Hoezo asociaal?quote:Op donderdag 17 november 2016 20:34 schreef LompeHork het volgende:
Lekker asociaal om de kat van een ander te voeren en in huis te halen.
Waarom negeer je mijn vraag?quote:
Misschien volgt die kat wel een speciaal dieet wat jij nu aan het verpesten bent. Daarnaast zal hij jouw huis uiteindelijk als thuis gaan beschouwen waardoor hij niet meer terug gaat naar de rechtmatige eigenaar.quote:
Ik weet wie de eigenaar is ze wonen 5 meter hier vandaan. De eigenaars zorgen niet goed voor hun kat, dus ik denk echt niet dat er een "speciaal dieet" is. En die kat ben ik niet van plan te houden.quote:Op donderdag 17 november 2016 20:36 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Misschien volgt die kat wel een speciaal dieet wat jij nu aan het verpesten bent. Daarnaast zal hij jouw huis uiteindelijk als thuis gaan beschouwen waardoor hij niet meer terug gaat naar de rechtmatige eigenaar.
Ik ken ook katteneigenaren van 5 meter verderop, geen idee hoe ze voor dat beest zorgen, ik kom er namelijk nooit binnen. Maar jij wel begrijp ik. Is het dan geen idee om ze aan te bieden om de kat te adopteren?quote:Op donderdag 17 november 2016 20:41 schreef GeerttreeG het volgende:
[..]
Ik weet wie de eigenaar is ze wonen 5 meter hier vandaan. De eigenaars zorgen niet goed voor hun kat, dus ik denk echt niet dat er een "speciaal dieet" is
Dat kan, alleen heb ik geen tijd om een kat te houden.quote:Op donderdag 17 november 2016 20:42 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ik ken ook katteneigenaren van 5 meter verderop, geen idee hoe ze voor dat beest zorgen, ik kom er namelijk nooit binnen. Maar jij wel begrijp ik. Is het dan geen idee om ze aan te bieden om de kat te adopteren?
Je hebt anders voldoende tijd om hem te voeren en op schoot te knuffelen, veel meer heeft een kat niet nodig hoor.quote:Op donderdag 17 november 2016 20:44 schreef GeerttreeG het volgende:
[..]
Dat kan, alleen heb ik geen tijd om een kat te houden.
Die kat krijgt andere signalen van jou....quote:Op donderdag 17 november 2016 20:41 schreef GeerttreeG het volgende:
En die kat ben ik niet van plan te houden.
Je bent een egoistquote:Op donderdag 17 november 2016 20:31 schreef GeerttreeG het volgende:
Vandaag liet ik de kat van de overbuurmeisjes binnen (komt elke dag langs voor eten, en is altijd hongerig). Dus nadat ik de kat eten heb gegeven kwam ze lekker bij me op schoot en knuffelde ik de kat. Ik wist dat de kat een bult had op haar rug, en ik wist ook dat het een cysteus abces was (ik had de overbuurmeisjes ook aangegeven dat de kat hier veel last van had en dat het misschien verstandig zou zijn om naar een dierenarts te gaan).
Op een gegeven moment werd de kat enorm pissig en haalde zij naar mij uit. Ik dacht "ah katten doen het vaker als je ze te lang aait". Maar dit was heftig en echt agressief. Ineens zag ik een groenige substantie over mijn hele hand. "Waar kwam dat snottige drap ineens vandaan?" Blijkt het gewoon pus te zijn...![]()
![]()
, want ik zag de kat haar wond likken (precies op de plek waar de cyste zat).
Direct mijn hand onder de kraan, grondig met zeep en sterilium gewassen.
Nog wat sterilium op de kat gegoten en toen de kat weer buiten gezet. Ik zal de overbuurmeisjes maar eens aanraden om antibiotica voor die kat te halen.
Klacht 1,2,3
- Overbuurmeisjes zorgen niet voor hun huisdier
- Kat met cysteus abces wordt genegeerd
- Mijn hand onder de pus
Pus out of a puss...
Wat een domme opmerking.quote:Op donderdag 17 november 2016 21:56 schreef keci_siken het volgende:
Waarom knijp je die cyste niet leeg?
Dit is werk voor dierenartsen.quote:Op donderdag 17 november 2016 22:06 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Waarom? Doen wij ook altijd. Niks aan t handje
Pus kan nog altijd beter het lichaam uit zijn dan erin. Koeien met een grote puswond worden ook opengesneden (sneetje bij de wond dus) om het pus eruit te laten lopen.quote:
Maar dat zegt Keci_siken (of zoiets) dan ook niet.quote:Op donderdag 17 november 2016 22:12 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Dit is werk voor dierenartsen.
TS is slecht bezig, denkt alleen aan zichzelf. Zoals eerder opgemerkt moet je een vreemde kat niet voeren, misschien heeft hij een speciaal dieet.
En dan nog eens vreemd spul in de wond gooien. Wat een malloot zeg.
Ik blijf erbij, dit is werk voor de dierenarts.quote:Op donderdag 17 november 2016 22:14 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Maar dat zegt Keci_siken (of zoiets) dan ook niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |