Dit, plus een 100.000 klapperquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 14:24 schreef imikethat het volgende:
Juist wel een feestje. Niet treuren dat iemand dood is, maar vieren dat iemand geleefd heeft. Geef maar bier, muziek en eten. Net zoals ik mijn leven leef
Waarom niet gewoon elke maand geld apart zetten hiervoor? Dan hoef je de managers en kantoorpanden niet te onderhouden.quote:Op dinsdag 6 september 2016 14:38 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Ik weet het niet.
Heb een uitvaartverzekering afgesloten zodat m'n nabestaanden niet met de (volledige) kosten van de begrafenis zitten mocht ik plotseling overlijden. En verder maken ze er maar wat moois van
Stel nou dat ik over 2 jaar sterf (laten we hopen van niet, maar je weet maar nooit), dan kun je met die 7 euro's die ik elke maand apart zou zetten (wat ik nu aan verzekering betaal) echt nog geen uitvaart betalen.quote:Op maandag 12 september 2016 13:44 schreef Zith het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon elke maand geld apart zetten hiervoor? Dan hoef je de managers en kantoorpanden niet te onderhouden.
quote:Op maandag 12 september 2016 21:27 schreef vipergts het volgende:
Ik zou wel een mis in de st pieter in rome willen voorgedragen door de paus
Iets doet me vermoeden dat jij geen Christen bent..quote:Op maandag 12 september 2016 21:27 schreef vipergts het volgende:
Ik zou wel een mis in de st pieter in rome willen voorgedragen door de paus
Hoezo? Een katholiek is toch ook een christen?quote:Op maandag 12 september 2016 22:04 schreef madam-april het volgende:
[..]
Iets doet me vermoeden dat jij geen Christen bent..
Voor Katholieken (en vele andere Christenen) is de St. Pieter de belangrijkste kerk. Hij is enkel bestemd voor zeer speciale gelegenheden.quote:Op maandag 12 september 2016 22:06 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Hoezo? Een katholiek is toch ook een christen?
Oh zo, ik ben van oorsprong protestants, dus ik heb dat besef inderdaad niet.quote:Op maandag 12 september 2016 23:20 schreef madam-april het volgende:
[..]
Voor Katholieken (en vele andere Christenen) is de St. Pieter de belangrijkste kerk. Hij is enkel bestemd voor zeer speciale gelegenheden.
Een Katholiek/Christen heeft een grote eerbied voor de St. Pieter en de Paus. Een mis in de St. Pieter voorgedragen door de Paus is voor uitzonderlijke gelegenheden/mensen. Iemand die zo'n uitvaart wenst erkend die uitzonderlijkheid niet.
Zo speciaal is dat ding nu ook weer niet. Gewoon groot.quote:Op maandag 12 september 2016 23:20 schreef madam-april het volgende:
Een Katholiek/Christen heeft een grote eerbied voor de St. Pieter en de Paus. Een mis in de St. Pieter voorgedragen door de Paus is voor uitzonderlijke gelegenheden/mensen. Iemand die zo'n uitvaart wenst erkend die uitzonderlijkheid niet.
Dat is toch van zo'n filmpje?quote:Op maandag 12 september 2016 16:17 schreef SonicVolcano het volgende:
Donker, zwart, met heel veel kastelen. Victoriaansachtig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |