abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_167160914

Klacht

Herinneren wij deze opmerking nog toen VI de publieksprijs won en Bert vd Veer
alarmfase 1 afkondigde omdat ‘zijn’ programma’s niet wonnen zoals de Voice of
Holland en Wie is De Mol?

Bert vd Veer bij Pauw & Witteman tegen Derksen & Genee.

Kortom als het lichteffecten en liegende en overbetaalde BNérs heeft, dan is het een prijs waard.
Tuurlijk, dus binnenkort ook voor Oh oh Cherso 2.0 en Zuipen,neuken en ziekenhuizen een Bert vd Veer award?
pi_167161088
Televisie, wordt dat nog gebruikt?

In plaats van zelf bepalen wanneer je wat kijkt, heeft de markt die bepaald op welk tijdstip jij wat kijkt alsnog de overhand?

Gekkies.
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)
pi_167161136
quote:
0s.gif Op woensdag 7 december 2016 02:39 schreef spierbal het volgende:
Televisie, wordt dat nog gebruikt?

In plaats van zelf bepalen wanneer je wat kijkt, heeft de markt die bepaald op welk tijdstip jij wat kijkt alsnog de overhand?

Gekkies.
Dit is sowieso wel klachtwaardig. De TV als medium heeft op dit moment nog aardige kijkersaantallen. Echter met TV on demand, internet, sociale media etc, loopt alles wel terug. Ze kunnen hier juist op inspelen en nu nog gebruik maken van de aantallen met het juist maken van kwaliteitstelevisie.
Dat doen ze niet, en daardoor graven ze hun eigen graf. Nog erger is dat de Overheid dit natuurlijk niet ziet, en over een X jaar zullen de omroepen weer bedelen om geld omdat alles slecht gaat. Dan draven wij weer op voor het in stand houden van de elite die zich niets aantrekt van de steeds veranderende maatschappij. Die zijn meer bezorgd om het houden van hun eigen (prestige)baan in kantoren. Zoals altijd.
pi_167161451
is dit topic niet 4 jaar te laat?
  woensdag 7 december 2016 @ 08:18:48 #5
422610 Barrah
Komt niet uit Zevenbergen
pi_167161610
Lekker actuele klacht, 2/10
  woensdag 7 december 2016 @ 09:05:49 #6
406034 Bugno
Campione d. Mondo 91/92
pi_167162023
Ik mis een foto van je TV. Verder niet gelezen..
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
pi_167207112
quote:
2s.gif Op woensdag 7 december 2016 07:45 schreef Evertjan het volgende:
is dit topic niet 4 jaar te laat?
Nee... want het is meer een gedenkwaardig moment in TV land waar duidelijk werd hoe men dus allerlei programma's in Hilversum een prijs toekent, en dat het dus allemaal prijzen zijn die in basis geen reet voorstellen aangezien het persoonlijke voorkeur is en niet een gemiddelde voorkeur van heel tv kijkend Nederland. En die sms stemmen zijn ook volksverlakkerij aangezien dat er alleen maar is om geld voor de sponsors te genereren aangezien allang besloten is wie de prijs dit keer krijgt. Het welbekende Grachtengordel/Hilversumse kliekje. :r
pi_167207123

Hier.. Een Studio Pankow voor je topic..
pi_167207323
Bert van der Veer is toch die vent die stond te janken toen VI de televiezierring won? _O- _O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')