abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_166985949
Ik moet 12m2 tegelen in de keuken van ons vakantiehuis. Op de vloer komen keramische tegels van 30x30cm. In de zwevende dekvloer zit vloerverwarming en de vloer kan bevriezen (indien niet verwarmd in de winter).

Bij Hornbach werd mij geadviseerd om de zandcementvloer te impregneren met Eurocol 099 en flexibele tegellijm van Akkit 402 te gebruiken.

Als ik naar de certificering kijk van Akkit 402 lijkt het wel goede lijm te zijn, maar een vergelijkbare zak Eurocol kost rond de 40 euro, 2x zo duur dus.

Gezien ik liever meer betaal dan dat ik over 5 jaar loszittende tegels heb, zou ik graag de mening van mensen met meer kijk hierop horen. Is Akkit gewoon goed of kan ik beter voor Eurocol gaan?
pi_166987743
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2016 20:32 schreef trabbit het volgende:
Bij Hornbach werd mij geadviseerd
Hier gaat het mis. Je zoekt goed advies bij de Hornbach. Probeer het eens bij een professionele bouwmaterialen zaak.
pi_166988467
Tot op heden heb ik geen slechte ervaring met advies wat ik bij de Hornbach heb gekregen. Er loopt per afdeling een ouder persoon rond die afkomstig is uit de betreffende sector (niet zoals Gamma). Ik kom ook bij de bouwmaat, maar kan nou niet zeggen dat ik daar veel beter word geholpen. Aan welke "professionele" bouwmarkt denk je dan?

Het gegeven advies komt overeen met wat ik op internet lees, het gaat mij met name om de merken en als jij weet dat het gegeven advies niet klopt verneem ik dat natuurlijk graag.

[ Bericht 0% gewijzigd door trabbit op 29-11-2016 22:17:51 ]
  dinsdag 29 november 2016 @ 22:22:35 #4
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_166989018
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 november 2016 21:40 schreef Knuppel1983 het volgende:

[..]
Probeer het eens bij een professionele bouwmaterialen zaak.
Zodat je professioneel wordt opgelicht?
And so is the past
pi_166993211
50 voor een zakkie tegellijm is toch niet absurd veel? Het gaat erom dat hij lekker werkt.

Zelf heb ik ardex gebruikt, vezelversterkt. Plakt als een malle, kan lichte beweging hebben en is waterdicht van zichzelf.

Problemen voorkomen met een ( in mijn geval badkamer) vloer met vloerverwarming na het tegelen wegen mijns inziens niet op tegen een zak kwaliteirslijm
pi_166997595
Ik heb mijn toilet, badkamer en keuken met Akkit 402 betegeld.
als voorstrijk heb ik overal " SAKRETE Universeel grondering" gebruikt. Als voegmiddel zowel eurocol 706 als 717.

Ik heb zowel moziekmatjes, 60x30 witte wandtegels, als 60x30 en 60x60 vloertegels ermee gelegd.
Op sommige plekken deed de lijm ook meer dienst als vulmiddel en dat ging ook prima.

Het "oudste" project hangt nu al 2 jaar en nog steeds in prima staat. Ik vind het een prima tegellijm en zou hem zo iemand adviseren.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')