FOK!forum / Darts / Het grote Peter Wright fantopic #1 De kleurrijkste darter van allemaal
hafcfandinsdag 29 november 2016 @ 15:01
Peter Wright is een 46 jarige Schotse darter, die bijna zijn hele leven in Engeland heeft gewoond, maar u kent het wel. Hij was vroeger niet goed genoeg voor het Engelse dartselftal, dus nam hij de Schotse nationaliteit aan. Zijn bijnaam luidt Snakebite en dit is duidelijk te herkennen in zijn kapsels. Hij staat bekend om het feit dat hij elke wedstrijd een ander kapsel heeft met bijpassende kleding. Dit wordt allemaal gedaan door vrouwlief Joanne die kapster is.
Peter-Wright.jpg JS33060198.jpg
En nog een leuke foto van een Wright met normaal haar in zijn jongere jaren.article-2531863-1A5A3C4300000578-727_634x402.jpg

inmiddels is hij de nummer 3 van de wereld en na Michael van Gerwen de best presterende speler van 2016. Het is dus niet gek dat we grootste dingen mogen verwachten van hem.

Wright weet wat het is om de finale van het WK te halen. 3 jaar geleden verloor hij van Michael van Gerwen. Dit was zijn eerste grootte finale bij de PDC. Het bleef hier niet bij. Inmiddels heeft hij al 3 grote finales achter zijn naam, maar telkens was Van Gerwen te sterk voor hem. Het is dus niet gek dat we hier spreken over een ware angstgegner

Peter Wright neemt het in de 1e ronde op tegen de winnaar van Jerry Hendriks- Warren Parry . Dit mag geen enkel probleem zijn en dat wordt het waarschijnlijk ook niet.

Hieronder nog even de head to head van Peter Wright tegen de andere titelkandidaten. We tellen hierbij alleen de wedstrijden voor een major. De PL wordt niet meegeteld, aangezien dat ook uitmelken is en bepaalde spelers dat niet serieus nemen.

Peter Wright 0-9 Michael van Gerwen ;(
Peter Wright 2-4 Phil Taylor
Peter Wright 1-1 Garry Anderson
Peter Wright 1-3 Adrian Lewis

Het opkomstnummer van Peter Wright heet: don't stop the party van Pitbull.
JR-Style-93dinsdag 29 november 2016 @ 15:10
Met zijn gekke broeken
Frozen-assassindinsdag 29 november 2016 @ 19:39
giphy.gif

Zeer goed topic _O_
Taglianowoensdag 30 november 2016 @ 11:12
Ach ja, kleurrijk figuur :)

Kan me zeker voorstellen dat mensen die iets minder vaak darts kijken zich er wel mee vermaken
Frozen-assassinwoensdag 30 november 2016 @ 12:14
quote:
0s.gif Op woensdag 30 november 2016 11:12 schreef Tagliano het volgende:
Ach ja, kleurrijk figuur :)

Kan me zeker voorstellen dat mensen die iets minder vaak darts kijken zich er wel mee vermaken
Wil je impliceren dat ik weinig darts kijk? :)
Taglianowoensdag 30 november 2016 @ 12:19
quote:
0s.gif Op woensdag 30 november 2016 12:14 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Wil je impliceren dat ik weinig darts kijk? :)
Nee, want iedereen heeft zijn voorkeuren :)

Ik zie alleen in het reguliere dartstopic wel wat mensen die er wat op uitgekeken zijn, wat je vanzelfsprekend minder zou hebben als je hem twee keer per jaar ziet gooien
hafcfanvrijdag 16 december 2016 @ 17:48
Vanavond gaan we los. Tegenstander nog onbekend, maar het mag geen probleem worden
wimderonvrijdag 16 december 2016 @ 18:28
DRT / [voorspellen] Welke kleur heeft het haar van Peter Wright?

Nog een paar uur om te voorspellen jongens en meisjes!
hafcfanzaterdag 17 december 2016 @ 02:55
Fa waar zijn je posts? Een zeer simpele 3-0 zege op Hendriks. Peter is on fire
wimderondonderdag 5 januari 2017 @ 01:25
Hij was ook aanwezig op het gala van de PDC.

C1XMEOkXgAA5IJW.jpg:large
boriszzaterdag 23 september 2017 @ 21:30
Zeer kleurrijk.

En heeft een prima jaar :).