Hoezo moeten Chinese webwinkels dan volgens jou goede aanbiedingen speciaal voor Fok! maken? Ze hebben toch immers al hun aanbiedingen? Of vraag je de MediaMarkt ook voor aanbiedingen exclusief voor Fok!?
Ik ben hier lange tijd niet actief geweest, maar het valt mij op dat dit subforum blijkbaar zeer inactief was. Een jaar geleden vlogen de reacties je om de oren, nu zie je in de populairste topic's hooguit een paar reacties per dag.
Dus ja plaats je dan eens in de schoenen van die Chinese webwinkels? Het kost immers tijd en geld om op sociale mediasites je onderneming te promoten, al is het maar omdat je er een mannetje op moet zetten?
Wellicht dus iets om over na te denken, want ik denk dat ze meer bereik hebben als ze wat geld in gesponsorde Facebook posts gooien dan op Fok! Want dan bereiken ze ook mensen die niet actief op een forum zijn, Facebook weet ja alles over zijn gebruikers

En ons bereiken ze ook wel hoor, krijg op Facebook geregeld gesponsorde posts van deze Chinese webwinkels te zien