Daar heb ik ook altijd schrik voorquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 19:53 schreef Soof-87 het volgende:
Hier is de kleine man zo goed te pas!! Wakker is hij lekker vrolijk en alert en tussendoor goed en flink slapen.
Hopen dat hij z'n slaapjes niet allemaal verbruikt heeft voor vandaag en vannacht
Fijn Twinkle!!quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:04 schreef Twinkle20 het volgende:
Hersenvliesontsteking is uitgesloten![]()
het blijkt een of ander lullig virus te zijn wat haar lichaam toch echt zelf moet oplossen. Antibiotica is acuut gestopt want dat heeft dus geen functie meer. Totdat ze fit is blijft ze hier in het zkh. Ik wacht even tot ze weer lekker slaapt (nadat ze mij en haarzelf net heeft ondergekotst) en dan naar huis, zodat we weer kunnen wisselen van de wacht.
We zullen zienquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:04 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Daar heb ik ook altijd schrik voor.. maar tot nog toe ging het 's nachts ook goed
Zo loop ik nog steeds achter de kinderwagen en dan alleen maar naar haar kijken en de omgeving vergetenquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:09 schreef Soof-87 het volgende:
[..]
We zullen zien
@Quoi: Ja lekker naar het winkelcentrum en een harinkje gehapt met m'n vriend. Je moest me eens zien lopen zo achter de kinderwagen. Echt een trotse mama!M. sliep twee uur door in de wagen. Dat gewiebel vindt hij heerlijk.
Antivirus software updaten misschien?quote:
Nog nooit gehad?quote:Op zondag 9 oktober 2016 01:30 schreef Soof-87 het volgende:
En een whiskyparty? Te leuk!Ik ga volgende week m'n eerste droge wijn drinken. Ben benieuwd.
Nee. Word je daar niet onwijs slecht van?quote:Op zondag 9 oktober 2016 01:37 schreef Unihipili het volgende:
[..]
Antivirus software updaten misschien?
[..]
Nog nooit gehad?
Dat is nog niks, mijn man heeft de man-fluquote:Op zondag 9 oktober 2016 06:36 schreef Xanteh het volgende:
Zozo, Barcelona nog wel, lekker hoor.
Beterschap met de kleine Twinkle!
Hier twee hoestende kinderen. F is net een zeehondje sinds vanmorgen en zijn zus hoest al twee weken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |