FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Homo door 6 man in elkaar geslagen in Groningen
MisterCezondag 31 juli 2016 @ 16:01
Een homoseksuele man is vrijdagnacht in Groningen mishandeld door zes mannen vanwege zijn geaardheid. De 26-jarige Richard van der Heide liep onder meer een hersenschudding op.

'Vieze homo'
De mishandeling vond plaats nadat de Stadjer in een café in de Peperstraat voortdurend werd aangekeken door een cafébezoeker. Toen hij hem vroeg waarom, antwoordde man: 'Je bent gewoon een vieze homo.'

Vervolgens gaf de man Van der Heide een duw in het gezicht. Daarna sloegen en schopten ook vrienden van de man het slachtoffer. De Stadjer viel op de grond en was even bewusteloos. In de tussentijd heeft iemand zijn telefoon gestolen.

Ziekenhuis
Van der Heide heeft zaterdag het grootste deel van de dag in het ziekenhuis doorgebracht. Hij liep onder meer een hersenschudding, blauw oog, blauwe plekken en gespleten lip op. Mogelijk heeft hij een scheurtje in zijn jukbeen.

Het was de derde keer dit jaar dat de Stadjer is lastiggevallen vanwege zijn seksuele geaardheid.

'Hart breekt'
Voor moeder Petra van der Heide is de maat vol. Ze zegt normaal gesproken de publiciteit niet op te zoeken, maar plaatst nu een emotionele reactie publiekelijk op Facebook. 'Mijn hart breekt vanwege dit zinloze geweld omdat mijn zoon anders geaard is.'

Aangifte
Het slachtoffer is verbolgen over de houding van de politie. 'Ik vertelde een agent wat er was gebeurd en wees hem de daders aan. Die stonden nog voor het café. Maar de agent zei dat hij niets kon doen.' Van der Heide is gevraagd maandag aangifte doen. 'Hij had de daders meteen kunnen oppakken.'

De politie kon zaterdagavond niet op de zaak reageren.

Lesbisch stel
Het is niet de eerste keer dat homoseksuelen worden mishandeld in het Groninger uitgaansleven. In april werd een lesbisch stel in elkaar geslagen. Daarop volgden onder meer Kamervragen en een stil protest waaraan burgemeester Peter den Oudsten deelnam.

http://www.rtvnoord.nl/ni(...)Groninger-nachtleven

Wie zijn dat toch? Die met een groepje homo's in elkaar slaan, en beroven. Is er een bepaalde groep in de samenleving met deze modus operandi?
2Happy4Uzondag 31 juli 2016 @ 16:10
quote:
Maar de agent zei dat hij niets kon doen
Wut
Avoxzondag 31 juli 2016 @ 16:11
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:10 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Wut
De agent haat homo's :)
Mortaxxzondag 31 juli 2016 @ 16:12
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:10 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Wut
snap die agent wel. Anders is hij meteen een racist
nikkyzondag 31 juli 2016 @ 16:13
http://www.rtvnoord.nl/ni(...)ewoon-uitgaansgeweld


Volgens de politie deelde de man vrijdagnacht de eerste klap uit. Volgens de Groninger sloegen en schopten cafébezoekers hem, nadat ze hem een 'vieze homo' hadden genoemd. De Stadjer kwam verhaal halen, toen een man hem voortdurend aankeek.
6star6lord6zondag 31 juli 2016 @ 16:13
Balloe beer was jij dit?
Nobuzondag 31 juli 2016 @ 16:13
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:10 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Wut
Ooit 's nachts in een uitgaansgebied geweest? Dit is de standaardreactie van iedere agent in iedere stad.
danoszondag 31 juli 2016 @ 16:14
Triest...
dimmakzondag 31 juli 2016 @ 16:49
Ik kan het niet meer vinden, maar de politie had gezegd dat de homo de eerste klappen heeft gegeven.
MisterMasterzondag 31 juli 2016 @ 16:57
Had mooi geweest als hij opeens een Uzi onder zijn jasje vandaan had gehaald en ze allemaal kapot had geschoten. Met zes man op iemand intrappen. Vies tuig.
Physsiczondag 31 juli 2016 @ 17:04
De politie had een andere versie van dit verhaal...

quote:
Volgens de politie ligt de zaak van de mishandeling van vrijdagnacht echter anders dan het slachtoffer doet voorkomen. Volgens een verklaring op de website van de Groningse politie deelde de mishandelde homoseksuele man de eerste klap uit, waarna een vechtpartij ontstond tussen de twee betrokken groepjes.

Dit zou blijken uit de verklaringen van verschillende getuigen, waaronder een beveiliger van het café waar de vechtpartij plaatsvond.

Aangifte
Nadat de vechtende partijen uit het café waren gewerkt, werden surveillerende agenten aangesproken. Beide betrokken partijen gaven daarbij aan dat ze aangifte wilden doen. De agenten startten volgens de politieverklaring daarom een onderzoek onder omstanders en getuigen, zodat een zo goed mogelijk beeld van het gebeurde ontstond.

Deze bevindingen werden vastgelegd, zodat op een later tijdstip gedegen onderzoek gedaan zou kunnen worden, aldus de politie.

Aan beide partijen werd vervolgens aangegeven dat aangifte doen niet direct mogelijk was. De agenten waren namelijk nodig op straat in de drukke horecanacht. Afgesproken werd dat de partijen maandag aangifte zouden komen doen op het politiebureau.

De ene partij stemde hiermee in, maar de man wiens verhaal via zijn moeder in de media kwam niet. Hij kwam later die nacht nog naar het politiebureau, waar hem wederom werd verteld dat zijn aangifte nog niet kon worden opgenomen.

Wespensteekzondag 31 juli 2016 @ 17:24
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 17:20 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Jammer voor TS. Hij had zo gehoopt dat er in dit topic weer lekker ongegeneerd kon worden gehakt op allochtonen.
Hij had beter dit als topic kunnen kiezen:
https://www.politie.nl/ni(...)nen-aangehouden.html

[ Bericht 0% gewijzigd door Frutsel op 03-08-2016 11:32:17 ]
Physsiczondag 31 juli 2016 @ 17:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 17:24 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Hij had beter dit als topic kunnen kiezen:
https://www.politie.nl/ni(...)nen-aangehouden.html
Nahh, daar zijn geen autochtone gewonden gevallen, dus dat topic zal ook niet bijzonder populair geworden zijn.
SpecialKzondag 31 juli 2016 @ 18:26
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 17:09 schreef Confetti het volgende:

[..]

Homo's zijn ook wat minder weerbaar waardoor ze vaak het onderspit delven in gevechten. Dan kunnen ze weer het slachtoffer spelen.
Hoe is het daar in de jaren 90?

Verder is de persoon die de eerste klappen uitdeelt de schuldige. Ongeacht geaardheid of motivatie.
Twiitchzondag 31 juli 2016 @ 18:28
quote:
Volgens de politie ligt de zaak van de mishandeling van vrijdagnacht echter anders dan het slachtoffer doet voorkomen. Volgens een verklaring op de website van de Groningse politie deelde de mishandelde homoseksuele man de eerste klap uit
Gewoon een vieze gore relnicht dus.
Straatcommando.zondag 31 juli 2016 @ 18:28
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:26 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Hoe is het daar in de jaren 90?

Verder is de persoon die de eerste klappen uitdeelt de schuldige. Ongeacht geaardheid of motivatie.
Absoluut, maar dan is met 6 man op iemand intrappen en daarna z'n telefoon jatten wel een beetje overdreven :P
SpecialKzondag 31 juli 2016 @ 18:29
quote:
7s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:28 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Absoluut, maar dan is met 6 man op iemand intrappen en daarna z'n telefoon jatten wel een beetje overdreven :P
Eens.
Roland_Deschainzondag 31 juli 2016 @ 18:35
Hij zal het wel uitgelokt hebben.
Straatcommando.zondag 31 juli 2016 @ 18:38
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:35 schreef Roland_Deschain het volgende:
Hij zal het wel uitgelokt hebben.
Die lokhomo's ook elke keer.
Aiciuzondag 31 juli 2016 @ 19:08
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:13 schreef 6star6lord6 het volgende:
Balloe beer was jij dit?
We gaan hem klappen samen met fatoeman :7
Ceberutzondag 31 juli 2016 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:01 schreef MisterCe het volgende:
Is er een bepaalde groep in de samenleving met deze modus operandi?
Wat denk je zelf TS? Je stelt deze vraag vast met een reden.
MisterCezondag 31 juli 2016 @ 21:25
quote:
10s.gif Op zondag 31 juli 2016 19:15 schreef Ceberut het volgende:

[..]

Wat denk je zelf TS? Je stelt deze vraag vast met een reden.
Ik heb geen flauw idee. Ik kan geen groep bedenken die zo laf en onverdraagzaam is. Daarom gooi ik de vraag in de groep.
-Hakuna-zondag 31 juli 2016 @ 21:28
Ik bespeur anti homo sentiment in elk topic op fok over homo incidenten.
Wimperkrullerzondag 31 juli 2016 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 21:28 schreef -Hakuna- het volgende:
Ik bespeur anti homo sentiment in elk topic op fok over homo incidenten.
Die zijn dan zelf (enigszins) homo.
pussycatdollzondag 31 juli 2016 @ 22:30
Misschien is dit wel zo`n zelfde verhaal als die neger die toen in elkaar geslagen werd omdat hij zwart zou zijn, maar toen uiteindelijk de aap uit de mouw kwam was hij juist diegene die begon met schelden en iemands biertje had opgedronken want hij was '' dorstig'' :').
pokkerdepokzondag 31 juli 2016 @ 22:49
echt fucking triest dat zo'n agent niks doet. tyfuslijer.
Pleun2011zondag 31 juli 2016 @ 23:15
Ik zou het wel eens verfrissend vinden om te lezen: 'man in elkaar geslagen door 6 homo's'
Vader_Aardbeimaandag 1 augustus 2016 @ 09:07
De laatste tijd, iedere keer als er een verhaal over mishandelde homo's of potten naar buiten komt, blijkt het achteraf een broodje aap verhaal of zijn de feiten ernstig verdraaid.

Een vervelend 'toeval' dat het iedere keer deze groep blijkt die verhaaltjes loopt te verzinnen, of...?
Hallojomaandag 1 augustus 2016 @ 09:10
WTF is een Stadjer?
grimselmanmaandag 1 augustus 2016 @ 11:26
quote:
5s.gif Op maandag 1 augustus 2016 09:10 schreef Hallojo het volgende:
WTF is een Stadjer?
Een inwoner van de stad Groningen
Boris_Karloffmaandag 1 augustus 2016 @ 11:35
Ach als hetero ben ik zo vaak homo genoemd bij de iets verhittere discussies/ opstootjes in de kroeg.
NobodyKerzdinsdag 2 augustus 2016 @ 20:49
Wist niet dat dit nog gebeurde. :')
Pielemennekewoensdag 3 augustus 2016 @ 02:00
Hoax :Y
Geerdwoensdag 3 augustus 2016 @ 02:05
quote:
5s.gif Op maandag 1 augustus 2016 09:10 schreef Hallojo het volgende:
WTF is een Stadjer?
Dat vroeg ik mij ook al af :P inw van gn dus
Kaas-woensdag 3 augustus 2016 @ 11:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 21:28 schreef -Hakuna- het volgende:
Ik bespeur anti homo sentiment in elk topic op fok over homo incidenten.
Ferrari_Tapewoensdag 3 augustus 2016 @ 11:14
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:01 schreef MisterCe het volgende:
Toen hij hem vroeg waarom, antwoordde man: 'Je bent gewoon een vieze homo.'

Het was de derde keer dit jaar dat de Stadjer is lastiggevallen vanwege zijn seksuele geaardheid.

Er mist een 'de' tussen 'antwoordde man'.
Hoe wist die man dat het een homosueel was?
Was hij zijn nagels aan het lakken in de kroeg?
Was het een homokroeg??
Gebruikte die man 'homo' als algemeen scheldwoord en was hij gewoon agressief en wist hij niet dat hij écht homofiele was?
Weltschmerzwoensdag 3 augustus 2016 @ 11:30
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 21:25 schreef MisterCe het volgende:

[..]

Ik heb geen flauw idee. Ik kan geen groep bedenken die zo laf en onverdraagzaam is. Daarom gooi ik de vraag in de groep.
Dan kun jij ook niet erg veel bedenken. Zaterdagavond, Peperstraat, de woorden 'jij bent gewoon een vieze homo', ik gok op laagopgeleide Hoogezanders, maar ook andere dorpen zijn hun tuig wekelijks een avondje kwijt.

Affijn, het is niet de tijd en plaats om verhaal te gaan halen, daar de kans op een goed verhaal extreem klein is.
PirEwoensdag 3 augustus 2016 @ 11:33
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 17:04 schreef Physsic het volgende:
De politie had een andere versie van dit verhaal...

[..]

Hij begint met vechten en daarna de boel verdraaien zodat het lijkt alsof hij het slachtoffer is.
Was het wel 6 tegen 1 zoals hij zegt of is dat ook enigzins overdreven?

Sowieso vechten als twintiger, hoe fucking triest ben je dan.
Zolderkamerdonderdag 4 augustus 2016 @ 14:43
quote:
'Mishandeling Peperstraat had niets te maken met homoseksualiteit'

http://www.rtvnoord.nl/ni(...)met-homoseksualiteit

De mishandeling in een café aan de Peperstraat in Groningen afgelopen vrijdagnacht, is 'niet-homo-gerelateerd' geweld. Dat laat de politie weten na onderzoek.
Aangifte
Afgelopen maandag heeft de 26-jarige Richard van der Heide aangifte gedaan van mishandeling en belediging door een 23-jarige man uit Siddeburen. Van der Heide had een vertegenwoordiger van homobelangenorganisatie COC meegenomen.

De 23-jarige man uit Siddeburen besloot geen aangifte te doen. Hij is wel gehoord als verdachte. Daarnaast heeft de politie tien getuigen gesproken. Onder hen zijn vrienden van beide partijen, maar ook medewerkers en bezoekers van het café.

Uiteenlopende verklaringen
Volgens de politie lopen de verklaringen van Van der Heide enerzijds en de verdachte en de getuigen anderzijds sterk uiteen. Van der Heide zegt dat hij een woordenwisseling kreeg met de verdachte en dat hij is uitgescholden voor 'vieze homo'. De verdachte zou hem daarna direct een klap hebben gegeven. Na een tweede klap zou hij op de grond zijn beland en daar nog zijn geschopt.

De verdachte ontkent de belediging en het geweld.

Geen camerabeelden
Niemand van de getuigen heeft de mishandeling gezien of de belediging gehoord. Diverse getuigen ondersteunen de verklaring van de verdachte. Het café beschikt niet over camerabeelden.

Geen arrestatie
Agenten hebben vrijdagnacht in het café een eerste verklaring opgenomen van beide mannen en van mogelijke getuigen. De twee betrokkenen wilden aangifte doen, maar de politiemensen hebben aangeraden om dit op een later moment te doen.

Volgens de politie wilde Van der Heide dat de verdachte zou worden aangehouden en is besloten om dit niet te doen. Beide mannen zouden namelijk gedronken hebben en de agenten zagen geen ernstige verwondingen bij het slachtoffer. Bovendien waren de agenten nodig op straat tijdens de drukke uitgaansavond.

Dossier gesloten
De politie heeft het dossier besproken met het Openbaar Ministerie (OM). Het OM is tot de conclusie gekomen dat er onvoldoende bewijs is voor de belediging en mishandeling. De aangever en verdachte zijn door de politie geïnformeerd over de afloop van het onderzoek.
-Hakuna-vrijdag 5 augustus 2016 @ 16:50
Toch neemt de intolerantie tegen bepaalde minderheden toe, want ik merk dat zelf soms ook aan de reacties van vooral het jonge mannelijke volk. Zelfs in dit topic bespeur ik dit! -O-

Homoseksuelen, lesbiennes, biseksuelen en transgenders voelen zich minder veilig dan vijf jaar geleden.

Ze zeggen dat in een enquête van RTL Nieuws. Ruim duizend mensen hebben daaraan meegedaan.

Meer dan 80 procent heeft weleens negatieve reacties gekregen op hun geaardheid. Daarnaast durft 39 procent niet te zoenen in het openbaar en durft bijna een kwart niet hand in hand over straat te lopen. Meer dan de helft let extra op verdachte situaties.


http://www.telegraaf.nl/b(...)minder_veilig__.html
Cracka-assvrijdag 5 augustus 2016 @ 16:51
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:13 schreef nikky het volgende:
http://www.rtvnoord.nl/ni(...)ewoon-uitgaansgeweld

Volgens de politie deelde de man vrijdagnacht de eerste klap uit. Volgens de Groninger sloegen en schopten cafébezoekers hem, nadat ze hem een 'vieze homo' hadden genoemd. De Stadjer kwam verhaal halen, toen een man hem voortdurend aankeek.
Het probleem is dat er best wel wat potige homo's zijn.
Cracka-assvrijdag 5 augustus 2016 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 16:50 schreef -Hakuna- het volgende:
Toch neemt de intolerantie tegen bepaalde minderheden toe, want ik merk dat zelf soms ook aan de reacties van vooral het jonge mannelijke volk. Zelfs in dit topic bespeur ik dit! -O-

Homoseksuelen, lesbiennes, biseksuelen en transgenders voelen zich minder veilig dan vijf jaar geleden.

Ze zeggen dat in een enquête van RTL Nieuws. Ruim duizend mensen hebben daaraan meegedaan.

Meer dan 80 procent heeft weleens negatieve reacties gekregen op hun geaardheid. Daarnaast durft 39 procent niet te zoenen in het openbaar en durft bijna een kwart niet hand in hand over straat te lopen. Meer dan de helft let extra op verdachte situaties.


http://www.telegraaf.nl/b(...)minder_veilig__.html
Ik breek graag mijn lans voor homo's.
Semisanevrijdag 5 augustus 2016 @ 16:57
quote:
9s.gif Op vrijdag 5 augustus 2016 16:52 schreef Cracka-ass het volgende:

[..]

Ik breek graag mijn lans voor homo's.
Zou ik toch een beetje zonde vinden zeg ik eerlijk als homo. Laat je lans lekker intact joh...dat zien we veel liever. Homos houden wel van lengte. :')
Bram_van_Loonzaterdag 6 augustus 2016 @ 02:09
quote:
0s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:01 schreef MisterCe het volgende:
Een homoseksuele man is vrijdagnacht in Groningen mishandeld door zes mannen vanwege zijn geaardheid. De 26-jarige Richard van der Heide liep onder meer een hersenschudding op.

'Vieze homo'
De mishandeling vond plaats nadat de Stadjer in een café in de Peperstraat voortdurend werd aangekeken door een cafébezoeker. Toen hij hem vroeg waarom, antwoordde man: 'Je bent gewoon een vieze homo.'

Vervolgens gaf de man Van der Heide een duw in het gezicht. Daarna sloegen en schopten ook vrienden van de man het slachtoffer. De Stadjer viel op de grond en was even bewusteloos. In de tussentijd heeft iemand zijn telefoon gestolen.

Ziekenhuis
Van der Heide heeft zaterdag het grootste deel van de dag in het ziekenhuis doorgebracht. Hij liep onder meer een hersenschudding, blauw oog, blauwe plekken en gespleten lip op. Mogelijk heeft hij een scheurtje in zijn jukbeen.

Het was de derde keer dit jaar dat de Stadjer is lastiggevallen vanwege zijn seksuele geaardheid.

'Hart breekt'
Voor moeder Petra van der Heide is de maat vol. Ze zegt normaal gesproken de publiciteit niet op te zoeken, maar plaatst nu een emotionele reactie publiekelijk op Facebook. 'Mijn hart breekt vanwege dit zinloze geweld omdat mijn zoon anders geaard is.'

Aangifte
Het slachtoffer is verbolgen over de houding van de politie. 'Ik vertelde een agent wat er was gebeurd en wees hem de daders aan. Die stonden nog voor het café. Maar de agent zei dat hij niets kon doen.' Van der Heide is gevraagd maandag aangifte doen. 'Hij had de daders meteen kunnen oppakken.'

De politie kon zaterdagavond niet op de zaak reageren.

Lesbisch stel
Het is niet de eerste keer dat homoseksuelen worden mishandeld in het Groninger uitgaansleven. In april werd een lesbisch stel in elkaar geslagen. Daarop volgden onder meer Kamervragen en een stil protest waaraan burgemeester Peter den Oudsten deelnam.

http://www.rtvnoord.nl/ni(...)Groninger-nachtleven

Wie zijn dat toch? Die met een groepje homo's in elkaar slaan, en beroven. Is er een bepaalde groep in de samenleving met deze modus operandi?
Import? Ik zie het de echte Groningers niet zo snel doen.
Het slachtoffer had die gast echter niet in het gezicht moeten duwen. Bedenk dat je met kindjes te maken hebt en heb medelijden. ;)
Ik wens hem veel sterkte met het herstel.

[ Bericht 2% gewijzigd door Bram_van_Loon op 06-08-2016 02:16:33 ]
Kaas-zaterdag 6 augustus 2016 @ 02:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2016 02:09 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Import? Ik zie het de echte Groningers niet zo snel doen.
Het slachtoffer had die gast echter niet in het gezicht moeten duwen. Bedenk dat je met kindjes te maken hebt en heb medelijden. ;)
Ik wens hem veel sterkte met het herstel.
Nooit in Groningen geweest zeker? Ik ben daar geboren, maar er zsm weg gegaan. Die boeren zijn 's lands grootse homofoben man.
Bram_van_Loonzaterdag 6 augustus 2016 @ 02:28
quote:
10s.gif Op zaterdag 6 augustus 2016 02:26 schreef Kaas- het volgende:

[..]

Nooit in Groningen geweest zeker? Ik ben daar geboren, maar er zsm weg gegaan. Die boeren zijn 's lands grootse homofoben man.
Ik ben er inderdaad nog niet geweest, ik associeer groningen vooral met de gezellige studentenstad, het uitgaan en inderdaad de boeren. Ik neem het van jou aan dat het daar niet best gesteld is met de acceptatie van homosexualiteit, ik dacht dat we in Nederland verder waren dan dat (op wat boerendorpjes en immigranten na).
TheThirdMarkzaterdag 6 augustus 2016 @ 02:35
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 18:26 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Hoe is het daar in de jaren 90?

Verder is de persoon die de eerste klappen uitdeelt de schuldige. Ongeacht geaardheid of motivatie.
Bullshit. Verdediging gaat verder dan de eerste klap. Maar wanneer je een beetje onnozel bent en geboren bent uit broer en zus (een langdurige traditie) wel verklaarbaar.
SpecialKzaterdag 6 augustus 2016 @ 13:10
quote:
14s.gif Op zaterdag 6 augustus 2016 02:35 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Bullshit. Verdediging gaat verder dan de eerste klap. Maar wanneer je een beetje onnozel bent en geboren bent uit broer en zus (een langdurige traditie) wel verklaarbaar.
Maar meneer de rechter hij begon over mijn moesje en daar ben ik heel gevoelig voorrrr, hoorrrr.

Doei. :W
Timeschangerzaterdag 6 augustus 2016 @ 15:09
quote:
1s.gif Op zondag 31 juli 2016 16:10 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Wut
Ja zonder bewijs kan je niks he
Straatcommando.zaterdag 6 augustus 2016 @ 15:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2016 02:28 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Ik ben er inderdaad nog niet geweest, ik associeer groningen vooral met de gezellige studentenstad, het uitgaan en inderdaad de boeren. Ik neem het van jou aan dat het daar niet best gesteld is met de acceptatie van homosexualiteit, ik dacht dat we in Nederland verder waren dan dat (op wat boerendorpjes en immigranten na).
.
In de grotere steden gaat het wel, het zijn meer de kleinere dorpen en dat soort gebieden waar men er nog achterlijk over denkt.

Das gelukkig wel een minderheid.
Weltschmerzzaterdag 6 augustus 2016 @ 16:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2016 02:28 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Ik ben er inderdaad nog niet geweest, ik associeer groningen vooral met de gezellige studentenstad, het uitgaan en inderdaad de boeren. Ik neem het van jou aan dat het daar niet best gesteld is met de acceptatie van homosexualiteit, ik dacht dat we in Nederland verder waren dan dat (op wat boerendorpjes en immigranten na).
Het probleem is dat de jeugd uit de boerendorpen op zaterdagavond in groepjes van jongens naar de stad trekt om zich daar allemaal te concentreren rondom 2 uitgaansstraten en een heleboel te drinken, en daar houdt zich dan ook nog een wat minder ontwikkeld deel van de jonge stadsbewoners op.

Dat leidt al tot vechtpartijen en kopschoppartijen zolang als ik de stad ken. Potenrammen, studentenrammen, brildragersrammen, kakkersrammen, verkeerdaankijkersrammen, het doet er allemaal niet zoveel toe. Het is uitkijken daar, of naar een ander uitgaansgebied verderop in de stad gaan, of een andere dag uitzoeken. De agressie is het probleem, niet de aanleiding. Het studentenrammen is overigens aanzienlijk minder geworden, omdat dat veel minder een aparte groep is geworden.