abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 23 september 2016 @ 11:00:40 #101
215658 Trashcanman
I talk to planets baby!
pi_165509994
Zou TS inmiddels al succes hebben gehad?
  vrijdag 23 september 2016 @ 11:06:47 #102
415029 workhard12
je bent een prooi of jager
pi_165510079
GA liggen Dan spuit ik wel ff
Sterker door strijd
pi_165530689
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 september 2016 11:00 schreef Trashcanman het volgende:
Zou TS inmiddels al succes hebben gehad?
Het schijn een fokker te zijn idd
pi_165532055
..
pi_165532212
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 september 2016 09:06 schreef 111210 het volgende:

[..]

Het schijn een fokker te zijn idd
Fokkers hebben geen sex.
pi_165625440
quote:
0s.gif Op donderdag 14 juli 2016 12:09 schreef karin_w het volgende:
Hallo allemaal,

Hier zijn vast al topics over geweest maar ik kon niet meteen een vinden. Dus hier mijn verhaal. Ik ben 23 jaar oud, ben best sociaal en heb veel vrienden. Maar er is iets wat me steeds meer bezig houdt, ik ben namelijk nog steeds maagd. Vroeger had ik best veel vriendjes, maar wilde ik steeds wachten tot je "juiste" jongen kwam. En nu durf ik jongens eigenlijk niet meer vertellen dat ik nog geen ervaring heb, en stoot ik ze meer af.
In mijn vriendenkring raak ik ook vaker geisoleerd omdat ze het vaak over seks hebben, en daar ook niemand weet dat ik nog geen ervaring heb. Ik verzin er dingen bij maar voel me daar ook niet goed bij.

Eigenlijk zou het helemaal niet belangrijk mogen zijn of je nog maagd bent of niet, maar ik word er steeds meer onzeker over, denk dan dat het aan mezelf ligt en zo. En ik wil ook wel graag weten hoe het voelt. Maar om dan iemand van straat te plukken, lijkt me ook zo eng.

Is dit herkenbaar voor iemand? Ik zou graag een paar mensen leren kennen die hetzelfde "probleem" hebben, en horen hoe ze hiermee om gaan.
Dit probleem had ik ook, wel grappig dat dit zowel door mannen en vrouwen wordt ervaren.. Ook dat met de vriendenkring had ik ook.

Luister je bent nog aardig jong, ik had mijn eerste keer op mijn 24ste en ik zat precies het zelfde situatie als jou. En het klinkt cliché maar die gene met wie je het wilt doen komt wel.. Of het overkomt je wel. En verwacht er vooral niet te veel van. ( De eerste paar keer sex )

Als je het erg graag wilt, zul je wat uit je comfort zone moeten komen en toch echt een leuke jongen/meisje moeten zoeken. En zoek het niet om je te laten ontmaagden, zoek het als een potentiële relatie, niks is leuker om samen uit te zoeken hoe het nou allemaal zit. ( Maar dat is wat ik ervan vind )
pi_174002261
quote:
0s.gif Op maandag 8 augustus 2016 16:26 schreef karin_w het volgende:
Ik wilde nog even laten weten dat ik dankzij dit topic een aantal mensen heb leren kennen die mij hier heel goed mee helpen, en dat ik aan een aantal posts hier heel veel heb gehad!

Dus dankjewel iedereen :)
In de praktijk?
pi_174288906
Ik ben veel ouder dan u en ook maagd want echte liefde is elkaar lief hebben zonder sex . Ageplay relatie is elkaar lief hebben zonder sex.
En wij hebben een hechtere relatie dan de gemiddelde nederlander .

Dus leer elkaar lief te hebben zonder sex

Gezien ik aanhanger ben van de vhemt

http://vhemt.org/nindex.htm

[ Bericht 22% gewijzigd door Ageplay-jongetje op 08-10-2017 21:53:03 ]
pi_174290059
quote:
1s.gif Op zondag 8 oktober 2017 21:47 schreef Ageplay-jongetje het volgende:
Ik ben veel ouder dan u en ook maagd want echte liefde is elkaar lief hebben zonder sex . Ageplay relatie is elkaar lief hebben zonder sex.
En wij hebben een hechtere relatie dan de gemiddelde nederlander .

Dus leer elkaar lief te hebben zonder sex

Gezien ik aanhanger ben van de vhemt

http://vhemt.org/nindex.htm
Nee..
Ze is 2 weken geleden al ontmaagd door een Fokker!
pi_174431530
voor mannen is het wel steeds makkelijker een vrouw te vinden, vrouwen steeds moeilijker een man te vinden.. naarmate je ouder wordt.

Then again who the fuck cares about de seks joh, ik was iets van 28 oid toen ik mn eerste sexuele ervaring had en het boeit me nogsteeds amper (nou ok met vlagen dan maar dat is alleen opwinding en daarna is het hoofd weer helder) en nee ik ben niet asexueel nee.

Ga gewoon leuke dingen doen in het leven en dan kom je vanzelf een meneer tegen. Dat gaat dan weer makkelijker voor vrouwen, iig in jouw huidige leeftijdsklasse.
En dan nu, Peachbird bericht:
-
Als van rossum, maar dan slim.
pi_174439505
onzin
een man verovert niet een vrouw ook al denk een man dat hij de jager is.

elke relatie is de vrouw de baas simpel.

ben zelf al als man een tijd vrijgezel.
reden is heel simpel .
paar keer de verkeerde vrouw gehad die later niet goed bij mij paste.
dat kom je pas achter als je begint met een relatie .

man of vrouw je zoek in een relatie die bij je pas.
beter wachten tot de juiste dan later in de toekomst met kinderen en uit elkaar.

dat je nog maagt bent ?
zo wat ben blij je ben dan een van de vrouwen die haar verstand heeft gebruikt .
kan ik zelf alleen respect voor heb.

verder succes
pi_174439859
Mannen vinden dit niet erg. Integendeel.
  zondag 15 oktober 2017 @ 22:03:22 #113
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_174440461
Voor de meeste vrouwen is 1x de kroeg in toch al genoeg om van dit probleem af te zijn.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')