1,8 kilometer maximaal.quote:Op maandag 5 december 2016 15:25 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Definitief
Die straight lijkt wel 3km lang zo
De kortste baan op Schiphol (De Oostbaan) is iets meer dan twee kilometer, maar wel langer dan de slechts 1250 meter van Lelystad bijvoorbeeld.quote:
Paul Richard heeft 167 8 configuraties als HTTT (eigenlijk 9, maar links en rechtsom dus) ik denk dat ze wel een optie vinden om er een chicane in te pompen. F1 mag toch niet te snel zijnquote:Op maandag 5 december 2016 15:25 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Definitief
Die straight lijkt wel 3km lang zo
Voor elke sessie een andere lay-out, om het interessant te houden.quote:Op maandag 5 december 2016 15:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Paul Richard heeft 167 8 configuraties als HTTT (eigenlijk 9, maar links en rechtsom dus) ik denk dat ze wel een optie vinden om er een chicane in te pompen. F1 mag toch niet te snel zijn
Edit:
Wiki: The track offers 167 possible configurations from 826 to 5,861 metres
quote:Op maandag 5 december 2016 15:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Paul Richard heeft 167 8 configuraties als HTTT (eigenlijk 9, maar links en rechtsom dus) ik denk dat ze wel een optie vinden om er een chicane in te pompen. F1 mag toch niet te snel zijn
Edit:
Wiki: The track offers 167 possible configurations from 826 to 5,861 metres
Tyfusbaan voor de tv kijker. LSD trip much.quote:Op maandag 5 december 2016 15:04 schreef Blik het volgende:
Definitief dus nu:
http://www.nu.nl/formule-(...)alender-in-2018.html
En dat ziet er dus zo uit:
[ afbeelding ]
Niet straatlegaal he.quote:Op maandag 5 december 2016 16:47 schreef SnowOokami het volgende:
dat geluid![]()
![]()
en dat voor een productie auto.
![]()
oh dat wist ik nietquote:Op maandag 5 december 2016 17:04 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Niet straatlegaal he.![]()
Zelfs niet legaal op sommige circuits door het lawaai.
Dat tweede geval dacht McLaren ook in 2007. Bleek toch gevalletje 1 te zijn. Wat bij Mercedes ook kan gebeuren als ze voor Wehrlein of Ocon kiezen.quote:Op maandag 5 december 2016 15:38 schreef beantherio het volgende:
Ik denk dat ze bij Mercedes eerst maar eens moeten bepalen wat hun strategie m.b.t. intern rijdersmanagement voor 2017 moet worden:
• een strategie met twee gelijkwaardige coureurs (zoals in 2016)
• een strategie met een 1e en een 2e rijder
In het eerste geval kun je voor Bottas kiezen of (als je er moeite voor wilt doen) voor Alonso of misschien Sainz. In het tweede geval kun je voor Wehrlein of Ocon kiezen. Na de perikelen van de laatste jaren kan ik me voorstellen dat ze liever voor het tweede kiezen, maar als je hetzelfde aantal punten als de laatste jaren wilt scoren dan kun je beter voor het eerste kiezen.
Inderdaad en ik zie het eerder andersom. Bottas als 2e rijder. Ocon en wehrlein zie ik dat minder gauw accepteren.quote:Op maandag 5 december 2016 19:08 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Dat tweede geval dacht McLaren ook in 2007. Bleek toch gevalletje 1 te zijn. Wat bij Mercedes ook kan gebeuren als ze voor Wehrlein of Ocon kiezen.
die chicaneslinger in de midden hoort er gewoon bijquote:Op maandag 5 december 2016 19:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoop maar dat ze de bochten op lange rechte stuk moeten doen, anders is dit wel beetje saai lijkt me
Die landingsbaan is 1750 meterquote:
welke?quote:Op maandag 5 december 2016 21:21 schreef THEFXR het volgende:
Morgenavond dinsdag 6 december om 21.30-23..00 uur herhaling jaaroverzicht op ziggo sport
die zonder wordt aankomende zondag uitgezonden pasquote:Op maandag 5 december 2016 21:34 schreef F1gamer het volgende:
ze beweerde zondag dat ze er twee hebben. eentje met gelul van kamhues en de ander zonder
Olav zat er nog om hem in het gereel te houdenquote:Op maandag 5 december 2016 21:34 schreef F1gamer het volgende:
ze beweerde zondag dat ze er twee hebben. eentje met gelul van kamhues en de ander zonder
De verkiezing van Sportman van het Jaar duurt nog evenquote:Op maandag 5 december 2016 22:32 schreef Barlexus het volgende:
is het al bekend gemaakt dat Max het gaat worden?
Dan zal het wel iets langer dan 1,8km zijnquote:Op maandag 5 december 2016 21:13 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
die chicaneslinger in de midden hoort er gewoon bij
[..]
Die landingsbaan is 1750 meter
Ja, is al besproken in het vorige topic:quote:Op maandag 5 december 2016 22:32 schreef Barlexus het volgende:
is het al bekend gemaakt dat Max het gaat worden?
SPT / [F1 Algemeen] 2016 Formula 1 GP's #179 Boem, boem, boemquote:
called it, was op zijn plaats geweestquote:Ik denk dat Mercedes volgend jaar op zich wel een plekje voor Max vrij gehad zou hebben.
Leuk om terug te lezen welquote:Op maandag 5 december 2016 22:40 schreef tralalala het volgende:
[..]
Ja, is al besproken in het vorige topic:
[..]
SPT / [F1 Algemeen] 2016 Formula 1 GP's #179 Boem, boem, boem
Als ik dat had gedaan had ik iets anders geroepenquote:Op maandag 5 december 2016 22:51 schreef Blik het volgende:
Ene Peterselieman had al even met Rosberg gebabbeld over zijn toekomstplannen na dit seizoen...
[..]
called it, was op zijn plaats geweest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |