abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_165375928
Dag allemaal,

Een jaartje geleden heb ik permanente krullen in mijn steile haar laten zetten. Inmiddels is het alweer een centimeter of 15 uitgegroeid, hoewel het nu nog steeds een tof kapsel is denk ik erover om ze bij te laten werken.

Nu weet ik eigenlijk niet eens of dat mogelijk is. Maar daarnaadt ben ik wel benieuwd naar of anderen dit hebben laten doen en wat jullie resultaat is.

De andere optie is alles opnieuw laten zetten maar het lijkt me dat nog zon klap niet heel goed is voor het haar waar de krullen nog inzitten.

De eerste keer moest het overgedaan worden omdat de krullen slecht gepakt hadden, een week na de eerste behandeling is het dus overgedaan. Mijn haar is gelukkig vrij sterk maar de onderste tien centimeter was zo dood dat het een maand of twee later erafgeknipt is. Mijn haar is nu wel iets droger, en 2 tinten lichter in het gekrulde deel maar verder nog best gezond zolang ik het goed verzorg.
pi_165379592
Ik denk dat ze best alleen de bovenste 15cm kunnen pakken. Maar waarom bel je de kapper niet even, die geeft je zo vrijblijvend antwoord.
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_165379957
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 september 2016 10:11 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik denk dat ze best alleen de bovenste 15cm kunnen pakken. Maar waarom bel je de kapper niet even, die geeft je zo vrijblijvend antwoord.
Wil ik zeker nog doen. Ik vroeg me vooral af of mensen hier er ervaring mee hebben.
pi_165438616
Nee, maar ben verbaasd dat dit nog gebeurt. Voorzover ik weet doen kappers dit niet meer omdat het teveel schade toebrengt aan je haar.
pi_165444485
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2016 21:41 schreef DoubleDip het volgende:
Nee, maar ben verbaasd dat dit nog gebeurt. Voorzover ik weet doen kappers dit niet meer omdat het teveel schade toebrengt aan je haar.
Het zal denk ik ook wel afhangen van hoe sterk je haar is. Ik ben gezegend met een dikke volle heel gezonde bos terwijl ik er niet heel veel aan hoef te doen. Bij mij zijn de krullen 2 keer in een week gezet en hoewel ik het nu wat extra moet verzorgen omdat het droger is, valt de schade verder wel mee. De 10 onderste cm is erafgeknipt later omdat dat echt heel droog was wn vol gespleten punten zat.

Ik kan me wel voorstellen dat als je haar niet erg sterk en van zichzelf droog is je er niet veel moois aan overhoudt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')