Het zit hem ook in licenties/keurmerken en subsidies waardoor je aan veel vereisten moet doen.quote:Op zondag 23 oktober 2016 02:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Klopt.
Weer een reden waarom een overheid en bureaucratie slecht is voor iedereen. Het hindert elke vorm van concurrentie.
Achja, zolang het allemaal maar "sociaal" geregeld is maakt het niet uit dat het doel minder snel bereikt wordt.quote:Op zondag 23 oktober 2016 02:51 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Het zit hem ook in licenties/keurmerken en subsidies waardoor je aan veel vereisten moet doen.
Donaties is al jaren niet meer de beste inkomstenbron, zeker niet voor kleinere goede doelen. Winst mogen ze niet maken want een stichting dus bijna iedere vorm van commercie wordt ook de nek omgedraaid.
En zie dan maar inkomsten te genereren.
Fucking bizar. Denk sowieso dat bepaalde kennis meer moet worden gedeeld met de non profit sector. Op gebied van social media, crm systemen etc al dan niet gefaciliteerd door commerciele bedrijven. Het is een zoek het maar uit waardoor kleine organisaties met weinig middelen of teruggang van middelen nog minder kans maken.quote:Op zondag 23 oktober 2016 02:48 schreef Insomnia_ het volgende:
Zag ook dat een graduate van een goede US/UK uni 3x zoveel zou verdienen in een commercieel bedrijf dan in non-profit.
Dus ze zouden gewoon net zo goed hun halve salaris als commercieel CEO naar charity kunnen sturen en nog meer geld overhouden.
En dan raar kijken dat er weinig talent in die sector zit.
Ik denk dat het probleem ook deels ligt aan de wildgroei aan goede doelen en het feit dat sommige doelen wereldwijd zijn en dus niet gebonden is aan een land. Er is ook nauwelijks echt overzicht over goede doelen of uberhaupt duidelijkheid wat het verschil is tussen het een en het ander. Ik zou zonder me in te lezen niet weten wat greenpeace greenpeace maakt en wwf het wwf. Om maar iets te noemen. Plus dat ieder goede doel om aandacht vraagt waardoor mensen afgestompt 'nee bedankt' zeggen.quote:Op zondag 23 oktober 2016 02:54 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Achja, zolang het allemaal maar "sociaal" geregeld is maakt het niet uit dat het doel minder snel bereikt wordt.
Wat is de westerse gedachtengang over de welfare state toch walgelijk.
Geeft nietquote:Op zondag 23 oktober 2016 02:55 schreef Insomnia_ het volgende:
Kon de nederlandse vertaling van welfare staat zo 1, 2 3 niet bedenken.
Ik heb al 2 keer voor een non profit gewerkt of nu ja, vrijwillig. En dan niet leden zoeken maar hielp bij kleine projecten. Het is best leuk en werk waaruit ik ook voldoening zou kunnen krijgen.quote:Op zondag 23 oktober 2016 03:02 schreef Insomnia_ het volgende:
Het wordt tijd dat wij de nonprofit sector in gaan flips.
Balen zeg.quote:Op zondag 23 oktober 2016 12:02 schreef Ajacied422 het volgende:
Bijna gestorven aan de ranzige geur van een scheet.
Had meer dan terecht geweest.quote:
quote:Op zondag 23 oktober 2016 16:37 schreef Insomnia_ het volgende:
Het is onwaarschijnlijk ja. Stijn voorspelt het een keer goed
Alleen afgekeken van mij helaasquote:Op zondag 23 oktober 2016 16:37 schreef Insomnia_ het volgende:
Het is onwaarschijnlijk ja. Stijn voorspelt het een keer goed
Ieder 0.025 btc?quote:
doe ook niet mee als je geen prijzen wil.quote:Op zondag 23 oktober 2016 16:40 schreef Ajacied422 het volgende:
Nwah ik hoef de prijs niet hoor. Fokkie mag mijn deel.
Ik heb er nog geen. Even aanmakenquote:Op zondag 23 oktober 2016 16:42 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
stijn hoeft niet
gooi maar een adres
gedoequote:Op zondag 23 oktober 2016 16:47 schreef Fok-it het volgende:
Al mag je de prijs ook in euro's geven hoor
Wat boeit je dat.quote:Op zondag 23 oktober 2016 16:41 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
doe ook niet mee als je geen prijzen wil.
Wat is beste site om wallet aan te maken?quote:
GGMM en timmmmm hadden een 50 euro weddenschapquote:Op zondag 23 oktober 2016 16:49 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
We moeten in FOK! af van de slappe weddenschappen
Geen idee, gebruik geen online walletquote:Op zondag 23 oktober 2016 16:49 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Wat is beste site om wallet aan te maken?
Zo zie ik het graag.quote:Op zondag 23 oktober 2016 16:49 schreef Fylax het volgende:
[..]
GGMM en timmmmm hadden een 50 euro weddenschap
Wattan?quote:Op zondag 23 oktober 2016 16:50 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Geen idee, gebruik geen online wallet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |