SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gedetailleerde tijdschema is hier te zien, reken er vijf uur bij voor de Nederlandse tijd:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar?
João Havelange Olympic Stadium, genoemd naar de man die Sepp Blatter zijn trucjes geleerd heeft. Ook wel het Engenhão genoemd als topclub Botafogo er haar voetbalwedstrijden speelt.
* Zelfscanner houdt niet van te vroeg gestoot worden
Nederland
De ogen zullen wat Nederlandse medailles betreft toch vooral op twee dames gericht zijn: Dafne Schippers en Sifan Hassan. Op de 100 en 200 meter moet Schippers Nederland historische medailles gaan bezorgen, Hassan is een van de kanshebsters op eremetaal op de 1500 meter. Natuurlijk is ook Churandy Martina weer van de partij, de man die samen met Usain Bolt de enige atleet is die in 2008 en 2012 in de olympische finale van de 100 en 200 meter stond en daar blij om was ook![]()
De kassamiep laten scannen is silver maar zelfscannen is goud!
Ja, want ze verknalt dit bewust..quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:34 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Deze Spelen beginnen een beetje teveel om mevrouw Schippers te draaien..
Wat pas over twee uur begint. Logisch.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:36 schreef Dale__Cooper het volgende:
oh, er is BMX op de NOS, vandaar.
Had jij een olijke TT in gedachten ?quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kapen met dezelfde TT is zo mogelijk nog dommer dan kapen zonder TT
Dit, niet bewust maar deed wel minder der best omdat het niet haar onderdeel is. Verneukt t voor 3 meiden en zegt ja ok sorry he. Als ze nou nu net zo reageerde als gisteren. Maar je kon aan alles aflezen dat t haar niet heel veel deed en dat kan niet in een team onderdeelquote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ja, want ze verknalt dit bewust..
Yep vanwege een vermeend elleboogje door de Brazilianen.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:37 schreef Columbiafan het volgende:
USA protest tegen Braziliaantjes?
misschien hebben ze een protest in gedachten en moet je daarvoor wel finishen.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:37 schreef knnth het volgende:
Wat was die deal met die Amerikaanse vrouwen die per se wilden finishen?
Neuh, want ik zit in zo'n klein schermpje dat ik het topic niet wilde openen (heb 3 streams open)quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:37 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Had jij een olijke TT in gedachten ?
Als er 6 andere landen een DQ hadden opgelopen dan hadden ze doorgegaan.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:37 schreef knnth het volgende:
Wat was die deal met die Amerikaanse vrouwen die per se wilden finishen?
Ah, en dan een herkansing in een lege serie oid?quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:38 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
misschien hebben ze een protest in gedachten en moet je daarvoor wel finishen.
ja, weet niet hoe dat precies verloopt in dat geval.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 16:38 schreef knnth het volgende:
[..]
Ah, en dan een herkansing in een lege serie oid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |