Was gewoon een erg matig dertien in een dozijn boekje.quote:Op zondag 11 december 2016 03:05 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja,
En genoeg wat haar ingepraat zal zijn natuurlijk, al die wereldliteratuur die ze op haar 6de al heeft gelezen.Als je 2 auteurs als ouders hebt dan kan het ook niet anders dat je een boek gaat schrijven
Die ouders zullen ook wel meegeschreven hebben lijkt me.quote:Op zondag 11 december 2016 03:05 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja,
En genoeg wat haar ingepraat zal zijn natuurlijk, al die wereldliteratuur die ze op haar 6de al heeft gelezen.Als je 2 auteurs als ouders hebt dan kan het ook niet anders dat je een boek gaat schrijven
Nooit een boek van hem gelezen. Sowieso nog weinig Nederlandse literatuur gelezen eigenlijk, best slecht.quote:Op zondag 11 december 2016 03:05 schreef Insomnia_ het volgende:
Die Leon de Winter vond ik ook geen held trouwens.
Dat denk ik dan weer niet.quote:Op zondag 11 december 2016 03:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die ouders zullen ook wel meegeschreven hebben lijkt me.
Kader Abdolah zeker.quote:Op zondag 11 december 2016 03:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb voor school ooit een boek geschreven door een vluchtelingen gelezen, Was een erg goed boek.
Mijn moeder gooide mij als kind vol met nederlandse literatuur.quote:Op zondag 11 december 2016 03:06 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nooit een boek van hem gelezen. Sowieso nog weinig Nederlandse literatuur gelezen eigenlijk, best slecht.
Zo`n Ontdekking van de Hemel bijv moet ik echt eens gaan lezen
Op de een of andere manier trekt het me dan toch weer minder. Maar misschien is dat gewoon wel iets vies elitairs hoor waar ik vanaf moetquote:Op zondag 11 december 2016 03:07 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Mijn moeder gooide mij als kind vol met nederlandse literatuur.
Ik weet het niet meer, Ik bekijk net zijn titels op wikipedia maar herken er geen als zodanig.quote:
Waar ging het over?quote:Op zondag 11 december 2016 03:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik heb voor school ooit een boek geschreven door een vluchtelingen gelezen, Was een erg goed boek.
De vluchteling van Grunberg denk ikquote:Op zondag 11 december 2016 03:10 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik weet het niet meer, Ik bekijk net zijn titels op wikipedia maar herken er geen als zodanig.
Ging over zijn kijk op Nederland en iets met een buurman. Weet nog wel dat het boek een prijs had gewonnen.
Ik heb een periode tussen mn 17e en 19e vies veel nederlandse literatuur gelezen.quote:Op zondag 11 december 2016 03:09 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Op de een of andere manier trekt het me dan toch weer minder. Maar misschien is dat gewoon wel iets vies elitairs hoor waar ik vanaf moet
Moet ff Goodreads-lijstje maken van boeken die ik in 2017 wil lezenquote:Op zondag 11 december 2016 03:10 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik heb een periode tussen mn 17e en 19e vies veel nederlandse literatuur gelezen.
Was wel goed voor me.
Nee was niet van Grunberg daar heb ik wel Thirza van liggen en boek van gelezen onder een synoniem waarin hij zijn moeder wil vermoorden.quote:Op zondag 11 december 2016 03:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
De vluchteling van Grunberg denk ik
Ja tuurlijk, dat wel.quote:Op zondag 11 december 2016 03:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sowieso heel veel adviezen gegeven hoor
Ik geloof sowieso niet dat je een gedegen boek kan schrijven zonder een forse dosis levenservaring.quote:
Sowieso ook goed onderzoek doen in de materie waar je over schrijftquote:Op zondag 11 december 2016 03:14 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik geloof sowieso niet dat je een gedegen boek kan schrijven zonder een forse dosis levenservaring.
Ligt hier al jaren kom er niet door de geschiedenis van mijn kaalheid heb ik wel gelezen.quote:
Dat denk ik ook niet neequote:Op zondag 11 december 2016 03:14 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik geloof sowieso niet dat je een gedegen boek kan schrijven zonder een forse dosis levenservaring.
Donald Duck Vakantieboekquote:Op zondag 11 december 2016 03:25 schreef Insomnia_ het volgende:
Moet nog een boek voor vliegreis (hopelijK) over 2 weken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |