat 1 aflevering vaak minder lang duurt dan een film of?
die muntjes stellen geen kut voor vergeleken met wat Ajax en Feyenoord allemaal uit vretenquote:Op dinsdag 13 december 2016 15:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En PSV ook al dit jaar met die muntjes gooien.
In het buitenland kotsen ze als de Nederlandse supporters langskomen
Ja dat is iets wat ze allebei hebben, maar die punten die ik over series noem maakt dat ik dat een beter medium vind.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Gister nog prachtige film gezien met Aliciagodin, The light between Oceans.
Zolang je maar naar mooie verhalen, mooie muziek en achtergrond zoekt kan je al die punten wat je bij series hebt ook terugvinden in films
Valt allemaal wel mee.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:44 schreef Elan het volgende:
[..]
die muntjes stellen geen kut voor vergeleken met wat Ajax en Feyenoord allemaal uit vreten
Sowieso vind ik dat Feyenoord en PSV weinig kunnen doen aan die gebeurtenissen in Rome en Madrid. Alleen maar leuk voor mensen die de voetbalsupporter gezellig kunnen stigmatiseren.quote:Op dinsdag 13 december 2016 15:44 schreef Elan het volgende:
[..]
die muntjes stellen geen kut voor vergeleken met wat Ajax en Feyenoord allemaal uit vreten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |