 
		 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Hoi nooit gespeeld. Kutspel zeg.quote:Op maandag 3 oktober 2016 23:01 schreef SecretPret het volgende:
Deel je ervaringen hier.
Als je het spel nog nooit hebt gespeel
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Iq onder de 80?quote:
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ach, toch nog een mooie score.quote:Op maandag 3 oktober 2016 23:21 schreef Moira. het volgende:
Hmm hij disconnect me telkens. Had net iets van 5800 punten ofzo en zag mezelf net ergens in de top 10 staan (8e ofzo), maar kreeg geen score te zien naderhand.
Vind 't een beetje saai eigk
 
			 
			
			
			Ik zat volgens mij net op de kaart op een heel leeg stuk, dus kon zo alles pakken zonder iemand tegen te komenquote:

 
											 
			 
			
			
			Ik weet niet wat mijn record was, maar ik weet wel dat ik ooit 1e stond voor circa 2 minutenquote:Op maandag 3 oktober 2016 23:23 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik zat volgens mij net op de kaart op een heel leeg stuk, dus kon zo alles pakken zonder iemand tegen te komen
Voor hij me disconnectte dan
 
			 
			
			
			netjesquote:Op maandag 3 oktober 2016 23:53 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Ik weet niet wat mijn record was, maar ik weet wel dat ik ooit 1e stond voor circa 2 minuten
 
											 
			 
			
			
			 Je kan dus op elk willekeurig moment zomaar gedood worden door iemand die tegen je vakje aan gaat? Dat valt toch niet te voorkomen?
 Je kan dus op elk willekeurig moment zomaar gedood worden door iemand die tegen je vakje aan gaat? Dat valt toch niet te voorkomen? 
			 
			
			
			Niet tegen je vakje. Als jij buiten de grenzen van je landje gaat ben je kwetsbaar. Dus die ene blokjes die vooropzit en de achtervolgelingen kunnen worden aangevallen waardoor je doodgaat. Als je een stukje er bij hebt en je zit weer in je eigen land, dan ben je niet meer kwetsbaar.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:49 schreef Kaas- het volgende:
Ik snap het eerlijk gezegd niet helemaal.Je kan dus op elk willekeurig moment zomaar gedood worden door iemand die tegen je vakje aan gaat? Dat valt toch niet te voorkomen?
Sowieso lijkt het een beetje saai vergeleken met de slangetjes (slither).
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			jajaquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 16:28 schreef SecretPret het volgende:
na de screenshot kwam ik nog tot 12000
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Ik meen het.quote:
 
			 
			
			
			 
 
 
											 
			 
			
			
			Netjesquote:Op vrijdag 4 november 2016 17:56 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik speel dit spel elke dag wel, vooral leuk om mensen te pesten
Heb 1x in de 49.000 gezeten heb dit ook opgenomen
Regelmatig sta ik eerste, vaak genoeg de 20.000 uitschieters naar 30.000
 
											 
			 
			
			
			Zeker echt verder dan de 35k kom ik momenteel niet, sinds de nieuwe update is het best drama geworden wat betreft het killen. Bij een kill heeft die persoon 1 seconden extra tijd waardoor je met pech jou lijn wordt geraakt ook al heb je diegene geraakt.quote:
 
  dus veel kills maken helpt ook heel goed
 dus veel kills maken helpt ook heel goed  
											 
			 
			
			
			 Heb 't maar een paar keer gespeeld en vond 't een beetje saai worden
 Heb 't maar een paar keer gespeeld en vond 't een beetje saai worden  
											|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |