aiquote:Op zaterdag 26 november 2016 18:00 schreef madam-april het volgende:
Ik heb mijn rechterwijsvinger ontwricht en gebroken dus zit met mijn rechterhand in het gips.. Ik heb twee jonge kinderen en de jongste zit nog in de luiers dus het is allemaal heel erg behelpen op dit moment.
Ik heb een vriend maar die is over dag gewoon werken dus komt de meeste zorg toch gewoon op mij neer.. Ik ben ondertussen gelukkig al redelijk bedreven geworden in het verschonen van luiers met linksquote:Op zaterdag 26 november 2016 18:45 schreef sjippie30 het volgende:
Karr-1 ik had ook gips dat ze weer open geknipt hadden moest na 10 dagen terug komen gipsmeester zei niks en pakte die zaag nou toen kneep ik m ook wel een beetje help wat gebeurt er.
Madam-april ik hoop dat je een vriend o f man heb die j e nog een beetje kan ondersteunen ik kan ook niks best irritant soms maar ja niks aan te doen heb ook 2 kleintjes nog thuis lopen mijn vrouw moet alles doen
Kan me voorstellen dat het echt super irritant is alles met 1 hand ik moet ook wel is hinkelend achter iemand aan rennen da is het echt lastig dat je maar 1 been hebt. Bah nou ik hoop dat ik niet zolang met mijn been in het gips hoef ben het eigelijk wel beetje zat maar moet geduld hebben eerst maandag afwachtenquote:Op zaterdag 26 november 2016 19:10 schreef madam-april het volgende:
[..]
Ik heb een vriend maar die is over dag gewoon werken dus komt de meeste zorg toch gewoon op mij neer.. Ik ben ondertussen gelukkig al redelijk bedreven geworden in het verschonen van luiers met linksmaar het blijft lastig.. Mijn oudste is 3,5 en die helpt me gelukkig ook heel goed
Ze vind het prachtig om 'hulpje' te zijn
. Maar het is wel heel erg klote om steeds zo afhankelijk te zijn van anderen en dat alles zoveel meer moeite en tijd kost.. Maar het is gelukkig maar voor 6weekjes (nog 3 te gaan)
Ik heb een chronische ziekte waardoor ik, zeker tijdens mijn tienerjaren, heel erg veel in het gips heb gezeten. Zo heb ik op mijn 16de een half jaar van mijn lies tot mijn enkel in het gips gezeten omdat ik mijn knie had ontwricht.. Dus ik ben wel wat gewend.. 😅 Maar het blijft lastig en klote, zeker nu met de kinderen is het wel echt heel wat gradaties lastiger..
Lijkt me ook geen pretje om dat kapot te hebben kun je dan wel zitten? Fijn dat het al weer mooi aan het genezen is kunnen ze natuurlijk geen gips om heen doenquote:Op zaterdag 26 november 2016 20:17 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik had mijn zitbeen (die ronde ding bij je kont) kapot.. alleen ik was te eigenwijs en toen het na 5 weken nog steeds ontzettend zeer deed toch maar foto's laten maken..
Bleek dat ie compleet doormidden was maar al mooi aan het genezen
Dit kwam door een val van een houten trap in een bungalowhuis
Hebben ze niet gelijk foto's gemaakt dan? Bij mij eerst foto's en en gelijk ct scan er achter aan moest misschien geopereerd worden gelukkig hoefde dat niet was wel twijfel geval.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:11 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Ik heb als kind een dubbele beenbreuk opgelopen (ski-ongeluk). Vorig jaar ben ik van mijn mountainbike gestuiterd, waarbij ik een breuk in mijn schouder/kop van mijn bovenarm heb opgelopen. Alleen werd dat pas 4,5 maand later ontdekt. Tot die tijd werd gedacht aan een beschadiging van de spieren rond de schouder.
Op de foto's zat alles zo goed op zijn plek dat de breuk werd gemist. Ik heb wel een injectie met ontstekingsremmers gekregen omdat ik twee weken daarna een marathon ging lopen. De pijnklachten gingen echter niet weg en uiteindelijk is er een MRI-scan met contrastmiddel gemaakt waarop de inmiddels genezende breuk wel te zien was.quote:Op zaterdag 26 november 2016 21:15 schreef sjippie30 het volgende:
[..]
Hebben ze niet gelijk foto's gemaakt dan? Bij mij eerst foto's en en gelijk ct scan er achter aan moest misschien geopereerd worden gelukkig hoefde dat niet was wel twijfel geval.
Was best goed heb nu geen gips meer.spieren weer beetje soepel maken wat nog best lastig is omdat mn voet nog dik is. moet nu dus nog 2 weken onbelast zonder gips en daarna mag ik beetje bij beetje gaan belasten. Bot was wel beetje verzakt hopen dat dat geen rare dingen oplevert. over 4 weken terug naar de dokter als het dan met belasten erg zeer doet gaan ze naar een ander behandelplan kijken.quote:Op maandag 28 november 2016 18:11 schreef madam-april het volgende:
Hoe ging het in het ziekenhuis ts?
Bij mij ging het goed, nieuw gips gekregen voor de komende drie weken maar gelukkig hebben ze mijn pols vrij gelaten dus mag ik weer autorijden!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |