Ohh. nee dit heeft gewoon met die businessopleiding die ik op de havo doe te maken, en dan lopen we 8 weken lang 1 dag mee op de HAN. Vind t eigenlijk wel lame, we krijgen daar maar 1 vak en als je dat haalt kun je vrijstelling krijgen voor dat vak als je echt naar HAN gaat. Maar dat vak zit bij studies die ik sowieso niet ga kiezen, dus ik zit er eigenlijk voor niks.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:31 schreef Fok-it het volgende: [..] Oh lol. Je hebt namelijk ook van die jaren op het hbo voor als je nog niet weet wat je wilt doen. Dan krijg je volgens mij van alles wat een heel jaar lang en kan je daarna kiezen welke studie je start
Wat wil je gaan studeren?quote:Op donderdag 29 september 2016 01:33 schreef Fylax het volgende:
Het bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
Ohh. nee dit heeft gewoon met die businessopleiding die ik op de havo doe te maken, en dan lopen we 8 weken lang 1 dag mee op de HAN. Vind t eigenlijk wel lame, we krijgen daar maar 1 vak en als je dat haalt kun je vrijstelling krijgen voor dat vak als je echt naar HAN gaat. Maar dat vak zit bij studies die ik sowieso niet ga kiezen, dus ik zit er eigenlijk voor niks.
Ah jaquote:Op donderdag 29 september 2016 01:33 schreef Fylax het volgende:
Het bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
Ohh. nee dit heeft gewoon met die businessopleiding die ik op de havo doe te maken, en dan lopen we 8 weken lang 1 dag mee op de HAN. Vind t eigenlijk wel lame, we krijgen daar maar 1 vak en als je dat haalt kun je vrijstelling krijgen voor dat vak als je echt naar HAN gaat. Maar dat vak zit bij studies die ik sowieso niet ga kiezen, dus ik zit er eigenlijk voor niks.
Ik dacht eerst aan journalistiek, maar je hebt daar loting en er zijn te weinig banen, dus dat wordt 'm niet.quote:
Zou kunnen heb nu niets meer met ICT thoquote:Op donderdag 29 september 2016 01:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ah ja
Weet je al wel wat je wel wil doen op hbo dan? ICT zei je toch keer?
Waar je zin in hebtquote:Op donderdag 29 september 2016 01:35 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik dacht eerst aan journalistiek, maar je hebt daar loting en er zijn te weinig banen, dus dat wordt 'm niet.
Dus het wordt waarschijnlijk iets in financiële economie. Accountancy ofzo
Jij hebt echt een rapist hoofd.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:33 schreef Fok-it het volgende:
Iedereen weet m`n voornaam wel hoor, dus ja. Dit is een harde diss dan ofzo?
Journalistiek is wel leuke richting thoughquote:
Okayquote:Op donderdag 29 september 2016 01:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jij hebt echt een rapist hoofd.
Ja precies. Maar er zijn zoveel journalistiekstudenten en zo weinig (vaste) banen, dat ik bang ben dat ik dan voor niets heb gestudeerd.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Journalistiek is wel leuke richting though
Bij het beroep Accountant denk ik meteen aan zelfmoord.quote:
Dat wel ja, maar ik doelde op zijn laatste keuze.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Journalistiek is wel leuke richting though
Echt een richting waarvan je van te voren eigenlijk al moet weten dat je talent genoeg hebt om je te onderscheiden. Als je het gewoon maar een leike opleiding lijkt moet je het niet doen want dan val je gewoon in de grote bak met studentjesquote:Op donderdag 29 september 2016 01:37 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja precies. Maar er zijn zoveel journalistiekstudenten en zo weinig (vaste) banen, dat ik bang ben dat ik dan voor niets heb gestudeerd.
Hoe zie jij eruit dan?quote:Op donderdag 29 september 2016 01:36 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jij hebt echt een rapist hoofd.
Jij zou een erg geloofwaardige kandidaat zijn voor ''Ik heb het nog nooit gedaan''quote:
En sowieso heb je concurrentie van Deezertje, dus kan je beter maar meteen opgeven.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Echt een richting waarvan je van te voren eigenlijk al moet weten dat je talent genoeg hebt om je te onderscheiden. Als je het gewoon maar een leike opleiding lijkt moet je het niet doen want dan val je gewoon in de grote bak met studentjes
Ik vind dat wel leuk. vind het echt prachtig om bij m&o resultatenrekening en liquiditeitsbegroting op te zetten enzo. Heb vandaag ook weer een 9+ gehaald ervoorquote:Op donderdag 29 september 2016 01:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij het beroep Accountant denk ik meteen aan zelfmoord.
Wat lijkt me dat intens saai zeg. Dan is journalistiek wel leuker.
Ik neem het mee naar achter, dankjequote:Op donderdag 29 september 2016 01:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jij zou een erg geloofwaardige kandidaat zijn voor ''Ik heb het nog nooit gedaan''
Ja klopt.. dus dat wordt m helaas nietquote:Op donderdag 29 september 2016 01:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Echt een richting waarvan je van te voren eigenlijk al moet weten dat je talent genoeg hebt om je te onderscheiden. Als je het gewoon maar een leike opleiding lijkt moet je het niet doen want dan val je gewoon in de grote bak met studentjes
Bij de jostiband zou je ook niet opvallen.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik neem het mee naar achter, dankje
Als je schrijven leuk vind en je denkt dat je er talent voor hebt kan je ook nog aan iets als Creative Writing denken, maar ook daar moet je dan echt talent gvoor hebbenquote:Op donderdag 29 september 2016 01:39 schreef Fylax het volgende:
ik blijf artikeltjes schrijven wel als hobby doen ofzo
Geen idee wat dat isquote:Op donderdag 29 september 2016 01:40 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je schrijven leuk vind en je denkt dat je er talent voor hebt kan je ook nog aan iets als Creative Writing denken, maar ook daar moet je dan echt talent gvoor hebbenGeloof dat je met een portfolio moet komen dan net als filmacademie
Maar reageer eens op JR. die is geloof ik erg nieuwsgierig naar hoe jij eruit zietquote:Op donderdag 29 september 2016 01:39 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Bij de jostiband zou je ook niet opvallen.
`Nja ieder zijn ding natuurlijkquote:Op donderdag 29 september 2016 01:38 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik vind dat wel leuk. vind het echt prachtig om bij m&o resultatenrekening en liquiditeitsbegroting op te zetten enzo. Heb vandaag ook weer een 9+ gehaald ervoor
Ik moest de halve klas bijles gaan geven omdat ik de enige was die t snaptequote:Op donderdag 29 september 2016 01:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
`Nja ieder zijn ding natuurlijk
Cursusje doen kan altijd denk ik.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:40 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als je schrijven leuk vind en je denkt dat je er talent voor hebt kan je ook nog aan iets als Creative Writing denken, maar ook daar moet je dan echt talent gvoor hebbenGeloof dat je met een portfolio moet komen dan net als filmacademie
Ik heb nooit M&O gehad, maar economie was mijn enige onvoldoende op mijn eindexamen. Snapte daar echt niks van, en vond het ook gewoon totaal niet interessant.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:41 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ik moest de halve klas bijles gaan geven omdat ik de enige was die t snapte
Creatief Schrijvenquote:
Dit is Creative Writing bij ArtEZ: Enige voltijd hbo-studie voor het schrijven én presenteren van proza, drama, poëzie, documentaire en literaire non-fictie. Brede oriëntatie op het moderne auteurschap. Jaarlijkse presentatie van eigen werk op literaire festivals.quote:
Sta voor economie een 8, vind t wel minder dan m&o ja (sta 9 voor m&o)quote:Op donderdag 29 september 2016 01:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik heb nooit M&O gehad, maar economie was mijn enige onvoldoende op mijn eindexamen. Snapte daar echt niks van, en vond het ook gewoon totaal niet interessant.
Ik denk dat het bij mij maar bij een bijna-gewonnen kerstverhalenwedstrijd van fok blijftquote:Op donderdag 29 september 2016 01:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Cursusje doen kan altijd denk ik.
Misschien moet ik dat ook maar eens doen voor schrijven.
Ah tof. Ik vind verhalen schrijven ook wel leuk ja, doe ik al heel lang. Maar heb geen talent..quote:Op donderdag 29 september 2016 01:42 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dit is Creative Writing bij ArtEZ: Enige voltijd hbo-studie voor het schrijven én presenteren van proza, drama, poëzie, documentaire en literaire non-fictie. Brede oriëntatie op het moderne auteurschap. Jaarlijkse presentatie van eigen werk op literaire festivals.
Moet hij maar aan je moeder vragen wanneer het zijn wekelijkse beurt is.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:40 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar reageer eens op JR. die is geloof ik erg nieuwsgierig naar hoe jij eruit ziet
Wiskunde A was ik best goed in. Wiskunde B is voor mij hopeloos, dat vind ik gewoon mensonterend saai. Net als natuur- en scheikunde. Of gewoon alle vakken op de middelbare school zoals ze werden gegeven.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:42 schreef Fylax het volgende:
[..]
Sta voor economie een 8, vind t wel minder dan m&o ja (sta 9 voor m&o)
Wiskunde vind ik echt supertyfusbahger
Ik vind het echt jammer dat ik totaal niet leuk kan schrijven, want ik heb best de ideeën voor leuke verhalen.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik denk dat het bij mij maar bij een bijna-gewonnen kerstverhalenwedstrijd van fok blijft
heb alleen WisA, vind t echt lastig. maar ik doe er ook geen moeite voor kan echt niet opletten bij deze docentquote:Op donderdag 29 september 2016 01:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wiskunde A was ik best goed in. Wiskunde B is voor mij hopeloos, dat vind ik gewoon mensonterend saai. Net als natuur- en scheikunde. Of gewoon alle vakken op de middelbare school zoals ze werden gegeven.
Ligt heel erg aan de docent ja. In mijn eindexamenjaar had ik echt een goede leraar waar je iets aan had en ineens haalde ik allemaal negens en achten voor dat vak. Waar wiskunde jaren ervoor altijd een "standaard onvoldoende"-vak was.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:45 schreef Fylax het volgende:
[..]
heb alleen WisA, vind t echt lastig. maar ik doe er ook geen moeite voor kan echt niet opletten bij deze docent
Ja, daarom dat velen ook meerdere studies volgen in hun leven, dan wel af of niet afgerondquote:Op donderdag 29 september 2016 01:46 schreef Fylax het volgende:
Mja t is echt lastig een opleiding te kiezsn
Ik heb nog nooit iets van je gelezen dus geen ideequote:Op donderdag 29 september 2016 01:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind het echt jammer dat ik totaal niet leuk kan schrijven, want ik heb best de ideeën voor leuke verhalen.
Was bij mij ook op vmbo-t. eerste 3 jaar gemiddeld een 4 of 5. Toen kreeg ik in het vierde jaar een andere docent en die was superchill, haalde opeens vier keer een 9 achter elkaar.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ligt heel erg aan de docent ja. In mijn eindexamenjaar had ik echt een goede leraar waar je iets aan had en ineens haalde ik allemaal negens en achten voor dat vak. Waar wiskunde jaren ervoor altijd een "standaard onvoldoende"-vak was.
Ja iddquote:Op donderdag 29 september 2016 01:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, daarom dat velen ook meerdere studies volgen in hun leven, dan wel af of niet afgerond
vroeger wel veel gelezenquote:Op donderdag 29 september 2016 01:47 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hebben jullie ook Suske En Wiskes thuis?
Ik had vroeger een all time favoriet album.quote:
niceequote:Op donderdag 29 september 2016 01:49 schreef Fok-it het volgende:
Als ik universiteit had kunnen doen zou ik Film & Literatuurwetenschappen willen studeren denk ik
en dan werkloosquote:Op donderdag 29 september 2016 01:49 schreef Fok-it het volgende:
Als ik universiteit had kunnen doen zou ik Film & Literatuurwetenschappen willen studeren denk ik
Ja, je zal er wel geen kut mee kunnen doen maar boeiendquote:
Ja, ben je ook met relevante opleidingenquote:
Ja okequote:Op donderdag 29 september 2016 01:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, je zal er wel geen kut mee kunnen doen maar boeiend
Ik vind de schrijfstijl van mijn posts hier en op whatsapp ofzo al vaak niet lekker lopenquote:Op donderdag 29 september 2016 01:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit iets van je gelezen dus geen idee
Docenten zijn veel te bepalend.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:47 schreef Fylax het volgende:
[..]
Was bij mij ook op vmbo-t. eerste 3 jaar gemiddeld een 4 of 5. Toen kreeg ik in het vierde jaar een andere docent en die was superchill, haalde opeens vier keer een 9 achter elkaar.
En nu heb ik weer een kutdocent
jupquote:Op donderdag 29 september 2016 01:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de schrijfstijl van mijn posts hier en op whatsapp ofzo al vaak niet lekker lopen
[..]
Docenten zijn veel te bepalend.
Niet iedereen komt er na zijn studie achter arbeidsongeschikt te zijnquote:Op donderdag 29 september 2016 01:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, ben je ook met relevante opleidingen
Een hele opleiding lijkt mij wat teveel, maar zou het best in een cursus willen leren.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:49 schreef Fok-it het volgende:
Als ik universiteit had kunnen doen zou ik Film & Literatuurwetenschappen willen studeren denk ik
Maar vertel nou eens aan iedereen wat jij uitvoert elke dag? Ipv hier beetje quasi-provocerend te posten, leuk hoor. Maarre.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:55 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Niet iedereen komt er na zijn studie achter arbeidsongeschikt te zijn
Heb je wat op je computer staan?quote:Op donderdag 29 september 2016 01:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind de schrijfstijl van mijn posts hier en op whatsapp ofzo al vaak niet lekker lopen
[..]
Docenten zijn veel te bepalend.
Ik ben pas op vakantie geweest naar een hotel in Luxemburg.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:56 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar vertel nou eens aan iedereen wat jij uitvoert elke dag? Ipv hier beetje quasi-provocerend te posten, leuk hoor. Maarre.
quote:Op donderdag 29 september 2016 01:58 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik ben pas op vakantie geweest naar een hotel in Luxemburg.
Daarna heb ik in België goedkoop Overwatch gekocht en dat speel ik nu heel veel met mijn zwager.
Spangas was alleen leuk met de eerste generatie helaas.quote:Op donderdag 29 september 2016 01:58 schreef Fok-it het volgende:
Fijn Mikey.
Gelukkig kan je je tot je 65ste vermaken met je spelletjes en Spangas kijken.
Neuh ik weet nooit hoe te beginnenquote:Op donderdag 29 september 2016 01:56 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Heb je wat op je computer staan?
Joléquote:Op donderdag 29 september 2016 01:59 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Spangas was alleen leuk met de eerste generatie helaas.
Ha leuk spel man ik heb normaal niks met online shooters maar dit is lachen.quote:
Vind de plusgames echt niks tbhquote:Op donderdag 29 september 2016 02:00 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ha leuk spel man ik heb normaal niks met online shooters maar dit is lachen.
Krijgen btw eindelijk eens vette plus games.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |