abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_7233344
quote:
Op maandag 9 december 2002 21:20 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Ik heb al ruim 3 jaar geen TV meer . De laatste keer dat ik serieus (via een videorecorder als tuner aan een beamer) iets heb gevolgd is met de aanslagen in de VS geweest. Verder hooguit wanneer ik ergens op bezoek ben waar de TV aanstaat.


Wauw

Als je er ook over nadenkt heeft het helemaal geen toegevoegde waarde in je leven een tv. Het is gewoon een gewoonte om dat ding aan te flippen en ernaar te kijken.

Daarom was ik ook wel nieuwsgierig hoe ik (en medefokkers) het zouden ervaren als dit patroon doorbroken wordt. Welke activiteiten komen ervoor in de plaats en krijgen we het gevoel alsof we iets missen.

Maar is er bij jou vanuit geloofsoverwegingen of andere motieven geen tv in huis?

pi_7235303
quote:
Op maandag 9 december 2002 21:28 schreef Navelpluisje het volgende:
Maar is er bij jou vanuit geloofsoverwegingen of andere motieven geen tv in huis?
De TV die ik had begaf het op een gegeven moment. Ik bedacht me toen dat ik eigenlijk verdomd weinig dingen echt keek, op journaals na. En om aan je nieuws te komen voldoet een internetverbinding en een krant eigenlijk uitstekend.

Gevolg: Ik heb gewoon nooit een nieuwe TV gekocht. En ik kan niet zeggen dat ik dat ding mis.

Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  dinsdag 10 december 2002 @ 14:20:02 #53
39905 williehewes
Between Goth and Flowerchild
pi_7244986
Een grote overwinning voor de anti-TV lobby! (bij mij thuis dan, hè?) We hebben NIET bij de TV gegeten, maar aan de tafel! Woepee!

Het is best moeilijk eigenlijk, om geen TV te kijken als andere gezinsleden het wel doen. Heb in een hoekje creatief zitten doen (december he?) terwijl zus en mam Prince of Thieves keken. Ik kon hem al, dus wist aan het geluid precies wat er gebeurde. "Because it's dull you idiot, it'll hurt more!" hihi.

Wist je trouwens dat de sheriff van Nottingham in Prince of Thieves ook Sneep speelt in Harry Potter? Ja ja, had ik ontdekt, en dat zonder naar de televisie te kijken!

Zo, al met al had de TV toch nog een aardig grote rol in mijn avond, al heb ik er strikt gezien niet naar gekeken. Later als ik groot ben neem ik lekker geen TV. (Behalve als beeldscherm voor de PS dan, natuurlijk.)

Dus: dag één: Geen TV gezien, wel gehoord. Positieve ervaring, wel. Hoest bij jullie gegaan?

Chestwounds suck
pi_7252100
Nog steeds tv-loos. Gaat eigenlijk vrij makkelijk. Ik ben vandaag alleen thuis, dus ik zal me vnl. tot Fok moeten wenden ben ik bang

Ik merk wel dat ik de dingen die gedaan moeten worden eerder doe. Afwassen, hond uitlaten, opruimen. Dit zijn eigenlijk alleen nog maar voordelen

quote:
Op dinsdag 10 december 2002 14:20 schreef williehewes het volgende:
Een grote overwinning voor de anti-TV lobby! (bij mij thuis dan, hè?) We hebben NIET bij de TV gegeten, maar aan de tafel! Woepee!
Fok krijgt steeds meer invloed in Nederland Hoe beviel je familie het eten zonder tv?
quote:
Wist je trouwens dat de sheriff van Nottingham in Prince of Thieves ook Sneep speelt in Harry Potter? Ja ja, had ik ontdekt, en dat zonder naar de televisie te kijken!
Weer wat geleerd.

* Navelpluisje voelt zich tv-loos nog steeds mens

pi_7256793
Ik ben het helemaal vergeten!! Count mij dus maar weer uit..

Gister heelniet-goed zonder erbij na te denken Ally McBeal gekeken, net zoals vandaag.. en de Gilmore Girls, is in totaal 3 uur ofzo!!

STOM!!!

Daaag!
pi_7256844
hmm wanneer begint het?

tv-loze maand zou voor mij nog een eitje zijn
pc-loze week is andere koek

pi_7256856
ow, vandaag begonnen?
ik heb perongeluk 1 minuut tv gezien...
is dat erg?
pi_7256885
Altijd minder erg dan mijn serie-verslaving..
Daaag!
pi_7257906
Ik heb al 36 uur geen TV meer gekeken.....
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_7266331
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 22:23 schreef Noenoe het volgende:
Ik ben het helemaal vergeten!! Count mij dus maar weer uit..

Gister heelniet-goed zonder erbij na te denken Ally McBeal gekeken, net zoals vandaag.. en de Gilmore Girls, is in totaal 3 uur ofzo!!

STOM!!!


Jammer. Misschien een keer in de herkansing.
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 22:26 schreef ZixS het volgende:
ow, vandaag begonnen?
ik heb perongeluk 1 minuut tv gezien...
is dat erg?
Het is eigenlijk maandag begonnen Maar je kunt gewoon met ons de week afmaken
quote:
Op dinsdag 10 december 2002 23:04 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb al 36 uur geen TV meer gekeken.....
En hoe bevalt het? Tot nog toe vind ik het wel meevallen. Ik merk wel dat ik me beter kan concentreren, maar dat kan ook gewoon toeval zijn.
  woensdag 11 december 2002 @ 13:21:31 #61
39905 williehewes
Between Goth and Flowerchild
pi_7267476
Haha! Weer een dag. De fam blijkt soms heel wat te bespreken hebben als de TV niet aanstaat. Vrij lang nagetafelt. Best gezellig eigenlijk, beetje over de bijbel gehad enzo... (dit is geen standaard onderwerp, we zijn niet zo gelovig)

Als je stopt met TV kijken krijg je ineens veel meer tijd. Ik mis het echt niet, ik keek niet eens echt ergens naar. Alleen Allie McBeal, en dat vind ik eigenlijk niet eens echt leuk. En farscape, maar das maar een keer in de week. Verder hang ik eigenlijk alleen maar voor de TV om 'even een rondje te zappen'. We hebben zoveel zenders dat tegen de tijd dat het rondje om is er al weer wat anders op TV kan zijn. En zo kun je blijven zitten.

Wat een tijdverspilling eigenlijk! Ik geloof dat ik de TV-loosheid maar in zijn algemeenheid in ga voeren. Niet zo heel streng, maar in ieder geval niet kijken in de hoop dat er misschien iets komt.

Hoe dan ook, vandaag vlieg ik naar mijn vriendje in Wales. Yay! Ben erg happy. En hij heeft geeneens TV. Wel dvd. Telt dat eigenlijk ook?

Chestwounds suck
  vrijdag 13 december 2002 @ 13:14:00 #62
39905 williehewes
Between Goth and Flowerchild
pi_7311506
Wat is er? hebben jullie het opgegeven?
Chestwounds suck
pi_7312077
* Schorpioen heeft al bijna 2 jaar geen tv meer

En het bevalt prima! Heel af en toe kijk ik nog wel eens op mijn computer of via inet maar er gaan vaak weken voorbij dat ik geen tv zie. Je houdt een tijd over! De tijd dat je normaal hersenloos zit te zappen is toch grotendeels verloren tijd.
Enige nadeel is dat je niet mee kan lullen met de tv gesprekken op het werk enzo. Maar die gaan toch nooit ergens over.

Unox, the worst operating system.
  vrijdag 13 december 2002 @ 14:38:20 #64
24184 speedfreakssj
Bryan Adams- Run to you :9~
pi_7313372
kijk eik alleen op vrijag en zaterdag.
pi_7320860
keihard mislukt... dinsdag 2 uur tv gekeken, woensdag 1 film gekeken en vandaag ook 2 uur tv gekeken.

Sue me.

now get busy! am i paranoid? YES you're paranoid!
  vrijdag 13 december 2002 @ 21:20:32 #66
19431 Dwan
Likken als lassie
pi_7321704
weekje geen tv zal nog wel lukken maar een week geen internet, whaaaaaaaaaaaa.

Ik zal mijn avonden gewoon naast het internet in de kroeg moeten door brengen heheheh wat een ramp.

Gelukkig ben ik nog niet zo verslaafd dat ik naar een internet cafe ga want daar vind ik geen fluit aan.

Dwannie is like god is rubbing your tummy
  vrijdag 13 december 2002 @ 23:14:57 #67
12750 Hrun
Special Obedience
pi_7323997
ik heb al zeker 6 maanden geen tv meer gekeken....

dus ik heb/doe ook automagisch mee denk ik.

Anything that contributes to depopulating earth, is good.
pi_7421183
quote:
Op vrijdag 13 december 2002 20:27 schreef MrWilliams het volgende:
keihard mislukt... dinsdag 2 uur tv gekeken, woensdag 1 film gekeken en vandaag ook 2 uur tv gekeken.

Sue me.


Ja, topickick.

En een sidenote:
Kijk.. Dat je zelf een film in je videorecorder of DVD-speler ramt en die film gaat kijken telt *wat mij betreft* niet mee. Dat is namelijk in mijn ogen geen onderdeel van het "ik pleur die TV aan, zak neer op de bank en zap een paar uur rond"-idee. Een film willen kijken is een bewuste keuze. En corrigeer me gerust als ik het mis heb, maar waar het de topicstarter volgens mij vooral om ging is juist het 'gewoontegedrag'.

Dus de gewoonte van de TV aanzetten en er voor gaan hangen, rondzappend tot je iets tegenkomt wat je bezig kan houden. En niet het bewust zeggen 'ik wil dat-en-dat zien', expliciet dat kijken en daarna de TV weer uitzetten.

De uitdaging ligt niet in het helemaal niets kijken, de uitdaging ligt in het bewust kijken. Of je een film nou in de bioscoop gaat kijken, je de video/DVD huurt en hem op je fantastische home-theater installatie kijkt, of dat je hem kijkt omdat die film op NL1,2,3, BBC, BRT of weet ik veel wat wordt uitgezonden is niet het punt. Je kijkt die film omdat je hem wilt kijken, niet omdat je hem toevallig tijdens je gezap tegenkomt.

Dus: Eerst beslissen te kijken, dan TV aan en kijken, en na het programma wat je wilde kijken de TV weer uit. En of dat nou een film op TV is of een video/DVD die je gekocht, gehuurd, geleend of eerder opgenomen hebt is niet het punt.

(en nogmaals, Als ik het mis heb, laat het me gerust weten, maar ik denk dat dat het idee is wat de topicstarter bedoelde.)

Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_7421196
ding staat al een maand uit. Geen tijd voor tv.
pi_7421206
*mee doet
Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
pi_7421897
Ik doe helaas niet mee

Ik wacht nog op mijn Cistron Maxx abbo en zolang dat nog niet is kan ik niet weggehaald worden van mijn schotel.

...
  donderdag 19 december 2002 @ 10:48:25 #72
20553 Elegy
Les armes du temps
pi_7423047
Ik zit al ruim vier en een halve maand zonder tv

Telt het kijken van films op je pc ook mee

"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
pi_7423753
De kabel mag er rustig uit maar mijn dvd speler blijft aangesloten moet natuurlijk wel een filmpje kunnen kijken
pi_7481316
Ik ben dit topic eik helemaal vergeten Was ook erg druk

Maar goed persoonlijk is mij die tv-loze week goed bevallen. Ik moet toegeven dat ik de zaterdag en zondag twee films heb gekeken, maar goed dat moet kunnen Ik heb zelf erg veel tijd gevuld met lezen en schoolwerk.

In het begin werd ik wel gek van de stille kamers. Normaal heb ik namelijk de tv als achtergrondgeluid aanstaan. Met een cd kom je ver maar dat is toch anders. Maar na 3 dagen gaat dat zelfs wennen. Ik kan het iedereen eigenlijk aanraden, je merkt dart je heel veel tijd nutteloos besteedt

quote:
Op vrijdag 13 december 2002 13:14 schreef williehewes het volgende:
Wat is er? hebben jullie het opgegeven?
Ik ben het topic vergeten
quote:
Op vrijdag 13 december 2002 20:27 schreef MrWilliams het volgende:
keihard mislukt... dinsdag 2 uur tv gekeken, woensdag 1 film gekeken en vandaag ook 2 uur tv gekeken.

Sue me.


Je zal van mijn advocaten horen
quote:
Op donderdag 19 december 2002 03:40 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Ja, topickick.

...

(en nogmaals, Als ik het mis heb, laat het me gerust weten, maar ik denk dat dat het idee is wat de topicstarter bedoelde.)


Je hebt helemaal gelijk Het tv-kijken was voor mij iig een slechte gewoonte geworden als roken. Echt plezier kon ik er ook niet meer aan beleven. Met bewust kijken houdt je meer tijd over en beleef je ook nog eens meer plezier aan het kijken.
  zondag 22 december 2002 @ 16:32:09 #75
23170 WebForce
Kijk mij nou!
pi_7481322
quote:
Op woensdag 4 december 2002 01:18 schreef macabre het volgende:
ik kijk al ruim een jaar geen tv meer

alles wat ik wil zien staat op het internet


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')