quote:Op dinsdag 27 september 2016 15:24 schreef Debsterr het volgende:
Chansey en Pinsir toegevoegd aan de Pokédex, 7 eieren uitgelopen waaruit helaas niets nieuws kwam, en lekker van de zon genoten
Dat snap ik jaquote:Op dinsdag 27 september 2016 18:43 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Yay, charmander en vulpix spawn in de buurt! Ik ben blij met de update
Zal de boer blij mee zijn.quote:Op dinsdag 27 september 2016 18:53 schreef Nattekat het volgende:
Bij mij is er een nieuwe Charmander-spawn.
Probleem? Hij is alleen te bereiken per drone
Echt midden in een weiland.
Ideaal als je ff zonder ballen zit inderdaad. Ik rijd daar tegenwoordig vaak ff langs als ik ergens via het centrum heen moetquote:Op dinsdag 27 september 2016 13:43 schreef Nattekat het volgende:
Stap 1:
Ga naar Oude Vest in Leiden
Stap 2:
Wacht tot de GPS je midden in de gracht zet
Stap 3: Fiets naar de andere kant van de straat en pak alle pokestops mee die je tegenkomt
Stap 4:
Fiets terug
Stap 5:
Herhaal stap 1
Resultaat:
100 pokeballen en 35 great ballen
Die Clefairy -> Seaking klopt niet, dat was gewoon een random spawn, het is nu iedere keer een Cubonequote:Op dinsdag 27 september 2016 18:24 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Een wat langer rondje gedaan dan eigenlijk de bedoeling was. Was de bedoeling om enkel de stops in de wijk te doen en dan weer naar huis, maar ben ook nog even naar Souburg geweest.
Uiteindelijk het volgende gevangen:
Eevee (3)
Magikarp (1)
Dratini (1)
Paras (1)
Spearow (1)
Venonat (1)
Tevens heeft Squirtle 2 candy gevangen.
Daarnaast kwam mijn 5 km ei uit en daar zat een Poliwag in.
Ook nog level 18 bereikt en bijna gelijk daarna bij een stop een 10km ei gekregen.Eindelijk weer eens.
Oh dat is wel zonde, Magnemite zijn toch iets minder zeldzaam dan Machop. Kwam zelfs een Magnemite tegen zo'n 200 meter hier vandaan, das nieuw.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:12 schreef Nattekat het volgende:
De Machop-spawn is gedowngrade tot een Magnemite-spawn
Ik had er meer gebruik van moeten maken toen het nog kon.
Het erge is dat ik er maar twee heb, terwijl de spawn minimaal de helft van de uren een Machop gaf. Daarnaast zat er nog eentje die er regelmatig eentje gaf.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Oh dat is wel zonde, Magnemite zijn toch iets minder zeldzaam dan Machop. Kwam zelfs een Magnemite tegen zo'n 200 meter hier vandaan, das nieuw.
Achter het station hier zitten bijna de hele dag door Magnemites en Voltorbs, dus als je nog eens een dagje in Zandvoort bent, kun je je hart ophalenquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Oh dat is wel zonde, Magnemite zijn toch iets minder zeldzaam dan Machop. Kwam zelfs een Magnemite tegen zo'n 200 meter hier vandaan, das nieuw.
Texel kan Zandvoort niet tegenopquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:35 schreef DaMart het volgende:
[..]
Achter het station hier zitten bijna de hele dag door Magnemites en Voltorbs, dus als je nog eens een dagje in Zandvoort bent, kun je je hart ophalen.
Ik vergat een screenshot te maken vanavond. Zal er de volgende keer aan proberen te denken.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Texel kan Zandvoort niet tegenop
Oja, en pics.
Kan nog steeds als het constant zo isquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik vergat een screenshot te maken vanavond. Zal er de volgende keer aan proberen te denken.
Da's een hoop feetjesquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:34 schreef DaMart het volgende:
Even naar de duinen gefietst voor een kort rondje wandelen... leuke vangst daar... Diglet uit mijn 5 km-ei, mijn eerste Pinsir gevangen en volgens mij ben ik op een nieuw Clefairynest gestuit.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Voorheen zat daar een Tentacoolnest, dus er is duidelijk een en ander omgegooid. Heb nu wel ineens genoeg candy voor een Clefable.
Bij jou in de buurt dan. Ik verzuip momenteel in de magikarps en volgens mij zijn er ook meer dratini dan eerder.quote:Op dinsdag 27 september 2016 15:54 schreef Nattekat het volgende:
Het ergste nog is dat de helft van de waterspawns foetsie zijn, wat de jacht er niet echt makkelijker op maakt
Ik kwam vandaag ook echt ziek veel Rattatta tegen. Spearow lijkt ook gestegen te zijn.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:52 schreef Nattekat het volgende:
Leuke update hoor.
Rattata en Pidgey gestegen van 15 naar 20 procent
Ik had een paar dagen geleden een lijst met frequenties gepost. Is wel leuk vergelijkingsmateriaalquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik kwam vandaag ook echt ziek veel Rattatta tegen. Spearow lijkt ook gestegen te zijn.
Wel hoorde ik dat er een Lapras in de TU Delft wijk was eerder deze avond. En de Omanyte spawns zijn weg daarHad ze eindelijk gevonden
Heb je enig idee om de hoeveel dagen de spawns veranderen?quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik had een paar dagen geleden een lijst met frequenties gepost. Is wel leuk vergelijkingsmateriaal
Appel.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Heb je enig idee om de hoeveel dagen de spawns veranderen?
Hier zijn het juist de Squirtles die overal en nergens zitten. Interessantquote:Op dinsdag 27 september 2016 21:01 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Bij meer mensen dat er meer bulbasaur spawnen in de buurt?
Als ik af en toe op snellepokeradar kijk dan zie ik er meestal wel ergens 1 zitten.
En ook pikachu zie ik veel vaker.
Hier ook... #14 op de lijst inmiddelsquote:Op dinsdag 27 september 2016 21:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hier zijn het juist de Squirtles die overal en nergens zitten. Interessant
Ah ja, logisch ook eigenlijkquote:Op dinsdag 27 september 2016 21:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wanneer Niantic er zin in heeft
Bezoekje aan de Waterleidingduinen leverde me er genoeg opquote:Op dinsdag 27 september 2016 20:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Da's een hoop feetjesEn ik maar wandelen met eentje naast me, voor de evolutie. Nog maar 0.4km!
Er leek een systeem in te zitten van om de 22 tot 24 dagen, maar dit keer duurde het langer, waarschijnlijk om het minder voorspelbaar te makenquote:Op dinsdag 27 september 2016 21:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ah ja, logisch ook eigenlijkDeze game soms...
Ja dat van die squirtles was hier in Arnhem ook al week dat ik ze veeeel vaker zie.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hier zijn het juist de Squirtles die overal en nergens zitten. Interessant
Pikachu wel, maar bulbasaur net zo zeldzaam als eerst. Terwijl het aantal grasspawns zijn toegenomen.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:07 schreef VerdachtParkietje het volgende:
[..]
Ja dat van die squirtles was hier in Arnhem ook al week dat ik ze veeeel vaker zie.
Maar sinds die laatste update nu ook pikachu en bulbasaur.
Ik ken alleen Pewdiepie van naam, verder volg ik geen Youtubersquote:Op dinsdag 27 september 2016 21:14 schreef VerdachtParkietje het volgende:
Owja kennen jullie ReversalYoutube al?
Is een youtuber die Pokemon Go echt no life speelt (dacht dat ik erg was).
Hij is momenteel level 36 geloof ik doordat hij gemiddeld iets van 8 uur per dag speelt met altijd een lucky egg aan. En hij heeft al 1500 euro aan de game uitgegeven, maar met zn youtube kanaal verdient hij dat bedrag dik terug.
Ja 8 uur is best veel, soms speelt hij wel meer uren op een dag.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik ken alleen Pewdiepie van naam, verder volg ik geen YoutubersSnap ook niet dat je zoiets 8 uur per dag kunt doen... Sommige games okay, maar PoGo?
Ik was op de plek van de Omanyte spawn, maar geen Omanyte, toen ik daar op de terugweg wer langs liep, nog steeds geen Omanyte.quote:Op dinsdag 27 september 2016 20:08 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Die Clefairy -> Seaking klopt niet, dat was gewoon een random spawn, het is nu iedere keer een Cubone.
Wanneer kan je eigenlijk spreken van een nest? Moeten er dan een paar van dezelfde spawnen? Of is 1 spawn per uur al genoeg? Hier in park sonsbeek spawnt nu elk uur op precies dezelfde plek een pikachu, wat voorheen een onix spawn was.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:18 schreef Nattekat het volgende:
Een Onix nest
Net zo nutteloos als dat Jynxnest wat ze niet hebben veranderd na de update.
Dat noem ik een spawn.quote:Op dinsdag 27 september 2016 21:24 schreef VerdachtParkietje het volgende:
[..]
Wanneer kan je eigenlijk spreken van een nest? Moeten er dan een paar van dezelfde spawnen? Of is 1 spawn per uur al genoeg? Hier in park sonsbeek spawnt nu elk uur op precies dezelfde plek een pikachu, wat voorheen een onix spawn was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |